Hjem › Arbeidsgivere › Capital Blue Cross
Capital Blue Cross: H-1B-lønninger og sponsering
Capital Blue Cross leverte inn 30 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 29. Median tilbudt lønn: $97 386.
Sponser Capital Blue Cross H-1B-visa?
Capital Blue Cross leverte inn 30 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 2. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Capital Blue Cross: 3 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Engineer III | 4 | $93 777 |
| Software Engineer IV | 3 | $94 390 |
| Data Analyst I | 3 | $63 350 |
| Director Integration Architect | 3 | $108 800 |
| IT QA Data Specialist II | 2 | $102 534 |
| Technology Specialist I | 2 | $116 678 |
| Software Engineer IV (Facets Custom Support) | 2 | $96 866 |
| IT Integration Analyst | 1 | $84 822 |
| EDI Developer/Project Manager | 1 | $127 525 |
| Salesforce Administrator | 1 | $127 525 |
| Business Intelligence Analyst | 1 | $92 955 |
| Software Engineer IV - Salesforce | 1 | $120 025 |
| Software Engineer II | 1 | $77 397 |
| Software Engineer IV (ServiceNow) | 1 | $117 000 |
| Integration Analyst | 1 | $94 390 |
| Technology Specialist Service & Integration | 1 | $114 234 |
| Software Engineer III (Theon/Population Mgmt) | 1 | $94 390 |
| Technology Specialist (Salesforce) | 1 | $153 543 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $97 386 |
| FY2024 | 13 | $104 434 |
| FY2025 | 4 | $87 214 |
| FY2026 | 8 | $101 036 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Mechanicsburg, PA14
- Leander, TX3
- Collierville, TN3
- Harrisburg, PA3
- Enola, PA2
- Iselin, NJ1
- Exton, PA1
- Media, PA1
- Commerce Township, MI1
- Bordentown, NJ1
Yrker
- Software Developers18
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Data Scientists4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Technology Specialist (Salesforce) | $153 543–$157 890 | Leander, TX | 2. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| IT QA Data Specialist II | $107 682–$137 290 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 30. apr. 2026 | 28. aug. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer III (Theon/Population Mgmt) | $94 390–$119 390 Nivå II | Harrisburg, PA | 27. mar. 2026 | 20. jul. 2026 | Sertifisert |
| Technology Specialist Service & Integration | $114 234–$157 890 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 24. mar. 2026 | 6. jul. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer IV | $94 390–$137 290 Nivå II | Mechanicsburg, PA | 17. mar. 2026 | 8. mai 2026 | Sertifisert |
| Integration Analyst | $94 390–$105 000 Nivå II | Enola, PA | 5. mar. 2026 | 5. jun. 2026 | Sertifisert |
| Data Analyst I | $63 350–$119 390 Nivå I | Collierville, TN | 24. feb. 2026 | 22. aug. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer IV (ServiceNow) | $117 000–$144 000 Nivå II | Bordentown, NJ | 16. jan. 2026 | 29. jan. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer IV - Salesforce | $120 025–$143 100 | Media, PA | 12. jun. 2025 | 28. jun. 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer II | $77 397–$79 300 Nivå II | Mechanicsburg, PA | 2. apr. 2025 | 21. apr. 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer III | $97 032–$110 807 Nivå II | Commerce Township, MI | 2. apr. 2025 | 29. aug. 2025 | Sertifisert |
| Data Analyst I | $65 000–$75 000 Nivå I | Collierville, TN | 5. feb. 2025 | 5. aug. 2025 | Sertifisert |
| EDI Developer/Project Manager | $127 525–$183 650 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 6. sep. 2024 | 7. mar. 2025 | Sertifisert |
| Salesforce Administrator | $127 525–$145 109 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 27. aug. 2024 | 22. feb. 2025 | Sertifisert |
| Director Integration Architect | $108 800–$212 800 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 23. aug. 2024 | 21. jan. 2025 | Sertifisert |
| Director Integration Architect | $108 800–$212 800 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 8. aug. 2024 | 21. jan. 2025 | Sertifisert |
| Business Intelligence Analyst | $92 955–$178 220 Nivå III | Mechanicsburg, PA | 24. jul. 2024 | 21. jan. 2025 | Sertifisert |
| Director Integration Architect | $108 800–$212 800 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 24. jul. 2024 | 21. jan. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Engineer IV (Facets Custom Support) | $96 866–$133 265 Nivå II | Leander, TX | 21. jun. 2024 | 28. jun. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer III | $90 522–$116 400 Nivå II | Harrisburg, PA | 30. apr. 2024 | 13. mai 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer III | $90 522–$116 400 Nivå II | Harrisburg, PA | 18. apr. 2024 | 12. sep. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer III | $100 069–$133 365 Nivå II | Exton, PA | 13. mar. 2024 | 16. aug. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer IV (Facets Custom Support) | $90 522–$133 265 Nivå II | Mechanicsburg, PA | 5. mar. 2024 | 24. aug. 2024 | Trukket |
| Data Analyst I | $62 733–$71 020 Nivå I | Collierville, TN | 22. feb. 2024 | 20. aug. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer IV | $115 918 Nivå II | Iselin, NJ | 26. okt. 2023 | 15. mar. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer IV | $84 822–$100 000 Nivå II | Mechanicsburg, PA | 12. apr. 2023 | 8. mai 2023 | Sertifisert |
| Technology Specialist I | $132 683–$140 882 Nivå IV | Leander, TX | 3. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| IT QA Data Specialist II | $97 386–$117 672 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 13. mar. 2023 | 28. aug. 2023 | Sertifisert |
| IT Integration Analyst | $84 822–$85 089 Nivå II | Enola, PA | 7. mar. 2023 | 15. aug. 2023 | Sertifisert |
| Technology Specialist I | $100 672–$116 699 Nivå IV | Mechanicsburg, PA | 4. jan. 2023 | 6. jul. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).