Hjem › Arbeidsgivere › Convergent IT Solutions, Inc
Convergent IT Solutions, Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Convergent IT Solutions, Inc leverte inn 38 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 38. Median tilbudt lønn: $105 997.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Convergent IT Solutions, Inc H-1B-visa?
Convergent IT Solutions, Inc leverte inn 38 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 28. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Convergent IT Solutions, Inc: 3 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 12 | $112 462 |
| Software Engineer | 4 | $92 986 |
| DevOps Engineer | 2 | $103 668 |
| Software Programmer | 2 | $105 914 |
| Scrum Master | 1 | $101 338 |
| Azure DevOps Engineer | 1 | $101 338 |
| Java Developer | 1 | $109 283 |
| Cloud Engineer | 1 | $103 938 |
| SAS Programmer | 1 | $94 370 |
| Data Engineer | 1 | $129 688 |
| QA Engineer | 1 | $101 234 |
| Oracle Cloud Administrator | 1 | $105 997 |
| Database Administrator and Developer | 1 | $87 173 |
| Quality Engineer | 1 | $86 320 |
| Business System Analyst | 1 | $113 381 |
| Software Application Developer | 1 | $114 754 |
| RPA Developer | 1 | $112 923 |
| Business Analyst | 1 | $96 408 |
| AI-Enabled Automation Developer | 1 | $112 424 |
| Product Analyst | 1 | $92 581 |
| AWS Full Stack Developer | 1 | $126 090 |
| Product Manager | 1 | $150 405 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $101 338 |
| FY2024 | 7 | $114 026 |
| FY2025 | 12 | $105 997 |
| FY2026 | 9 | $112 424 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Manassas, VA9
- Cumming, GA3
- McKinney, TX3
- Irving, TX2
- Farmers Branch, TX2
- Frisco, TX2
- Marriottsville, MD2
- Prosper, TX2
- Weehawken, NJ1
- Oak Point, TX1
- Ellicott City, MD1
- Cypress, TX1
- Dallas, TX1
- Round Rock, TX1
- Atlanta, GA1
- Cedar Park, TX1
- Southington, CT1
- Mooresville, NC1
- Bristow, VA1
- Farmington, MI1
Yrker
- Software Developers23
- Computer Systems Engineers/Architects7
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Management Analysts2
- Computer Programmers1
- Database Architects1
- Database Administrators1
- Network and Computer Systems Administrators1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Manager | $150 405–$150 406 Nivå III | Pleasanton, CA | 28. mai 2026 | 4. jun. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer | $84 053 Nivå I | Farmington, MI | 1. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer | $86 965 Nivå II | McKinney, TX | 3. mar. 2026 | 10. mar. 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $112 923 Nivå II | Irving, TX | 16. des. 2025 | 23. des. 2025 | Sertifisert |
| AWS Full Stack Developer | $126 090 Nivå II | Bristow, VA | 26. nov. 2025 | 3. des. 2025 | Sertifisert |
| Software Programmer | $112 923 Nivå II | Farmers Branch, TX | 13. nov. 2025 | 20. nov. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $109 283 Nivå II | Cumming, GA | 10. nov. 2025 | 29. jan. 2026 | Sertifisert |
| AI-Enabled Automation Developer | $112 424 Nivå II | Mooresville, NC | 4. nov. 2025 | 11. nov. 2025 | Sertifisert |
| Product Analyst | $92 581 Nivå II | Prosper, TX | 3. nov. 2025 | 10. nov. 2025 | Sertifisert |
| Software Application Developer | $114 754 Nivå II | Cedar Park, TX | 15. aug. 2025 | 22. aug. 2025 | Sertifisert |
| RPA Developer | $112 923 Nivå II | Frisco, TX | 8. aug. 2025 | 15. aug. 2025 | Sertifisert |
| Business Analyst | $96 408 Nivå II | Southington, CT | 25. jun. 2025 | 2. jul. 2025 | Sertifisert |
| Oracle Cloud Administrator | $105 997 Nivå II | Prosper, TX | 3. jun. 2025 | 10. jun. 2025 | Sertifisert |
| Database Administrator and Developer | $87 173 Nivå II | Dallas, TX | 29. mai 2025 | 5. jun. 2025 | Sertifisert |
| Quality Engineer | $86 320–$87 000 Nivå II | Round Rock, TX | 8. mai 2025 | 15. mai 2025 | Sertifisert |
| Business System Analyst | $113 381–$113 500 Nivå III | Atlanta, GA | 25. apr. 2025 | 2. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Nivå II | McKinney, TX | 18. apr. 2025 | 25. apr. 2025 | Sertifisert |
| Data Engineer | $129 688–$130 000 Nivå II | Cumming, GA | 25. feb. 2025 | 4. mar. 2025 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $105 997–$106 000 Nivå II | McKinney, TX | 21. feb. 2025 | 28. feb. 2025 | Sertifisert |
| QA Engineer | $101 234–$101 300 Nivå II | Manassas, VA | 24. jan. 2025 | 31. jan. 2025 | Sertifisert |
| SAS Programmer | $94 370–$95 680 Nivå II | Manassas, VA | 9. okt. 2024 | 16. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 026–$115 000 Nivå II | Manassas, VA | 28. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer | $103 938–$104 000 Nivå II | Manassas, VA | 28. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Cloud Engineer | $103 938–$104 000 Nivå II | Manassas, VA | 28. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 301–$135 000 Nivå II | Cypress, TX | 24. apr. 2024 | 10. sep. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 941–$120 000 Nivå II | Marriottsville, MD | 11. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 941–$120 000 Nivå II | Marriottsville, MD | 11. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 941–$120 000 Nivå II | Ellicott City, MD | 22. jan. 2024 | 29. jan. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 026–$114 100 Nivå II | Manassas, VA | 20. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 192–$105 000 Nivå II | Oak Point, TX | 16. aug. 2023 | 23. aug. 2023 | Sertifisert |
| Azure DevOps Engineer | $101 338–$101 920 Nivå II | Manassas, VA | 7. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $101 338–$101 920 Nivå II | Manassas, VA | 7. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Scrum Master | $101 338–$101 920 Nivå II | Manassas, VA | 7. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Programmer | $98 904–$112 000 Nivå II | Farmers Branch, TX | 30. mai 2023 | 6. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904–$100 000 Nivå II | Frisco, TX | 26. apr. 2023 | 3. mai 2023 | Sertifisert |
| Java Developer | $109 283–$120 000 Nivå II | Weehawken, NJ | 12. apr. 2023 | 19. apr. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $99 008–$115 000 Nivå II | Cumming, GA | 23. jan. 2023 | 31. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $112 000 Nivå II | Irving, TX | 7. des. 2022 | 7. des. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).