Hjem › Arbeidsgivere › Capital Infotech Inc
Capital Infotech Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Capital Infotech Inc leverte inn 21 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 19. Median tilbudt lønn: $100 000.
Sponser Capital Infotech Inc H-1B-visa?
Capital Infotech Inc leverte inn 21 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 9. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Engineer | 6 | $93 580 |
| Software Developer | 5 | $110 240 |
| Azure Cloud Developer | 3 | $127 837 |
| Data Engineer II | 1 | $130 915 |
| BI Developer | 1 | $100 500 |
| Application Developer/Java Developer | 1 | $101 109 |
| Database Administrator | 1 | $140 899 |
| Dev Ops Engineer | 1 | $82 000 |
| Java Developer | 1 | $100 000 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $99 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $101 109 |
| FY2024 | 6 | $93 580 |
| FY2025 | 2 | $97 180 |
| FY2026 | 5 | $121 118 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Chantilly, VA10
- Spring, TX3
- Colorado Springs, CO2
- Dunwoody, GA1
- Charlotte, NC1
- Irving, TX1
- Windsor Mill, MD1
- De Pere, WI1
- McKinney, TX1
Yrker
- Software Developers17
- Database Architects1
- Data Scientists1
- Database Administrators1
- Computer Systems Analysts1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Analyst | $99 000 Nivå II | McKinney, TX | 9. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Azure Cloud Developer | $127 837 Nivå III | Spring, TX | 9. jan. 2026 | 19. jan. 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 400 Nivå II | Colorado Springs, CO | 9. jan. 2026 | 19. jan. 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $126 100 Nivå II | Colorado Springs, CO | 8. jan. 2026 | 26. jun. 2026 | Trukket |
| Azure Cloud Developer | $128 000 Nivå III | Spring, TX | 8. des. 2025 | 22. mai 2026 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Engineer | $97 200 Nivå I | Chantilly, VA | 28. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer | $97 160 Nivå I | Chantilly, VA | 17. okt. 2024 | 21. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer | $97 160 Nivå I | Chantilly, VA | 16. sep. 2024 | 23. sep. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $100 000 Nivå I | Chantilly, VA | 10. jul. 2024 | 15. jul. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer | $90 000 Nivå I | Chantilly, VA | 13. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Database Administrator | $140 899 Nivå IV | Windsor Mill, MD | 5. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| Dev Ops Engineer | $82 000 Nivå II | De Pere, WI | 8. feb. 2024 | 12. feb. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer | $88 442–$88 445 Nivå I | Chantilly, VA | 11. okt. 2023 | 12. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $89 900–$90 000 Nivå I | Chantilly, VA | 13. sep. 2023 | 18. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $110 240–$110 250 Nivå II | Chantilly, VA | 21. jun. 2023 | 26. jun. 2023 | Sertifisert |
| BI Developer | $100 500 Nivå II | Chantilly, VA | 19. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Application Developer/Java Developer | $101 109–$101 110 Nivå II | Charlotte, NC | 8. jun. 2023 | 12. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $89 900–$90 000 Nivå I | Irving, TX | 18. apr. 2023 | 24. apr. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $89 900–$90 000 Nivå I | Chantilly, VA | 17. apr. 2023 | 24. apr. 2023 | Trukket |
| Azure Cloud Developer | $119 000–$120 000 Nivå III | Spring, TX | 18. jan. 2023 | 5. jul. 2023 | Sertifisert |
| Data Engineer II | $130 915–$130 920 Nivå III | Dunwoody, GA | 17. okt. 2022 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).