H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Antheia, Inc.

Antheia, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering

Antheia, Inc. leverte inn 5 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 5. Median tilbudt lønn: $110 406.

Søknader (LCA)5
Sertifisert5
ArbeidsgiveradresseMenlo Park, CA
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$110 406
Midtre halvdel av lønnsnivå$106 000–$142 542
10.–90. persentil$101 156–$145 712

Sponser Antheia, Inc. H-1B-visa?

Antheia, Inc. leverte inn 5 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 5. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Scientist 1, Strain Engineering2$108 203
Scientist III, Fermentation1$147 826
Scientist II, Strain Engineering1$142 542
Sr. Financial Analyst1$97 926

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20252$145 184
FY20263$106 000

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Sr. Financial Analyst$97 926–$144 000
Nivå II
Menlo Park, CA5. mai 20261. okt. 2026Sertifisert
Scientist 1, Strain Engineering$106 000–$159 000
Nivå I
Menlo Park, CA27. apr. 20261. okt. 2026Sertifisert
Scientist 1, Strain Engineering$110 406–$159 000
Nivå II
Menlo Park, CA23. apr. 20261. okt. 2026Sertifisert
Scientist II, Strain Engineering$142 542–$170 000
Nivå IV
Menlo Park, CA8. apr. 202523. aug. 2025Sertifisert
Scientist III, Fermentation$147 826–$174 210
Nivå IV
Menlo Park, CA7. okt. 20241. apr. 2025Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).