Hjem › Arbeidsgivere › Connvertex Technologies Inc
Connvertex Technologies Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Connvertex Technologies Inc leverte inn 40 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 38. Median tilbudt lønn: $101 900.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Connvertex Technologies Inc H-1B-visa?
Connvertex Technologies Inc leverte inn 40 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 23. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Connvertex Technologies Inc: 4 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 19 | $104 832 |
| Curam Developer | 13 | $99 008 |
| Curam Business Analyst | 3 | $80 538 |
| Curam Software Developer | 2 | $111 956 |
| Scrum Master | 1 | $85 280 |
| Computer Developer | 1 | $145 600 |
| Information Technology Analyst | 1 | $80 142 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $101 900 |
| FY2024 | 12 | $91 333 |
| FY2025 | 9 | $110 812 |
| FY2026 | 6 | $106 288 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Chicago, IL7
- South Jordan, UT7
- Tampa, FL3
- Research Triangle Park Durham, NC3
- Canton, MA3
- Durham, NC3
- Raleigh, NC3
- Ann Arbor, MI2
- Harrisburg, PA2
- Salt Lake City, UT2
- Westlake, TX1
- Charlotte, NC1
- Rosemont, IL1
- Lisle, IL1
- Monmouth Junction, NJ1
Yrker
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Curam Business Analyst | $80 538–$81 120 Nivå II | South Jordan, UT | 23. jun. 2026 | 7. jul. 2026 | Sertifisert |
| Curam Developer | $104 499–$106 080 Nivå II | South Jordan, UT | 14. mai 2026 | 6. jul. 2026 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Developer | $100 797–$101 920 Nivå II | Tampa, FL | 14. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Curam Developer | $131 997–$133 120 Nivå II | Monmouth Junction, NJ | 19. feb. 2026 | 1. mai 2026 | Sertifisert |
| Curam Developer | $108 077–$108 160 Nivå II | Chicago, IL | 12. jan. 2026 | 6. jul. 2026 | Sertifisert |
| Curam Software Developer | $113 547–$114 400 Nivå II | Raleigh, NC | 12. jan. 2026 | 12. jul. 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $113 547–$114 400 Nivå II | Raleigh, NC | 23. sep. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $113 547–$114 400 Nivå II | Raleigh, NC | 17. sep. 2025 | 29. sep. 2025 | Sertifisert |
| Curam Developer | $108 077–$108 160 Nivå II | Chicago, IL | 13. aug. 2025 | 6. feb. 2026 | Sertifisert |
| Curam Business Analyst | $80 538–$81 120 Nivå II | South Jordan, UT | 11. aug. 2025 | 22. aug. 2025 | Sertifisert |
| Curam Developer | $104 499–$106 080 Nivå II | South Jordan, UT | 8. aug. 2025 | 22. aug. 2025 | Trukket |
| Curam Developer | $106 558–$108 160 Nivå II | Chicago, IL | 13. jan. 2025 | 27. jan. 2025 | Sertifisert |
| Information Technology Analyst | $80 142–$83 200 Nivå II | Salt Lake City, UT | 26. des. 2024 | 6. jan. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $117 832–$118 560 Nivå II | Durham, NC | 18. okt. 2024 | 28. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $117 832–$118 560 Nivå II | Durham, NC | 15. okt. 2024 | 28. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $92 394–$93 600 Nivå II | Harrisburg, PA | 27. aug. 2024 | 9. sep. 2024 | Sertifisert |
| Computer Developer | $145 600–$291 200 Nivå IV | Salt Lake City, UT | 23. aug. 2024 | 28. des. 2024 | Sertifisert |
| Curam Business Analyst | $90 667–$91 520 Nivå II | Chicago, IL | 16. jul. 2024 | 3. jan. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $92 394–$93 600 Nivå II | Harrisburg, PA | 11. jul. 2024 | 22. jul. 2024 | Sertifisert |
| Curam Developer | $86 424–$87 360 Nivå II | South Jordan, UT | 29. mai 2024 | 7. jun. 2024 | Sertifisert |
| Curam Developer | $104 000–$106 080 Nivå II | Chicago, IL | 15. mai 2024 | 27. mai 2024 | Sertifisert |
| Scrum Master | $85 280–$87 360 Nivå II | Lisle, IL | 14. mai 2024 | 27. mai 2024 | Sertifisert |
| Curam Developer | $91 333–$91 520 Nivå II | Ann Arbor, MI | 19. mar. 2024 | 25. mar. 2024 | Sertifisert |
| Curam Developer | $91 333–$91 520 Nivå II | Ann Arbor, MI | 14. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $110 365–$112 320 Nivå II | Durham, NC | 8. jan. 2024 | 19. jan. 2024 | Sertifisert |
| Curam Developer | $86 403–$87 360 Nivå II | South Jordan, UT | 6. nov. 2023 | 27. nov. 2023 | Sertifisert |
| Curam Developer | $86 403–$86 424 Nivå II | South Jordan, UT | 19. okt. 2023 | 6. nov. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $106 974–$106 995 Nivå II | Charlotte, NC | 23. aug. 2023 | 1. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $110 365–$110 386 Nivå II | Research Triangle Park Durham, NC | 3. aug. 2023 | 10. aug. 2023 | Sertifisert |
| Curam Software Developer | $110 365–$110 386 Nivå II | Research Triangle Park Durham, NC | 4. jul. 2023 | 12. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $102 690–$102 710 Nivå II | Rosemont, IL | 3. jul. 2023 | 14. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $108 181–$108 202 Nivå II | Canton, MA | 6. jun. 2023 | 16. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $108 181–$108 202 Nivå II | Canton, MA | 2. jun. 2023 | 15. jun. 2023 | Trukket |
| Software Developer | $85 613–$85 614 Nivå II | Tampa, FL | 5. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $94 016–$94 017 Nivå II | Chicago, IL | 13. apr. 2023 | 6. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 109–$101 110 Nivå II | Research Triangle Park Durham, NC | 9. feb. 2023 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $108 181–$108 202 Nivå II | Canton, MA | 6. feb. 2023 | 7. feb. 2023 | Sertifisert |
| Curam Developer | $94 016–$94 017 Nivå II | Chicago, IL | 25. jan. 2023 | 6. feb. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904–$98 905 Nivå II | Westlake, TX | 26. des. 2022 | 3. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $85 613–$85 614 Nivå II | Tampa, FL | 14. nov. 2022 | 21. nov. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).