Hjem › Arbeidsgivere › Better Holdco, Inc.
Better Holdco, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Better Holdco, Inc. leverte inn 11 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 11. Median tilbudt lønn: $125 000.
Sponser Better Holdco, Inc. H-1B-visa?
Better Holdco, Inc. leverte inn 11 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 18. mar. 2024. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $126 695 |
| General and Operations Managers | 1 | $114 629 |
| Senior Product Manager | 1 | $181 251 |
| Product Manager | 1 | $104 000 |
| Software Development III | 1 | $120 000 |
| Software Development IV | 1 | $140 000 |
| Senior Engineering Manager | 1 | $250 000 |
| Senior Software Engineer, Data | 1 | $180 000 |
| Accounting and Reporting Manager | 1 | $124 000 |
| Growth Manager | 1 | $125 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $128 695 |
| FY2024 | 1 | $125 000 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Software Developers4
- General and Operations Managers1
- Marketing Managers1
- Project Management Specialists1
- Computer and Information Systems Managers1
- Data Scientists1
- Accountants and Auditors1
- Operations Research Analysts1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Growth Manager | $125 000 Nivå II | New York, NY | 18. mar. 2024 | 1. apr. 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer, Data | $180 000 Nivå II | San Jose, CA | 1. aug. 2023 | 19. jan. 2024 | Sertifisert |
| Accounting and Reporting Manager | $124 000 Nivå III | New York, NY | 30. jun. 2023 | 15. des. 2023 | Sertifisert |
| Software Development IV | $140 000 Nivå III | New York, NY | 4. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Senior Engineering Manager | $250 000 Nivå IV | Hoboken, NJ | 4. apr. 2023 | 17. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $120 000 Nivå II | New York, NY | 4. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Development III | $120 000 Nivå III | Syracuse, NY | 4. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $133 390 Nivå III | New York, NY | 22. mar. 2023 | 20. sep. 2023 | Sertifisert |
| Product Manager | $104 000 Nivå II | New York, NY | 22. mar. 2023 | 20. sep. 2023 | Sertifisert |
| General and Operations Managers | $114 629 Nivå II | New York, NY | 2. nov. 2022 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| Senior Product Manager | $181 251 Nivå IV | Exton, PA | 11. okt. 2022 | 22. feb. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).