Hjem › Arbeidsgivere › 7-Eleven, Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer hos 7-Eleven, Inc.: H-1B-lønninger
47 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Software Engineer hos 7-Eleven, Inc.. Medianlønn $134 992; midtre halvdel $117 972–$142 330.
Søknader (LCA)47
Medianlønn$134 992
Midtre halvdel av lønnsnivå$117 972–$142 330
10.–90. persentil$109 687–$149 781
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 22 | $134 992 |
| FY2024 | 7 | $139 464 |
| FY2025 | 9 | $149 781 |
| FY2026 | 9 | $120 494 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $120 494–$210 000 Nivå IV | Irving, TX | 22. jun. 2026 | 5. okt. 2026 | Sertifisert |
| $129 042–$210 000 | Irving, TX | 8. apr. 2026 | 27. apr. 2026 | Sertifisert |
| $109 687–$210 000 | Irving, TX | 6. apr. 2026 | 30. jul. 2026 | Sertifisert |
| $109 687–$210 000 | Irving, TX | 27. feb. 2026 | 31. jul. 2026 | Sertifisert |
| $120 494–$210 000 Nivå IV | Irving, TX | 23. jan. 2026 | 10. jul. 2026 | Sertifisert |
| $142 184–$210 000 | Irving, TX | 18. des. 2025 | 24. feb. 2026 | Sertifisert |
| $112 923–$210 000 Nivå II | Irving, TX | 18. des. 2025 | 2. mai 2026 | Sertifisert |
| $142 477–$210 000 | Irving, TX | 5. nov. 2025 | 10. apr. 2026 | Sertifisert |
| $109 687–$210 000 | Irving, TX | 5. nov. 2025 | 10. apr. 2026 | Sertifisert |
| $146 015–$210 000 | Irving, TX | 27. aug. 2025 | 8. sep. 2025 | Sertifisert |
| $146 015–$210 000 | Irving, TX | 17. jul. 2025 | 28. jul. 2025 | Sertifisert |
| $103 230–$210 000 | Irving, TX | 2. jul. 2025 | 21. jul. 2025 | Sertifisert |
| $142 477–$210 000 | Irving, TX | 25. jun. 2025 | 15. nov. 2025 | Sertifisert |
| $149 781–$201 653 Nivå IV | Irving, TX | 24. jan. 2025 | 20. jun. 2025 | Sertifisert |
| $149 781–$201 653 Nivå IV | Irving, TX | 14. jan. 2025 | 24. jun. 2025 | Sertifisert |
| $149 781–$201 653 Nivå IV | Irving, TX | 10. des. 2024 | 23. des. 2024 | Sertifisert |
| $149 781–$201 653 Nivå IV | Irving, TX | 28. okt. 2024 | 11. apr. 2025 | Sertifisert |
| $155 118–$201 653 Nivå IV | Irving, TX | 24. sep. 2024 | 14. mar. 2025 | Sertifisert |
| $149 781–$201 653 Nivå IV | Irving, TX | 18. sep. 2024 | 11. jan. 2025 | Sertifisert |
| $152 000 Nivå IV | Irving, TX | 18. jul. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $154 904 Nivå IV | Irving, TX | 2. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $139 464–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 13. mar. 2024 | 25. mar. 2024 | Sertifisert |
| $139 464–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 23. okt. 2023 | 30. okt. 2023 | Sertifisert |
| $139 464–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 18. okt. 2023 | 30. okt. 2023 | Sertifisert |
| $139 464–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 3. okt. 2023 | 9. okt. 2023 | Sertifisert |
| $139 464–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 5. sep. 2023 | 25. sep. 2023 | Sertifisert |
| $132 100–$187 918 | Irving, TX | 17. jul. 2023 | 30. jul. 2023 | Sertifisert |
| $139 464–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 14. jul. 2023 | 31. jul. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$200 340 Nivå IV | Irving, TX | 28. jun. 2023 | 28. des. 2023 | Sertifisert |
| $117 972–$187 918 | Irving, TX | 27. jun. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
| $117 972–$187 918 | Irving, TX | 9. jun. 2023 | 9. aug. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$162 700 Nivå IV | Irving, TX | 2. mai 2023 | 5. okt. 2023 | Sertifisert |
| $116 938–$140 000 Nivå III | Irving, TX | 19. apr. 2023 | 26. sep. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 27. mar. 2023 | 10. apr. 2023 | Sertifisert |
| $108 202–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 27. mar. 2023 | 10. apr. 2023 | Sertifisert |
| $117 972–$187 918 | Irving, TX | 14. feb. 2023 | 5. mar. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 9. feb. 2023 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
| $117 972–$200 340 | Irving, TX | 19. jan. 2023 | 25. mai 2023 | Sertifisert |
| $98 904–$144 606 Nivå II | Irving, TX | 13. jan. 2023 | 8. jun. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 23. nov. 2022 | 26. des. 2022 | Sertifisert |
| $98 904–$164 818 Nivå II | Irving, TX | 14. nov. 2022 | 14. nov. 2022 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 10. nov. 2022 | 21. nov. 2022 | Sertifisert |
| $134 992–$187 919 Nivå IV | Irving, TX | 10. nov. 2022 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 9. nov. 2022 | 21. nov. 2022 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 9. nov. 2022 | 14. nov. 2022 | Sertifisert |
| $134 992–$187 918 Nivå IV | Irving, TX | 6. nov. 2022 | 15. nov. 2022 | Sertifisert |
| $134 992–$187 919 Nivå IV | Irving, TX | 30. sep. 2022 | 30. mar. 2023 | Sertifisert |
Senior Software Engineer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos 7-Eleven, Inc.
- Software Engineer II$116 938
- Software Engineer$115 357
- Sr. Software Engineer$139 464
- Manager, Software Engineering$144 310
- Manager, Software Engineer$134 992
- Mgr Software Engineering$136 136
- Sr. Product Manager$144 310
- Software Developer$116 938
- Sr. Manager, Software Engineering$161 254
- Senior Financial Analyst$80 267
- Senior Solutions Architect$123 759
- Software Engineer I$91 135
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).