Hjem › Arbeidsgivere › Clear Thought Solutions LLC
Clear Thought Solutions LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Clear Thought Solutions LLC leverte inn 30 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 30. Median tilbudt lønn: $110 000.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Clear Thought Solutions LLC H-1B-visa?
Clear Thought Solutions LLC leverte inn 30 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 21. apr. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Clear Thought Solutions LLC: 4 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Applications Developer | 19 | $110 000 |
| Software Developer, Applications | 10 | $110 000 |
| Business Systems Analyst | 1 | $88 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $104 000 |
| FY2024 | 7 | $113 000 |
| FY2025 | 9 | $106 000 |
| FY2026 | 4 | $119 700 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Plano, TX3
- Burbank, CA2
- Austin, TX2
- Leawood, KS2
- Rancho Cordova, CA2
- King of Prussia, PA1
- San Francisco, CA1
- Costa Mesa, CA1
- Princeton, NJ1
- Palo Alto, CA1
- Foster City, CA1
- Baltimore, MD1
- Hartford, CT1
- Bloomfield, CT1
- Novi, MI1
- Rosemead, CA1
- Irving, TX1
- Dallas, TX1
- Columbus, OH1
- Frisco, TX1
Yrker
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Applications Developer | $133 120–$135 200 Nivå II | New York, NY | 21. apr. 2026 | 27. apr. 2026 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $98 000–$100 000 Nivå II | St. Charles, MO | 4. mar. 2026 | 11. mar. 2026 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $114 400–$124 800 Nivå II | Plano, TX | 30. jan. 2026 | 5. feb. 2026 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $125 000–$150 000 Nivå II | Rancho Cordova, CA | 6. nov. 2025 | 30. apr. 2026 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $98 000–$100 000 Nivå II | Collierville, TN | 23. sep. 2025 | 29. sep. 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $115 000–$162 000 Nivå II | Round Rock, TX | 23. sep. 2025 | 29. sep. 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $109 000–$120 000 Nivå II | Austin, TX | 19. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $95 000–$130 000 Nivå II | Leawood, KS | 19. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $105 000–$150 000 Nivå II | Columbus, OH | 19. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $125 000–$130 000 Nivå II | Frisco, TX | 19. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $127 000–$130 000 Nivå II | Burbank, CA | 19. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $106 000–$110 000 Nivå II | Irving, TX | 20. mar. 2025 | 24. mar. 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $106 000–$110 000 Nivå II | Dallas, TX | 19. mar. 2025 | 24. mar. 2025 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $113 000–$115 000 Nivå II | Bloomfield, CT | 19. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $113 000–$115 000 Nivå II | Hartford, CT | 19. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $110 000–$150 000 Nivå II | Novi, MI | 28. aug. 2024 | 3. sep. 2024 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $106 000–$120 000 Nivå II | Plano, TX | 25. aug. 2024 | 3. sep. 2024 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $122 000–$150 000 Nivå II | Rosemead, CA | 27. jun. 2024 | 1. jul. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $115 000–$120 000 Nivå II | Baltimore, MD | 12. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $148 000–$150 000 Nivå II | Foster City, CA | 26. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $110 000–$120 000 Nivå II | Princeton, NJ | 16. jun. 2023 | 19. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $110 000–$150 000 Nivå II | Rancho Cordova, CA | 6. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $142 000–$150 000 Nivå II | Palo Alto, CA | 6. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $103 000–$105 000 Nivå II | Costa Mesa, CA | 6. feb. 2023 | 6. feb. 2023 | Sertifisert |
| Software Applications Developer | $99 000–$100 000 Nivå II | Plano, TX | 6. feb. 2023 | 6. feb. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $134 000–$135 000 Nivå II | San Francisco, CA | 6. feb. 2023 | 9. feb. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $105 000–$120 000 Nivå II | Burbank, CA | 28. nov. 2022 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| Business Systems Analyst | $88 000–$120 000 Nivå II | King of Prussia, PA | 28. nov. 2022 | 5. des. 2022 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $100 000–$150 000 Nivå II | Austin, TX | 6. nov. 2022 | 1. des. 2022 | Sertifisert |
| Software Developer, Applications | $90 000–$150 000 Nivå II | Leawood, KS | 6. nov. 2022 | 1. des. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).