Hjem › Arbeidsgivere › Apple Inc. › Physical Design Engineer
Physical Design Engineer hos Apple Inc.: H-1B-lønninger
291 søknader om arbeidsforhold for stillingen Physical Design Engineer hos Apple Inc.. Medianlønn $160 553; midtre halvdel $148 866–$188 019.
Søknader (LCA)291
Medianlønn$160 553
Midtre halvdel av lønnsnivå$148 866–$188 019
10.–90. persentil$130 354–$207 271
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 68 | $164 631 |
| FY2024 | 42 | $153 504 |
| FY2025 | 81 | $157 800 |
| FY2026 | 98 | $162 500 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $216 091–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 26. jun. 2026 | 25. des. 2026 | Trukket |
| $197 047–$272 100 | Cupertino, CA | 17. jun. 2026 | 17. des. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 9. jun. 2026 | 9. des. 2026 | Sertifisert |
| $162 500–$203 800 Nivå IV | Austin, TX | 3. jun. 2026 | 3. des. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå II | Austin, TX | 29. mai 2026 | 28. nov. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 27. mai 2026 | 26. nov. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$272 100 Nivå IV | San Jose, CA | 27. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $197 047–$272 100 | San Jose, CA | 18. mai 2026 | 17. nov. 2026 | Sertifisert |
| $197 047–$272 100 | San Jose, CA | 14. mai 2026 | 13. nov. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | Santa Clara, CA | 29. apr. 2026 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $162 500–$244 600 Nivå IV | Austin, TX | 22. apr. 2026 | 22. okt. 2026 | Sertifisert |
| $139 500–$210 100 Nivå II | San Diego, CA | 20. apr. 2026 | 27. apr. 2026 | Sertifisert |
| $171 787–$244 600 Nivå IV | Waltham, MA | 20. apr. 2026 | 27. apr. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | Santa Clara, CA | 20. apr. 2026 | 27. apr. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 H-1B1 (Singapore) · Nivå II | San Jose, CA | 17. apr. 2026 | 20. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 8. apr. 2026 | 8. okt. 2026 | Sertifisert |
| $114 100–$171 800 Nivå I | Beaverton, OR | 31. mar. 2026 | 8. sep. 2026 | Sertifisert |
| $176 030–$244 600 Nivå IV | Beaverton, OR | 25. mar. 2026 | 24. sep. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Waltham, MA | 25. mar. 2026 | 24. sep. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå II | Austin, TX | 24. mar. 2026 | 23. sep. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | San Jose, CA | 24. mar. 2026 | 23. sep. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | Cupertino, CA | 23. mar. 2026 | 6. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 23. mar. 2026 | 22. sep. 2026 | Sertifisert |
| $147 400–$220 900 | Sunnyvale, CA | 14. mar. 2026 | 1. sep. 2026 | Sertifisert |
| $159 890–$220 900 Nivå II | Sunnyvale, CA | 13. mar. 2026 | 8. sep. 2026 | Sertifisert |
| $127 234–$190 900 Nivå I | Sunnyvale, CA | 13. mar. 2026 | 8. sep. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Cupertino, CA | 9. mar. 2026 | 8. sep. 2026 | Sertifisert |
| $162 500–$244 600 Nivå IV | Cambridge, MA | 7. mar. 2026 | 12. aug. 2026 | Sertifisert |
| $181 100–$272 100 | San Jose, CA | 5. mar. 2026 | 25. aug. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå II | Beaverton, OR | 27. feb. 2026 | 28. aug. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 27. feb. 2026 | 29. aug. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå II | Waltham, MA | 25. feb. 2026 | 26. aug. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå II | Waltham, MA | 25. feb. 2026 | 26. aug. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå II | Beaverton, OR | 25. feb. 2026 | 26. aug. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | San Jose, CA | 25. feb. 2026 | 3. jul. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | San Jose, CA | 25. feb. 2026 | 3. jul. 2026 | Sertifisert |
| $156 853–$220 900 Nivå II | Sunnyvale, CA | 23. feb. 2026 | 25. aug. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 19. feb. 2026 | 21. aug. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 17. feb. 2026 | 19. aug. 2026 | Sertifisert |
| $181 100–$272 100 Nivå II | San Jose, CA | 16. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| $195 061–$272 100 | San Jose, CA | 5. feb. 2026 | 21. jul. 2026 | Sertifisert |
| $162 500–$244 600 Nivå IV | Austin, TX | 3. feb. 2026 | 3. jun. 2026 | Sertifisert |
| $217 630–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 3. feb. 2026 | 16. feb. 2026 | Sertifisert |
| $195 061–$272 100 | San Jose, CA | 30. jan. 2026 | 14. jun. 2026 | Sertifisert |
| $143 510–$199 000 | Waltham, MA | 22. jan. 2026 | 24. jul. 2026 | Sertifisert |
| $143 510–$199 000 | Waltham, MA | 22. jan. 2026 | 24. jul. 2026 | Sertifisert |
| $181 532–$272 100 | Sunnyvale, CA | 22. jan. 2026 | 3. jul. 2026 | Sertifisert |
| $114 100–$171 800 Nivå II | Waltham, MA | 22. jan. 2026 | 21. jul. 2026 | Sertifisert |
| $205 072–$272 100 | Sunnyvale, CA | 22. jan. 2026 | 24. jul. 2026 | Sertifisert |
| $157 802–$220 900 | Cupertino, CA | 21. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $199 500–$244 600 Nivå IV | Waltham, MA | 20. jan. 2026 | 23. jan. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå III | Beaverton, OR | 19. jan. 2026 | 21. jul. 2026 | Sertifisert |
| $195 061–$272 100 | Sunnyvale, CA | 19. jan. 2026 | 21. jul. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | San Jose, CA | 19. jan. 2026 | 18. jul. 2026 | Sertifisert |
| $157 802–$220 900 | Sunnyvale, CA | 18. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $147 400–$220 900 | Sunnyvale, CA | 18. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $147 400–$220 900 Nivå III | Austin, TX | 18. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $132 100–$199 000 Nivå III | Beaverton, OR | 15. jan. 2026 | 17. jul. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 14. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 13. jan. 2026 | 15. jul. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 12. jan. 2026 | 14. jul. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 5. jan. 2026 | 24. jun. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 31. des. 2025 | 2. jul. 2026 | Sertifisert |
| $160 553–$184 100 | Cupertino, CA | 19. des. 2025 | 20. jun. 2026 | Sertifisert |
| $199 500–$272 100 | San Jose, CA | 16. des. 2025 | 14. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 553–$220 900 | San Jose, CA | 15. des. 2025 | 2. mai 2026 | Sertifisert |
| $162 500–$244 600 Nivå IV | Austin, TX | 11. des. 2025 | 13. mai 2026 | Sertifisert |
| $148 866–$199 000 Nivå III | Beaverton, OR | 11. des. 2025 | 12. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Cupertino, CA | 10. des. 2025 | 11. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 553–$220 900 | Sunnyvale, CA | 9. des. 2025 | 10. jun. 2026 | Sertifisert |
| $135 907–$199 000 Nivå III | West Lake Hills, TX | 2. des. 2025 | 3. jun. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 1. des. 2025 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $160 553–$220 900 | Sunnyvale, CA | 27. nov. 2025 | 29. mai 2026 | Sertifisert |
| $135 907–$199 000 Nivå III | Austin, TX | 27. nov. 2025 | 28. mai 2026 | Sertifisert |
| $157 802–$220 900 | Sunnyvale, CA | 21. nov. 2025 | 23. mai 2026 | Sertifisert |
| $160 553–$220 900 | Cupertino, CA | 21. nov. 2025 | 23. mai 2026 | Sertifisert |
| $199 500–$272 100 | Sunnyvale, CA | 21. nov. 2025 | 23. mai 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 21. nov. 2025 | 7. mai 2026 | Sertifisert |
| $135 907–$199 000 Nivå III | Austin, TX | 18. nov. 2025 | 20. mai 2026 | Sertifisert |
| $135 907–$199 000 Nivå III | Austin, TX | 18. nov. 2025 | 20. mai 2026 | Sertifisert |
| $160 553–$220 900 | Sunnyvale, CA | 16. nov. 2025 | 17. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$272 100 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 13. nov. 2025 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 13. nov. 2025 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 12. nov. 2025 | 14. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 12. nov. 2025 | 14. mai 2026 | Sertifisert |
| $135 907–$199 000 Nivå III | Austin, TX | 10. nov. 2025 | 10. jan. 2026 | Sertifisert |
| $195 061–$272 100 | Sunnyvale, CA | 10. nov. 2025 | 10. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 6. nov. 2025 | 7. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 5. nov. 2025 | 5. mai 2026 | Sertifisert |
| $176 134–$258 100 Nivå IV | San Diego, CA | 1. okt. 2025 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 1. okt. 2025 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $135 907–$199 000 Nivå III | Austin, TX | 19. sep. 2025 | 29. sep. 2025 | Sertifisert |
| $176 030–$244 600 Nivå IV | Beaverton, OR | 18. sep. 2025 | 20. mar. 2026 | Sertifisert |
| $176 030–$244 600 Nivå IV | Beaverton, OR | 18. sep. 2025 | 17. mar. 2026 | Sertifisert |
| $190 700–$286 400 Nivå IV | Austin, TX | 17. sep. 2025 | 3. nov. 2025 | Sertifisert |
| $162 500–$244 600 Nivå IV | Austin, TX | 12. sep. 2025 | 10. mar. 2026 | Sertifisert |
| $174 304–$244 600 Nivå IV | Austin, TX | 11. sep. 2025 | 3. mar. 2026 | Sertifisert |
| $169 022–$220 900 | Sunnyvale, CA | 11. sep. 2025 | 13. mar. 2026 | Sertifisert |
| $158 834–$220 900 | Sunnyvale, CA | 10. sep. 2025 | 15. sep. 2025 | Sertifisert |
| $148 866–$199 000 Nivå III | Beaverton, OR | 9. sep. 2025 | 3. mar. 2026 | Sertifisert |
| $153 929–$220 900 | Sunnyvale, CA | 13. aug. 2025 | 12. feb. 2026 | Sertifisert |
| $153 929–$220 900 | Sunnyvale, CA | 11. aug. 2025 | 10. feb. 2026 | Sertifisert |
| $162 500–$244 600 Nivå IV | Austin, TX | 31. jul. 2025 | 23. jan. 2026 | Sertifisert |
| $188 019–$272 100 | Sunnyvale, CA | 30. jul. 2025 | 29. jan. 2026 | Sertifisert, deretter trukket |
| $176 030–$244 600 Nivå IV | Beaverton, OR | 28. jul. 2025 | 21. jan. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$318 400 Nivå IV | Cupertino, CA | 23. jul. 2025 | 12. des. 2025 | Sertifisert |
| $216 091–$312 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 16. jul. 2025 | 7. jan. 2026 | Sertifisert |
| $168 583–$214 500 | Sunnyvale, CA | 17. jun. 2025 | 23. jun. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 13. jun. 2025 | 23. jun. 2025 | Sertifisert |
| $153 929–$214 500 H-1B1 (Singapore) | Sunnyvale, CA | 6. jun. 2025 | 2. des. 2025 | Sertifisert |
| $187 000–$280 800 Nivå IV | Austin, TX | 3. jun. 2025 | 12. nov. 2025 | Sertifisert |
| $166 600–$250 600 Nivå IV | San Diego, CA | 2. jun. 2025 | 19. nov. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Waltham, MA | 22. mai 2025 | 2. jun. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 17. mai 2025 | 2. jun. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 15. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 8. mai 2025 | 29. okt. 2025 | Sertifisert |
| $163 363–$193 200 Nivå IV | Austin, TX | 8. mai 2025 | 22. okt. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Cupertino, CA | 8. mai 2025 | 24. okt. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Beaverton, OR | 5. mai 2025 | 29. okt. 2025 | Sertifisert |
| $167 512–$214 500 | Sunnyvale, CA | 2. mai 2025 | 17. okt. 2025 | Sertifisert |
| $151 433–$214 500 H-1B1 (Singapore) | Sunnyvale, CA | 29. apr. 2025 | 25. okt. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Cupertino, CA | 29. apr. 2025 | 12. mai 2025 | Sertifisert |
| $151 433–$214 500 | Sunnyvale, CA | 26. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $101 982–$155 275 Nivå II | Austin, TX | 21. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $128 300–$193 200 Nivå III | Waltham, MA | 18. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $103 165–$155 275 Nivå II | Austin, TX | 10. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $132 662–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 10. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 8. apr. 2025 | 12. sep. 2025 | Sertifisert |
| $166 941–$250 600 Nivå IV | San Diego, CA | 7. apr. 2025 | 2. okt. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 4. apr. 2025 | 23. jul. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Waltham, MA | 1. apr. 2025 | 25. jul. 2025 | Sertifisert |
| $213 595–$264 200 Nivå IV | Cupertino, CA | 21. mar. 2025 | 10. sep. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Santa Clara, CA | 18. mar. 2025 | 29. mai 2025 | Sertifisert |
| $166 941–$250 600 Nivå IV | San Diego, CA | 18. mar. 2025 | 24. mar. 2025 | Sertifisert |
| $101 982–$155 275 Nivå II | Austin, TX | 17. mar. 2025 | 7. sep. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 17. mar. 2025 | 3. jul. 2025 | Sertifisert |
| $151 433–$214 500 | Sunnyvale, CA | 17. mar. 2025 | 7. sep. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $128 300–$193 200 Nivå III | Beaverton, OR | 14. mar. 2025 | 1. sep. 2025 | Sertifisert |
| $151 433–$214 500 | Sunnyvale, CA | 13. mar. 2025 | 3. jul. 2025 | Sertifisert |
| $125 495–$183 600 | Sunnyvale, CA | 12. mar. 2025 | 7. sep. 2025 | Sertifisert |
| $166 600–$250 600 Nivå II | San Diego, CA | 11. mar. 2025 | 4. sep. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $178 006–$214 500 Nivå III | Sunnyvale, CA | 10. mar. 2025 | 5. aug. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 9. mar. 2025 | 22. aug. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $152 963–$214 500 | Sunnyvale, CA | 6. mar. 2025 | 3. sep. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $153 385–$214 500 | Sunnyvale, CA | 4. mar. 2025 | 1. sep. 2025 | Sertifisert |
| $151 433–$214 500 | Sunnyvale, CA | 25. feb. 2025 | 3. jul. 2025 | Sertifisert |
| $207 800–$312 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 17. feb. 2025 | 20. jul. 2025 | Sertifisert |
| $143 187–$204 000 Nivå III | San Diego, CA | 14. feb. 2025 | 6. aug. 2025 | Sertifisert |
| $135 400–$204 000 Nivå III | San Diego, CA | 12. feb. 2025 | 2. jul. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 11. feb. 2025 | 3. jul. 2025 | Sertifisert |
| $227 100–$341 200 Nivå IV | Austin, TX | 6. feb. 2025 | 19. jun. 2025 | Sertifisert |
| $207 800–$312 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 4. feb. 2025 | 14. jul. 2025 | Sertifisert |
| $135 824–$193 200 Nivå III | Cambridge, MA | 2. feb. 2025 | 7. jul. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $207 800–$312 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 25. jan. 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| $187 000–$280 800 Nivå IV | Beaverton, OR | 20. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Waltham, MA | 19. des. 2024 | 18. jun. 2025 | Sertifisert |
| $187 000–$280 800 Nivå IV | Austin, TX | 10. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 9. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $151 221–$214 500 | Sunnyvale, CA | 6. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 6. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $151 221–$214 500 | Sunnyvale, CA | 5. des. 2024 | 6. jun. 2025 | Sertifisert |
| $151 221–$214 500 | Sunnyvale, CA | 5. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $151 221–$214 500 | Sunnyvale, CA | 4. des. 2024 | 3. jun. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 1. des. 2024 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 25. nov. 2024 | 21. mai 2025 | Sertifisert |
| $143 187–$204 000 Nivå III | San Diego, CA | 17. okt. 2024 | 16. apr. 2025 | Sertifisert |
| $197 003–$264 200 | Sunnyvale, CA | 15. okt. 2024 | 21. mar. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 11. okt. 2024 | 29. mar. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 9. okt. 2024 | 9. apr. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 7. okt. 2024 | 21. mar. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Cupertino, CA | 3. okt. 2024 | 25. des. 2024 | Sertifisert |
| $175 800–$264 200 | Sunnyvale, CA | 3. okt. 2024 | 7. mar. 2025 | Sertifisert |
| $185 357–$264 200 | Santa Clara, CA | 1. okt. 2024 | 14. mar. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 30. sep. 2024 | 16. mar. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 27. sep. 2024 | 7. mar. 2025 | Sertifisert |
| $131 352–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 25. sep. 2024 | 15. mar. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$264 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 24. sep. 2024 | 18. feb. 2025 | Sertifisert |
| $163 872–$214 500 | Sunnyvale, CA | 24. sep. 2024 | 24. mar. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Beaverton, OR | 24. sep. 2024 | 19. mar. 2025 | Sertifisert |
| $182 477–$264 200 | Sunnyvale, CA | 20. sep. 2024 | 3. jan. 2025 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Waltham, MA | 14. sep. 2024 | 29. nov. 2024 | Sertifisert |
| $157 800–$237 500 Nivå IV | Austin, TX | 14. sep. 2024 | 11. feb. 2025 | Sertifisert |
| $132 662–$193 200 Nivå III | Austin, TX | 5. sep. 2024 | 4. des. 2024 | Sertifisert |
| $166 941–$243 300 Nivå IV | San Diego, CA | 2. sep. 2024 | 17. jan. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$300 200 Nivå IV | Cupertino, CA | 20. aug. 2024 | 2. jan. 2025 | Sertifisert |
| $163 872–$208 300 | Sunnyvale, CA | 19. aug. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $163 872–$214 500 | Sunnyvale, CA | 16. aug. 2024 | 12. feb. 2025 | Sertifisert |
| $182 477–$256 500 | Sunnyvale, CA | 1. aug. 2024 | 29. jan. 2025 | Sertifisert |
| $182 477–$256 500 | Sunnyvale, CA | 17. jul. 2024 | 19. des. 2024 | Sertifisert |
| $151 590–$187 600 Nivå IV | Austin, TX | 28. jun. 2024 | 4. des. 2024 | Sertifisert |
| $189 800–$284 900 deltid · Nivå IV | San Diego, CA | 25. jun. 2024 | 27. nov. 2024 | Sertifisert |
| $161 700–$243 300 Nivå IV | San Diego, CA | 18. jun. 2024 | 7. nov. 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| $179 800–$270 000 Nivå IV | Austin, TX | 5. jun. 2024 | 28. aug. 2024 | Sertifisert |
| $189 800–$284 900 Nivå IV | San Diego, CA | 23. mai 2024 | 17. nov. 2024 | Sertifisert |
| $189 700–$285 100 Nivå II | Waltham, MA | 21. mai 2024 | 10. nov. 2024 | Sertifisert |
| $104 500–$157 300 Nivå II | Waltham, MA | 10. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $124 600–$187 600 Nivå III | Beaverton, OR | 29. apr. 2024 | 29. apr. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$256 500 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 23. apr. 2024 | 18. okt. 2024 | Sertifisert |
| $124 600–$187 600 Nivå III | Beaverton, OR | 23. apr. 2024 | 29. apr. 2024 | Sertifisert |
| $124 600–$187 600 Nivå III | Beaverton, OR | 18. apr. 2024 | 16. okt. 2024 | Sertifisert |
| $126 984–$174 900 H-1B1 (Singapore) · Nivå II | Sunnyvale, CA | 17. apr. 2024 | 1. mai 2024 | Sertifisert |
| $153 504–$208 300 Nivå III | Sunnyvale, CA | 15. apr. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $124 600–$187 600 Nivå III | Waltham, MA | 11. apr. 2024 | 9. okt. 2024 | Sertifisert |
| $153 504–$208 300 Nivå III | Sunnyvale, CA | 8. apr. 2024 | 4. sep. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$256 500 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 8. apr. 2024 | 18. sep. 2024 | Sertifisert |
| $130 354–$187 600 Nivå III | West Lake Hills, TX | 8. apr. 2024 | 22. jul. 2024 | Sertifisert |
| $130 354–$187 600 Nivå III | Austin, TX | 15. mar. 2024 | 11. sep. 2024 | Sertifisert |
| $153 200–$230 600 Nivå IV | Beaverton, OR | 14. mar. 2024 | 6. sep. 2024 | Sertifisert |
| $153 200–$230 600 Nivå IV | Austin, TX | 14. feb. 2024 | 14. aug. 2024 | Sertifisert |
| $124 600–$187 600 Nivå III | Waltham, MA | 14. feb. 2024 | 31. jul. 2024 | Sertifisert |
| $153 200–$230 600 Nivå IV | Waltham, MA | 26. jan. 2024 | 17. jul. 2024 | Sertifisert |
| $130 354–$187 600 Nivå III | West Lake Hills, TX | 26. jan. 2024 | 25. jul. 2024 | Sertifisert |
| $130 354–$187 600 Nivå III | West Lake Hills, TX | 19. jan. 2024 | 29. jan. 2024 | Sertifisert |
| $199 800–$300 200 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 4. jan. 2024 | 27. mai 2024 | Sertifisert |
| $161 700–$243 300 Nivå IV | San Diego, CA | 3. jan. 2024 | 26. jun. 2024 | Sertifisert |
| $153 504–$208 300 Nivå III | Sunnyvale, CA | 3. jan. 2024 | 22. jun. 2024 | Sertifisert |
| $130 354–$187 600 Nivå III | West Lake Hills, TX | 8. nov. 2023 | 17. apr. 2024 | Sertifisert |
| $153 200–$230 600 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 26. okt. 2023 | 24. apr. 2024 | Sertifisert |
| $153 504–$256 500 Nivå III | Sunnyvale, CA | 9. okt. 2023 | 16. okt. 2023 | Sertifisert |
| $179 800–$270 000 Nivå IV | Austin, TX | 21. sep. 2023 | 22. jan. 2024 | Sertifisert |
| $124 600–$187 600 Nivå III | Beaverton, OR | 13. sep. 2023 | 25. sep. 2023 | Sertifisert |
| $180 003–$256 500 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 1. sep. 2023 | 21. feb. 2024 | Sertifisert |
| $199 800–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 25. aug. 2023 | 4. feb. 2024 | Sertifisert |
| $153 504–$208 300 Nivå III | Cupertino, CA | 25. aug. 2023 | 7. feb. 2024 | Sertifisert |
| $130 354–$187 600 Nivå III | Austin, TX | 25. aug. 2023 | 21. feb. 2024 | Sertifisert |
| $153 200–$230 600 Nivå IV | Austin, TX | 18. aug. 2023 | 18. des. 2023 | Sertifisert |
| $153 504–$208 300 Nivå III | Sunnyvale, CA | 11. aug. 2023 | 9. jan. 2024 | Sertifisert |
| $161 700–$243 000 Nivå IV | San Diego, CA | 2. aug. 2023 | 31. jan. 2024 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 29. jun. 2023 | 26. des. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 23. jun. 2023 | 9. sep. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $151 902–$196 500 Nivå III | Sunnyvale, CA | 20. jun. 2023 | 19. okt. 2023 | Sertifisert |
| $144 500–$217 500 Nivå IV | Beaverton, OR | 16. jun. 2023 | 22. nov. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 14. jun. 2023 | 19. jun. 2023 | Sertifisert |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 8. jun. 2023 | 28. nov. 2023 | Sertifisert |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | Austin, TX | 6. jun. 2023 | 14. okt. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 1. jun. 2023 | 17. nov. 2023 | Sertifisert |
| $160 534–$217 500 Nivå IV | Cambridge, MA | 31. mai 2023 | 21. nov. 2023 | Sertifisert |
| $151 902–$196 500 Nivå III | Sunnyvale, CA | 10. mai 2023 | 19. sep. 2023 | Sertifisert |
| $179 000–$278 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 9. mai 2023 | 2. nov. 2023 | Sertifisert |
| $188 193 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 21. apr. 2023 | 12. sep. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | West Lake Hills TX, TX | 18. apr. 2023 | 12. okt. 2023 | Sertifisert |
| $179 000–$278 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 14. apr. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 11. apr. 2023 | 7. okt. 2023 | Sertifisert |
| $95 000–$143 000 Nivå II | Beaverton, OR | 11. apr. 2023 | 23. sep. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 4. apr. 2023 | 19. sep. 2023 | Sertifisert |
| $129 563–$177 000 Nivå III | Austin, TX | 4. apr. 2023 | 30. sep. 2023 | Sertifisert |
| $166 500–$250 000 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 3. apr. 2023 | 9. sep. 2023 | Sertifisert |
| $110 718–$143 000 Nivå II | Cambridge, MA | 3. apr. 2023 | 29. sep. 2023 | Sertifisert |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 28. mar. 2023 | 13. sep. 2023 | Sertifisert |
| $121 638–$177 000 Nivå III | Austin, TX | 21. mar. 2023 | 24. apr. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 20. mar. 2023 | 14. jun. 2023 | Sertifisert |
| $151 902–$196 500 Nivå III | Sunnyvale, CA | 20. mar. 2023 | 12. sep. 2023 | Sertifisert |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 16. mar. 2023 | 30. jul. 2023 | Sertifisert |
| $115 000–$177 000 Nivå III | Beaverton, OR | 14. mar. 2023 | 17. mai 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 14. mar. 2023 | 9. sep. 2023 | Sertifisert |
| $124 405–$177 000 Nivå III | San Diego, CA | 14. mar. 2023 | 1. sep. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $177 341–$242 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 10. mar. 2023 | 9. aug. 2023 | Sertifisert |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 10. mar. 2023 | 26. aug. 2023 | Sertifisert |
| $207 139 Nivå IV | Austin, TX | 10. mar. 2023 | 29. aug. 2023 | Sertifisert |
| $245 391 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 3. mar. 2023 | 2. aug. 2023 | Sertifisert |
| $115 000–$177 000 Nivå III | Beaverton, OR | 3. mar. 2023 | 10. aug. 2023 | Sertifisert |
| $148 005–$177 000 Nivå III | West Lake Hills, TX | 1. mar. 2023 | 10. aug. 2023 | Sertifisert |
| $197 618 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 21. feb. 2023 | 14. jun. 2023 | Sertifisert |
| $170 405–$242 000 | Cupertino, CA | 14. feb. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
| $152 026 Nivå III | Austin, TX | 9. feb. 2023 | 6. aug. 2023 | Sertifisert |
| $233 189 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 2. feb. 2023 | 27. jun. 2023 | Sertifisert |
| $150 509–$217 500 Nivå IV | Austin, TX | 1. feb. 2023 | 14. jun. 2023 | Sertifisert |
| $212 800 Nivå IV | Austin, TX | 17. jan. 2023 | 2. jun. 2023 | Sertifisert |
| $205 717 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 13. jan. 2023 | 13. jun. 2023 | Sertifisert |
| $189 567 Nivå IV | San Diego, CA | 6. jan. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| $182 387 Nivå IV | West Lake Hills, TX | 6. jan. 2023 | 5. jul. 2023 | Sertifisert |
| $159 790 Nivå III | Sunnyvale, CA | 30. des. 2022 | 8. jun. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $164 532 Nivå III | Sunnyvale, CA | 22. des. 2022 | 23. jun. 2023 | Sertifisert |
| $206 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 21. des. 2022 | 22. jun. 2023 | Sertifisert |
| $209 401 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 14. des. 2022 | 11. jun. 2023 | Sertifisert |
| $199 587 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 12. des. 2022 | 19. mai 2023 | Sertifisert |
| $180 000 Nivå IV | San Diego, CA | 9. des. 2022 | 19. des. 2022 | Sertifisert |
| $156 704 Nivå III | Sunnyvale, CA | 7. des. 2022 | 28. mar. 2023 | Sertifisert |
| $159 088 Nivå III | Beaverton, OR | 7. des. 2022 | 25. apr. 2023 | Sertifisert |
| $148 005 Nivå III | Austin, TX | 7. des. 2022 | 2. mai 2023 | Sertifisert |
| $180 053 Nivå IV | Beaverton, OR | 10. nov. 2022 | 12. mai 2023 | Sertifisert |
| $175 000 Nivå IV | San Diego, CA | 31. okt. 2022 | 14. nov. 2022 | Sertifisert |
| $171 396 Nivå III | Sunnyvale, CA | 24. okt. 2022 | 28. mar. 2023 | Sertifisert |
| $163 515 Nivå III | Beaverton, OR | 18. okt. 2022 | 15. apr. 2023 | Sertifisert |
| $123 576 Nivå II | Austin, TX | 17. okt. 2022 | 28. mar. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $164 730 Nivå III | Sunnyvale, CA | 14. okt. 2022 | 28. mar. 2023 | Sertifisert |
| $134 729 Nivå III | Austin, TX | 5. okt. 2022 | 2. apr. 2023 | Sertifisert |
| $232 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 4. okt. 2022 | 10. mar. 2023 | Sertifisert |
| $153 971 Nivå III | Sunnyvale, CA | 29. sep. 2022 | 7. feb. 2023 | Sertifisert |
| $200 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 29. sep. 2022 | 10. okt. 2022 | Sertifisert |
| $184 505 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 29. sep. 2022 | 25. mar. 2023 | Sertifisert |
Physical Design Engineer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181 100
- Software Development Engineering$186 142
- Software Development Engineer$186 000
- Software Engineering Systems$177 154
- Software Development Engineer - Applications$182 312
- Software Development Engineer - Test$174 157
- Machine Learning$190 486
- Machine Learning Engineer$187 737
- Software Development Engineer - Systems$179 000
- Engineering Project/Program$166 962
- Tools and Automation Engineer$163 300
- Software Development Engineer - Firmware$177 154
- Data Scientist$170 373
- Design Verification$161 179
- Design Verification Engineer$157 326
- Software Developer$155 397
- Engineering Project Manager$169 100
- Module Design Engineer$158 995
- Tools & Automation Engineer$164 050
- Strategic Sourcing Manager$151 200
- FE Engineering$171 138
- Hardware Systems Engineering$174 304
- Electronics Engineer$147 553
- Software Development Engineering Manager$216 590
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).