Hjem › Arbeidsgivere › Broadcom Corporation › R&D Engineer IC Design
R&D Engineer IC Design hos Broadcom Corporation: H-1B-lønninger
151 søknader om arbeidsforhold for stillingen R&D Engineer IC Design hos Broadcom Corporation. Medianlønn $167 691; midtre halvdel $152 057–$180 003.
Søknader (LCA)151
Medianlønn$167 691
Midtre halvdel av lønnsnivå$152 057–$180 003
10.–90. persentil$136 649–$204 901
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 36 | $168 373 |
| FY2024 | 36 | $159 702 |
| FY2025 | 48 | $173 930 |
| FY2026 | 30 | $172 568 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $161 179–$203 000 Nivå IV | Austin, TX | 27. mai 2026 | 17. nov. 2026 | Sertifisert |
| $208 177–$225 000 | San Jose, CA | 27. mai 2026 | 24. nov. 2026 | Sertifisert |
| $139 063–$146 000 | Irvine, CA | 27. mai 2026 | 15. nov. 2026 | Sertifisert |
| $123 855–$146 000 | Andover, MA | 18. mai 2026 | 5. nov. 2026 | Sertifisert |
| $173 930–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 14. mai 2026 | 5. nov. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 13. mai 2026 | 27. mai 2026 | Sertifisert |
| $216 091 Nivå IV | San Jose, CA | 30. apr. 2026 | 24. okt. 2026 | Sertifisert |
| $154 149 Nivå IV | Broomfield, CO | 28. apr. 2026 | 11. mai 2026 | Sertifisert |
| $205 947–$225 000 | San Jose, CA | 21. apr. 2026 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $173 930–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 14. apr. 2026 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $205 947 | San Jose, CA | 24. mar. 2026 | 20. sep. 2026 | Sertifisert |
| $136 789 | Irvine, CA | 11. mar. 2026 | 23. mar. 2026 | Sertifisert |
| $173 930 Nivå IV | Irvine, CA | 9. mar. 2026 | 5. sep. 2026 | Sertifisert |
| $161 179–$203 000 Nivå IV | Austin, TX | 24. feb. 2026 | 7. aug. 2026 | Sertifisert |
| $176 134 Nivå IV | San Diego, CA | 23. feb. 2026 | 10. aug. 2026 | Sertifisert |
| $171 205–$190 000 | San Jose, CA | 3. feb. 2026 | 29. jul. 2026 | Sertifisert |
| $113 661–$117 000 | Irvine, CA | 23. jan. 2026 | 19. jul. 2026 | Sertifisert |
| $132 018–$146 000 Nivå III | Broomfield, CO | 22. jan. 2026 | 19. jul. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 22. jan. 2026 | 14. jul. 2026 | Sertifisert |
| $146 939 | San Jose, CA | 15. jan. 2026 | 9. jul. 2026 | Sertifisert |
| $176 134–$234 000 Nivå IV | San Diego, CA | 14. jan. 2026 | 9. jul. 2026 | Sertifisert |
| $173 930–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 12. jan. 2026 | 9. jul. 2026 | Sertifisert |
| $136 685–$171 000 | Irvine, CA | 8. jan. 2026 | 7. jul. 2026 | Sertifisert |
| $205 445 | San Jose, CA | 29. des. 2025 | 26. jun. 2026 | Sertifisert |
| $170 884 | San Jose, CA | 17. des. 2025 | 16. jun. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$260 000 Nivå IV | San Jose, CA | 9. des. 2025 | 8. jun. 2026 | Sertifisert |
| $113 661–$146 000 | Irvine, CA | 8. des. 2025 | 5. jun. 2026 | Sertifisert |
| $163 218 Nivå IV | Chandler, AZ | 18. nov. 2025 | 2. apr. 2026 | Sertifisert |
| $205 445 | San Jose, CA | 11. nov. 2025 | 5. mai 2026 | Sertifisert |
| $137 655–$171 000 | Irvine, CA | 25. sep. 2025 | 22. mar. 2026 | Sertifisert |
| $142 155–$171 000 | Andover, MA | 19. sep. 2025 | 17. mar. 2026 | Sertifisert |
| $216 091–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 18. aug. 2025 | 11. feb. 2026 | Sertifisert |
| $173 930 Nivå IV | Irvine, CA | 1. aug. 2025 | 18. aug. 2025 | Sertifisert |
| $173 930–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 31. jul. 2025 | 26. jan. 2026 | Sertifisert |
| $216 091 Nivå IV | San Jose, CA | 29. jul. 2025 | 26. jan. 2026 | Sertifisert |
| $168 352–$190 000 | San Jose, CA | 24. jul. 2025 | 22. jan. 2026 | Sertifisert |
| $173 930–$234 000 Nivå IV | Irvine, CA | 23. jul. 2025 | 20. jan. 2026 | Sertifisert |
| $176 134–$234 000 Nivå IV | San Diego, CA | 23. jul. 2025 | 22. jan. 2026 | Sertifisert |
| $200 839–$225 000 | San Jose, CA | 21. jul. 2025 | 9. jan. 2026 | Sertifisert |
| $109 662–$146 000 | Irvine, CA | 3. jul. 2025 | 28. des. 2025 | Sertifisert |
| $200 839–$201 000 | San Jose, CA | 24. jun. 2025 | 14. jul. 2025 | Sertifisert |
| $200 839–$225 000 | San Jose, CA | 23. jun. 2025 | 5. okt. 2025 | Sertifisert |
| $200 839–$225 000 | San Jose, CA | 10. jun. 2025 | 2. des. 2025 | Sertifisert |
| $168 352–$190 000 | San Jose, CA | 30. mai 2025 | 27. nov. 2025 | Sertifisert |
| $168 352–$190 000 | San Jose, CA | 21. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $99 944–$146 000 Nivå II | Andover, MA | 16. mai 2025 | 5. nov. 2025 | Sertifisert |
| $145 642–$171 000 Nivå IV | Chandler, AZ | 9. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| $151 091–$162 000 Nivå II | San Jose, CA | 7. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $134 597–$146 000 Nivå III | Irvine, CA | 2. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $140 864 | San Jose, CA | 25. apr. 2025 | 14. mai 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 23. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $154 565 Nivå IV | Austin, TX | 18. apr. 2025 | 11. okt. 2025 | Sertifisert |
| $166 941–$171 000 Nivå IV | San Diego, CA | 18. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $167 667–$190 000 | San Jose, CA | 5. apr. 2025 | 2. aug. 2025 | Sertifisert |
| $167 667 | San Jose, CA | 27. mar. 2025 | 22. aug. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 25. mar. 2025 | 31. mar. 2025 | Sertifisert |
| $199 637 | San Jose, CA | 18. mar. 2025 | 31. mar. 2025 | Sertifisert |
| $160 638–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 15. mar. 2025 | 14. sep. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 14. mar. 2025 | 13. sep. 2025 | Sertifisert |
| $160 638–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 4. mar. 2025 | 2. aug. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$260 000 Nivå IV | San Jose, CA | 25. feb. 2025 | 2. aug. 2025 | Sertifisert |
| $199 637–$225 000 | San Jose, CA | 17. feb. 2025 | 2. aug. 2025 | Sertifisert |
| $124 197 Nivå I | San Jose, CA | 4. feb. 2025 | 17. feb. 2025 | Sertifisert |
| $199 637–$225 000 | San Jose, CA | 4. feb. 2025 | 15. jun. 2025 | Sertifisert |
| $160 638–$203 000 Nivå IV | Irvine, CA | 30. jan. 2025 | 30. jan. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$260 000 Nivå IV | San Jose, CA | 27. jan. 2025 | 15. jul. 2025 | Sertifisert |
| $160 638–$234 000 Nivå IV | Irvine, CA | 21. jan. 2025 | 1. apr. 2025 | Sertifisert |
| $167 691–$190 000 | San Jose, CA | 21. jan. 2025 | 15. jun. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$225 000 Nivå IV | San Jose, CA | 6. jan. 2025 | 21. apr. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$260 000 Nivå IV | San Jose, CA | 6. jan. 2025 | 27. jun. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$260 000 Nivå IV | San Jose, CA | 3. jan. 2025 | 2. jul. 2025 | Sertifisert |
| $167 691–$190 000 | San Jose, CA | 21. nov. 2024 | 20. mar. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$260 000 Nivå IV | San Jose, CA | 21. nov. 2024 | 21. apr. 2025 | Sertifisert |
| $199 453–$225 000 | San Jose, CA | 15. nov. 2024 | 30. apr. 2025 | Sertifisert |
| $199 453–$225 000 | San Jose, CA | 15. nov. 2024 | 21. apr. 2025 | Sertifisert |
| $167 691–$225 000 | San Jose, CA | 14. nov. 2024 | 1. apr. 2025 | Sertifisert |
| $160 638–$171 000 Nivå IV | Irvine, CA | 30. okt. 2024 | 1. apr. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$343 000 Nivå IV | San Jose, CA | 24. sep. 2024 | 17. feb. 2025 | Sertifisert |
| $166 941–$212 800 Nivå IV | San Diego, CA | 22. sep. 2024 | 25. okt. 2024 | Sertifisert |
| $136 323 Nivå IV | Andover, MA | 18. sep. 2024 | 4. jan. 2025 | Sertifisert |
| $204 901–$294 000 Nivå IV | San Jose, CA | 8. aug. 2024 | 26. aug. 2024 | Sertifisert |
| $164 035–$249 200 | San Jose, CA | 28. jun. 2024 | 2. sep. 2024 | Sertifisert |
| $159 702–$259 000 Nivå IV | San Diego, CA | 6. jun. 2024 | 24. jun. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$249 200 Nivå IV | San Jose, CA | 30. mai 2024 | 2. nov. 2024 | Sertifisert |
| $137 586–$182 000 | Irvine, CA | 17. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $164 035–$212 800 | San Jose, CA | 17. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$212 800 Nivå IV | Irvine, CA | 16. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$249 200 Nivå IV | San Jose, CA | 9. mai 2024 | 27. mai 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$212 800 Nivå IV | Irvine, CA | 8. apr. 2024 | 2. aug. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$294 000 Nivå IV | San Jose, CA | 18. mar. 2024 | 2. aug. 2024 | Sertifisert |
| $162 416–$249 200 | San Jose, CA | 15. mar. 2024 | 18. aug. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$294 000 Nivå IV | San Jose, CA | 11. mar. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $104 083–$105 000 Nivå II | Irvine, CA | 7. mar. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$181 000 Nivå IV | San Jose, CA | 9. feb. 2024 | 19. feb. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 7. feb. 2024 | 15. jul. 2024 | Sertifisert |
| $159 713 Nivå IV | Suite 400, TX | 6. feb. 2024 | 25. jun. 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$185 000 Nivå IV | Irvine, CA | 2. feb. 2024 | 19. feb. 2024 | Sertifisert |
| $159 633–$178 000 | San Jose, CA | 20. des. 2023 | 20. jun. 2024 | Sertifisert |
| $134 993 | Irvine, CA | 7. des. 2023 | 18. des. 2023 | Sertifisert |
| $159 702–$187 639 Nivå IV | San Diego, CA | 7. des. 2023 | 7. jun. 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$194 781 Nivå IV | Irvine, CA | 2. des. 2023 | 2. jun. 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$185 000 Nivå IV | Irvine, CA | 22. nov. 2023 | 21. mai 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 22. nov. 2023 | 20. mai 2024 | Sertifisert |
| $159 633–$178 000 | San Jose, CA | 20. nov. 2023 | 19. apr. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$220 000 Nivå IV | San Jose, CA | 9. nov. 2023 | 20. nov. 2023 | Sertifisert |
| $152 360–$185 000 Nivå IV | Irvine, CA | 7. nov. 2023 | 2. mai 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$185 000 Nivå IV | Irvine, CA | 2. nov. 2023 | 2. mai 2024 | Sertifisert |
| $159 702–$185 000 Nivå IV | San Diego, CA | 1. nov. 2023 | 2. mai 2024 | Sertifisert |
| $151 216 Nivå IV | Austin, TX | 1. nov. 2023 | 1. mai 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 30. okt. 2023 | 30. apr. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 23. okt. 2023 | 18. apr. 2024 | Sertifisert |
| $157 770–$172 184 | San Jose, CA | 13. okt. 2023 | 10. apr. 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$153 000 Nivå IV | Irvine, CA | 10. okt. 2023 | 6. apr. 2024 | Sertifisert |
| $152 360–$153 000 Nivå IV | Irvine, CA | 6. okt. 2023 | 15. okt. 2023 | Sertifisert |
| — Nivå IV | San Jose, CA | 2. okt. 2023 | 16. okt. 2023 | Sertifisert |
| $159 702–$215 000 Nivå IV | San Diego, CA | 25. aug. 2023 | 5. sep. 2023 | Sertifisert |
| $180 003–$245 000 Nivå IV | San Jose, CA | 24. aug. 2023 | 10. des. 2023 | Sertifisert |
| $151 216 Nivå IV | Austin, TX | 28. jul. 2023 | 14. des. 2023 | Sertifisert |
| $180 003–$181 000 Nivå IV | San Jose, CA | 21. jul. 2023 | 30. jul. 2023 | Sertifisert |
| $180 003–$245 000 Nivå IV | San Jose, CA | 17. jul. 2023 | 15. jan. 2024 | Sertifisert |
| $141 419 Nivå IV | Andover, MA | 14. jul. 2023 | 7. jan. 2024 | Sertifisert |
| $180 003–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 12. jul. 2023 | 6. jan. 2024 | Sertifisert |
| $177 341–$245 000 Nivå IV | San Jose, CA | 30. jun. 2023 | 30. des. 2023 | Sertifisert |
| $122 949–$152 000 Nivå III | Irvine, CA | 30. jun. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
| $141 323–$142 000 | Irvine, CA | 28. jun. 2023 | 15. des. 2023 | Sertifisert |
| $145 621–$190 000 Nivå IV | Irvine, CA | 6. jun. 2023 | 1. des. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$220 000 Nivå IV | San Jose, CA | 30. mai 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 5. mai 2023 | 2. nov. 2023 | Sertifisert |
| $131 367 | Andover, MA | 19. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| $152 249–$178 000 | San Jose, CA | 14. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $150 509 Nivå IV | Austin, TX | 15. mar. 2023 | 24. aug. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$178 000 Nivå IV | San Jose, CA | 22. feb. 2023 | 5. aug. 2023 | Sertifisert |
| $150 509 Nivå IV | Austin, TX | 16. feb. 2023 | 24. feb. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 14. feb. 2023 | 15. feb. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$178 000 Nivå IV | San Jose, CA | 14. feb. 2023 | 2. jun. 2023 | Sertifisert |
| $177 341–$210 000 Nivå IV | San Jose, CA | 10. feb. 2023 | 5. aug. 2023 | Sertifisert |
| $151 320 Nivå IV | Chandler, AZ | 10. feb. 2023 | 2. apr. 2023 | Sertifisert |
| $145 621 Nivå IV | Irvine, CA | 8. feb. 2023 | 2. aug. 2023 | Sertifisert |
| $177 341 Nivå IV | San Jose, CA | 2. feb. 2023 | 14. jul. 2023 | Sertifisert |
| $177 044 | San Jose, CA | 20. jan. 2023 | 22. jul. 2023 | Sertifisert |
| $126 153 | Irvine, CA | 19. jan. 2023 | 1. feb. 2023 | Sertifisert |
| $177 044 | San Jose, CA | 13. jan. 2023 | 14. jul. 2023 | Sertifisert |
| $177 341 Nivå IV | San Jose, CA | 13. des. 2022 | 15. des. 2022 | Sertifisert |
| $151 993 | Andover, MA | 8. des. 2022 | 15. des. 2022 | Sertifisert |
| $177 341 Nivå IV | San Jose, CA | 30. nov. 2022 | 23. mai 2023 | Sertifisert |
| $177 044 | San Jose, CA | 14. nov. 2022 | 5. des. 2022 | Sertifisert |
| $148 383 | San Jose, CA | 2. nov. 2022 | 23. mar. 2023 | Sertifisert |
| $125 723 | Irvine, CA | 18. okt. 2022 | 18. apr. 2023 | Sertifisert |
| $145 621 Nivå IV | Irvine, CA | 10. okt. 2022 | 9. feb. 2023 | Sertifisert |
| $177 341 Nivå IV | San Jose, CA | 7. okt. 2022 | 15. mar. 2023 | Sertifisert |
| $147 508 | San Jose, CA | 7. okt. 2022 | 6. apr. 2023 | Sertifisert |
R&D Engineer IC Design hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Broadcom Corporation
- R&D Engineer Software$182 771
- R&D Engineer Hardware$156 499
- R&D Engineer Firmware$184 558
- R&D Engineer Applications$178 530
- R&D Engineer SW Quality$151 762
- R&D Engineer Software Quality$176 002
- R&D Engineer Test$152 084
- Field Applications Engineer$170 500
- Senior Manager, R&D$216 419
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).