Hjem › Arbeidsgivere › Chime Financial, Inc. › Senior Data Scientist
Senior Data Scientist hos Chime Financial, Inc.: H-1B-lønninger
9 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Data Scientist hos Chime Financial, Inc.. Medianlønn $230 000; midtre halvdel $215 000–$240 000.
Søknader (LCA)9
Medianlønn$230 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$215 000–$240 000
10.–90. persentil$212 000–$240 000
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $240 000 |
| FY2024 | 5 | $230 000 |
| FY2025 | 2 | $227 500 |
| FY2026 | 1 | $215 000 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $215 000–$235 000 Nivå IV | Chicago, IL | 1. jun. 2026 | 1. des. 2026 | Sertifisert |
| $240 000–$265 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 26. des. 2024 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| $215 000–$235 000 Nivå III | San Francisco, CA | 27. sep. 2024 | 15. okt. 2024 | Sertifisert |
| $232 200–$290 300 Nivå III | San Francisco, CA | 16. jul. 2024 | 11. jan. 2025 | Sertifisert |
| $225 000–$250 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 5. feb. 2024 | 27. feb. 2024 | Sertifisert |
| $240 000–$265 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 21. des. 2023 | 10. jan. 2024 | Sertifisert |
| $200 000–$225 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 9. nov. 2023 | 1. des. 2023 | Sertifisert |
| $230 000–$255 000 Nivå III | San Francisco, CA | 27. okt. 2023 | 15. nov. 2023 | Sertifisert |
| $240 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 8. feb. 2022 | 8. mar. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
Senior Data Scientist hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Chime Financial, Inc.
- Senior Software Engineer$225 000
- Software Engineer$170 000
- Senior Data Analyst$180 000
- Engineering Manager$230 859
- Senior Software Engineer, Data Engineering$215 000
- Lead Data Analyst$200 000
- Senior Data Analyst, Credit Risk$151 544
- Staff Software Engineer$260 000
- Data Scientist$185 800
- Data Analyst$145 000
- Senior Business Intelligence Engineer$180 000
- Senior Risk Analyst$160 000
- Lead Data Scientist$267 100
- Software Engineer, Data Engineering$170 000
- Senior Engineering Manager$275 000
- Product Manager$240 000
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).