H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Citizens Financial Group, Inc. › Manager, Software Engineering

Manager, Software Engineering hos Citizens Financial Group, Inc.: H-1B-lønninger

17 søknader om arbeidsforhold for stillingen Manager, Software Engineering hos Citizens Financial Group, Inc.. Medianlønn $180 409; midtre halvdel $160 960–$183 581.

Søknader (LCA)17
Medianlønn$180 409
Midtre halvdel av lønnsnivå$160 960–$183 581
10.–90. persentil$158 916–$197 861

Etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20238$160 960
FY20242$162 263
FY20254$182 880
FY20263$193 985

Søknader

GrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
$193 985–$235 000Short Hills, NJ29. apr. 202612. jun. 2026Sertifisert
$204 090–$229 000
Nivå IV
Johnston, RI21. apr. 20265. jun. 2026Sertifisert
$182 178–$272 268
E-3 · Nivå III
Johnston, RI25. nov. 202510. jan. 2026Sertifisert
$183 581–$273 268
Nivå III
Johnston, RI25. jun. 20257. jul. 2025Sertifisert
$183 581–$273 268
Nivå III
Johnston, RI12. mai 20252. jun. 2025Sertifisert
$182 178–$273 268
Nivå III
Phoenix, AZ9. mai 202524. okt. 2025Sertifisert
$182 178–$273 268
Nivå III
Phoenix, AZ21. mar. 202524. mar. 2025Sertifisert
$158 500–$262 000
Nivå II
Johnston, RI13. mai 202413. mai 2024Sertifisert
$166 026–$241 440
Nivå III
Charlotte, NC29. feb. 202415. apr. 2024Sertifisert
$164 986–$241 440
E-3 · Nivå III
Johnston, RI22. sep. 202310. jan. 2024Sertifisert
$160 960–$241 440
Nivå II
Westwood, MA26. jul. 202319. okt. 2023Sertifisert
$158 766–$241 440
Nivå III
Plano, TX28. jun. 20239. nov. 2023Sertifisert
$160 960–$241 440
Nivå II
Johnston, RI1. jun. 202319. okt. 2023Sertifisert
$159 016–$226 560
Nivå III
Johnston, RI16. mai 202322. mai 2023Sertifisert
$203 674–$241 440
Nivå III
Iselin, NJ11. mai 202312. jun. 2023Sertifisert
$180 409–$241 440Plano, TX7. feb. 202320. jul. 2023Sertifisert
$159 037–$208 080
Nivå III
Phoenix, AZ30. sep. 202224. okt. 2022Sertifisert

Manager, Software Engineering hos alle arbeidsgivere →

Andre stillinger hos Citizens Financial Group, Inc.

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).