H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Charter Communications, Inc. › BI Application Developer II

BI Application Developer II hos Charter Communications, Inc.: H-1B-lønninger

31 søknader om arbeidsforhold for stillingen BI Application Developer II hos Charter Communications, Inc.. Medianlønn $101 109; midtre halvdel $90 397–$104 057.

Søknader (LCA)31
Medianlønn$101 109
Midtre halvdel av lønnsnivå$90 397–$104 057
10.–90. persentil$84 802–$112 986

Etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY202315$101 109
FY20243$94 723
FY20259$107 016
FY20263$97 386

Søknader

GrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
$78 083–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO22. jun. 202618. jul. 2026Sertifisert
$97 386–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO8. des. 20259. mai 2026Sertifisert
$112 424–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC8. des. 20258. mai 2026Sertifisert
$90 397–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO26. jun. 202516. des. 2025Sertifisert
$117 333–$153 240
Nivå II
Stamford, CT20. jun. 202520. des. 2025Sertifisert
$112 986–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC12. jun. 202523. nov. 2025Sertifisert
$112 986–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC2. jun. 20252. nov. 2025Sertifisert
$90 397–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO6. mar. 20255. sep. 2025Sertifisert
$107 016–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC18. des. 202412. mai 2025Sertifisert
$112 986–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC12. des. 20241. jun. 2025Sertifisert
$90 397–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO16. okt. 202418. mar. 2025Sertifisert
$90 397–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO6. aug. 202420. des. 2024Sertifisert
$94 723–$152 400
Nivå II
Stamford, CT14. feb. 20246. mar. 2024Sertifisert
$115 024–$152 400
Nivå III
Stamford, CT25. jan. 202414. feb. 2024Sertifisert
$104 312–$127 700
Nivå IV
Maryland Heights, MO19. sep. 202322. feb. 2024Sertifisert
$95 576–$127 700
Nivå III
Maryland Heights, MO2. jun. 202315. okt. 2023Sertifisert
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO2. mai 20239. mai 2023Sertifisert
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO1. mai 20239. mai 2023Trukket
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC14. apr. 20238. mai 2023Sertifisert
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO13. apr. 20239. mai 2023Sertifisert
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO10. apr. 202328. apr. 2023Sertifisert, deretter trukket
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC27. mar. 202321. apr. 2023Sertifisert
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC24. feb. 20238. mar. 2023Sertifisert, deretter trukket
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO6. jan. 202323. jan. 2023Sertifisert
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO7. des. 202216. des. 2022Sertifisert
$103 293–$152 400
Nivå II
Stamford, CT7. des. 202220. des. 2022Sertifisert
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC16. nov. 20225. des. 2022Sertifisert
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC3. nov. 202223. nov. 2022Sertifisert
$84 802–$127 700
Nivå II
Maryland Heights, MO28. okt. 202218. nov. 2022Sertifisert
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC17. okt. 20228. nov. 2022Sertifisert
$101 109–$127 700
Nivå II
Charlotte, NC12. okt. 20222. nov. 2022Sertifisert

Andre stillinger hos Charter Communications, Inc.

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).