Hjem › Arbeidsgivere › Best Buy Co., Inc. › Engineering Manager
Engineering Manager hos Best Buy Co., Inc.: H-1B-lønninger
23 søknader om arbeidsforhold for stillingen Engineering Manager hos Best Buy Co., Inc.. Medianlønn $157 586; midtre halvdel $151 525–$165 163.
Søknader (LCA)23
Medianlønn$157 586
Midtre halvdel av lønnsnivå$151 525–$165 163
10.–90. persentil$146 480–$170 444
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $164 292 |
| FY2024 | 7 | $154 551 |
| FY2025 | 5 | $155 000 |
| FY2026 | 6 | $162 789 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $182 055 Nivå II | Richfield, MN | 10. apr. 2026 | 1. mai 2026 | Sertifisert |
| $158 000 Nivå IV | Richfield, MN | 12. feb. 2026 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $170 568 Nivå II | Richfield, MN | 20. jan. 2026 | 26. jan. 2026 | Sertifisert |
| $157 586 Nivå IV | Richfield, MN | 7. jan. 2026 | 15. jan. 2026 | Sertifisert |
| $137 000 | Richfield, MN | 15. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $184 149 | Richfield, MN | 24. mar. 2025 | 20. jun. 2025 | Sertifisert |
| $167 578 Nivå II | Richfield, MN | 6. feb. 2025 | 14. feb. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $165 526 Nivå IV | Richfield, MN | 16. des. 2024 | 31. des. 2024 | Sertifisert |
| $155 000 Nivå II | Richfield, MN | 25. sep. 2024 | 4. nov. 2024 | Sertifisert |
| $164 440 Nivå IV | Richfield, MN | 10. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $136 000 Nivå III | Richfield, MN | 13. mai 2024 | 3. jun. 2024 | Sertifisert |
| $150 800 Nivå II | Richfield, MN | 3. mai 2024 | 22. mai 2024 | Sertifisert, deretter trukket |
| $154 500 Nivå II | Richfield, MN | 19. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $161 700 Nivå II | Richfield, MN | 19. feb. 2024 | 15. mar. 2024 | Sertifisert |
| $157 290 | Richfield, MN | 19. feb. 2024 | 5. mar. 2024 | Sertifisert |
| $145 600 Nivå II | Richfield, MN | 27. des. 2023 | 15. jan. 2024 | Sertifisert |
| $154 551 Nivå II | Richfield, MN | 3. okt. 2023 | 12. okt. 2023 | Sertifisert |
| $169 950 Nivå II | Richfield, MN | 20. sep. 2023 | 16. okt. 2023 | Sertifisert |
| $152 250 Nivå II | Richfield, MN | 18. aug. 2023 | 15. sep. 2023 | Sertifisert |
| $150 000 Nivå II | Richfield, MN | 15. aug. 2023 | 9. nov. 2023 | Sertifisert |
| $164 292 | Richfield, MN | 9. mai 2023 | 7. okt. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $164 800 Nivå II | Richfield, MN | 17. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| $150 000 Nivå II | Richfield, MN | 13. des. 2022 | 6. feb. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
Engineering Manager hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Best Buy Co., Inc.
- Software Engineer II$132 536
- Senior Software Engineer$155 558
- Lead Engineer$160 680
- Senior QA Engineer$136 372
- Senior Engineer$156 242
- Senior Engineering Manager$178 812
- Data Scientist$116 862
- Product Manager$145 362
- Engineer II$131 306
- Staff Engineer$174 451
- Associate Product Manager$116 090
- Machine Learning Scientist$146 450
- Engineer Senior$151 424
- Associate Director of Engineering$196 902
- Technology Product Manager$131 531
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).