Hjem › Arbeidsgivere › Concentra Solutions, Inc.
Concentra Solutions, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Concentra Solutions, Inc. leverte inn 14 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 14. Median tilbudt lønn: $116 958.
Sponser Concentra Solutions, Inc. H-1B-visa?
Concentra Solutions, Inc. leverte inn 14 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 18. okt. 2024. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Development Engineer | 3 | $134 992 |
| Software Development Analyst II | 3 | $111 100 |
| Software Development Analyst | 2 | $114 019 |
| Business Analyst II | 1 | $80 000 |
| Middleware Analyst II | 1 | $116 979 |
| Senior Software Development Architect | 1 | $139 464 |
| Team Lead, IT | 1 | $139 464 |
| Software Development Analyst I | 1 | $94 574 |
| CRM Software Development Analyst II | 1 | $129 381 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $116 938 |
| FY2024 | 6 | $116 556 |
| FY2025 | 1 | $129 381 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Software Developers10
- Computer Systems Analysts1
- Software Developers, Applications1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Business Intelligence Analysts1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| CRM Software Development Analyst II | $129 381–$135 000 | Duluth, GA | 18. okt. 2024 | 11. nov. 2024 | Sertifisert |
| Software Development Analyst II | $122 011–$135 000 | Addison, TX | 12. apr. 2024 | 20. mai 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Development Architect | $139 464–$156 270 Nivå IV | Addison, TX | 12. des. 2023 | 18. des. 2023 | Sertifisert |
| Team Lead, IT | $139 464–$142 146 Nivå IV | Addison, TX | 14. nov. 2023 | 27. nov. 2023 | Sertifisert |
| Software Development Analyst II | $111 100–$137 051 Nivå II | Tucson, AZ | 14. nov. 2023 | 14. nov. 2023 | Sertifisert |
| Software Development Analyst | $111 100–$137 051 Nivå II | Tucson, AZ | 10. nov. 2023 | 10. nov. 2023 | Sertifisert |
| Middleware Analyst II | $116 979–$125 000 Nivå IV | Addison, TX | 1. sep. 2023 | 11. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Development Engineer | $116 938–$137 000 Nivå III | Addison, TX | 21. jun. 2023 | 3. des. 2023 | Sertifisert |
| Software Development Engineer | $134 992–$137 051 Nivå IV | Addison, TX | 9. jan. 2023 | 26. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Development Engineer | $134 992 Nivå IV | Addison, TX | 2. nov. 2022 | 28. nov. 2022 | Sertifisert |
| Software Development Analyst | $116 938–$125 000 Nivå III | Addison, TX | 16. sep. 2022 | 1. mar. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Development Analyst II | $94 074–$122 296 Nivå II | Addison, TX | 20. jun. 2022 | 22. nov. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Development Analyst I | $94 574–$115 000 Nivå III | Addison, TX | 7. mai 2021 | 4. sep. 2021 | Sertifisert, deretter trukket |
| Business Analyst II | $80 000–$100 000 Nivå II | Addison, TX | 28. feb. 2020 | 22. jul. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).