H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Cerise Infotech Inc

Cerise Infotech Inc: H-1B-lønninger og sponsering

Cerise Infotech Inc leverte inn 25 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 25. Median tilbudt lønn: $83 304.

Søknader (LCA)25
Sertifisert25
ArbeidsgiveradresseNorwalk, CA
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$83 304
Midtre halvdel av lønnsnivå$80 300–$93 500
10.–90. persentil$70 629–$106 000

Sponser Cerise Infotech Inc H-1B-visa?

Cerise Infotech Inc leverte inn 25 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 5. nov. 2025. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Grøntkort-søknader (PERM) hos Cerise Infotech Inc: 7 →

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Design Optimization specialist5$83 304
Manufacturing Engineer3$89 648
Site Reliability Engineer3$106 000
Mechanical Designer2$79 800
Software Engineer2$132 766
Software Development Engineer in Test2$78 635
Healthcare Informatics Analyst2$80 300
Mechanical Engineer2$87 600
Labelling Engineer1$90 150
SDET (Software Development Engineer in Test)1$92 000
Mechanical Engineers1$83 304
Quality Engineer1$93 500

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20235$89 378
FY20245$90 150
FY202514$83 304
FY20261$93 500

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Quality Engineer$93 500
Nivå II
Plymouth, MN5. nov. 202510. nov. 2025Sertifisert
Healthcare Informatics Analyst$80 300
Nivå II
Phoenix, AZ18. jun. 20251. okt. 2025Sertifisert
Mechanical Engineers$83 304
Nivå II
Franklin, TN18. jun. 20251. okt. 2025Sertifisert
Mechanical Engineer$97 200
Nivå II
Irvine, CA18. jun. 20251. okt. 2025Sertifisert
Healthcare Informatics Analyst$80 300
Nivå II
Phoenix, AZ18. jun. 20251. okt. 2025Sertifisert
SDET (Software Development Engineer in Test)$92 000
Nivå II
Jurupa Valley, CA18. jun. 20251. okt. 2025Sertifisert
Site Reliability Engineer$83 100
Nivå I
Phoenix, AZ19. mai 202519. mai 2025Sertifisert
Site Reliability Engineer$106 000
Nivå II
Phoenix, AZ18. mai 202519. mai 2025Sertifisert
Design Optimization specialist$83 350
Nivå II
Franklin, TN15. mai 202519. mai 2025Sertifisert
Mechanical Engineer$78 000
Nivå I
Fullerton, CA13. mai 20251. okt. 2025Sertifisert
Site Reliability Engineer$106 000
Nivå II
Phoenix, AZ13. mai 202513. mai 2025Sertifisert
Design Optimization specialist$83 304
Nivå II
Franklin, TN12. mai 202512. mai 2025Sertifisert
Design Optimization specialist$68 016
Nivå I
Franklin, TN12. mai 202512. mai 2025Sertifisert
Design Optimization specialist$68 016
Nivå I
Franklin, TN8. mai 20258. mai 2025Sertifisert
Design Optimization specialist$83 304
Nivå II
Franklin, TN8. mai 20258. mai 2025Sertifisert
Software Development Engineer in Test$75 920
Nivå II
Santa Fe, NM23. aug. 202423. aug. 2024Sertifisert
Software Development Engineer in Test$81 350
Nivå II
Tucson, AZ9. aug. 202412. aug. 2024Sertifisert
Software Engineer$130 250
Nivå I
San Leandro, CA25. jul. 202429. jul. 2024Sertifisert
Labelling Engineer$90 150
Nivå II
Mounds View, MN25. jul. 20241. okt. 2024Sertifisert
Manufacturing Engineer$95 650
Nivå II
Irvine, CA25. jul. 20241. okt. 2024Sertifisert
Software Engineer$135 283
Nivå I
San Leandro, CA27. jul. 20231. aug. 2023Sertifisert
Manufacturing Engineer$71 240
Nivå I
Irvine, CA1. mai 20231. okt. 2023Sertifisert
Mechanical Designer$70 221
Nivå I
Irvine, CA1. mai 20231. okt. 2023Sertifisert
Mechanical Designer$89 378
Nivå II
Irvine, CA1. mai 20231. okt. 2023Sertifisert
Manufacturing Engineer$89 648
Nivå II
Irvine, CA1. mai 20231. okt. 2023Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).