H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › energyRe Services, LLC

energyRe Services, LLC: H-1B-lønninger og sponsering

energyRe Services, LLC leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 4. Median tilbudt lønn: $127 750.

Søknader (LCA)6
Sertifisert4
ArbeidsgiveradresseHouston, TX
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$127 750
Midtre halvdel av lønnsnivå$105 558–$140 980
10.–90. persentil$87 663–$142 744

Sponser energyRe Services, LLC H-1B-visa?

energyRe Services, LLC leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 18. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
M&A and Investments Analyst2$115 500
M&A and Investment Associate2$143 920
Finance Associate1$140 000
Development Analyst1$75 733

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20251$75 733
FY20265$140 000

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
M&A and Investments Analyst$115 500
Nivå II
Houston, TX18. mai 20261. okt. 2026Sertifisert
M&A and Investment Associate$143 920
Nivå IV
Houston, TX18. mai 20261. okt. 2026Sertifisert
M&A and Investments Analyst$105 000
Nivå II
Houston, TX13. mai 20261. okt. 2026Trukket
M&A and Investment Associate$140 000
Nivå IV
Houston, TX13. mai 20261. okt. 2026Trukket
Development Analyst$75 733–$95 000
Nivå I
New York, NY24. apr. 20251. okt. 2025Sertifisert
Finance Associate$140 000
Nivå III
Houston, TX21. nov. 202416. des. 2024Sertifisert, deretter trukket

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).