Hjem › Arbeidsgivere › Ensymbios Inc
Ensymbios Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Ensymbios Inc leverte inn 19 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 19. Median tilbudt lønn: $98 904.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Ensymbios Inc H-1B-visa?
Ensymbios Inc leverte inn 19 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 10. feb. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Ensymbios Inc: 4 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 10 | $99 653 |
| Sr. Software Developer | 3 | $98 904 |
| Senior Software Engineer | 1 | $150 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $121 222 |
| Software Engineer | 1 | $103 000 |
| Quality Engineer | 1 | $91 374 |
| OpenText Architect/ Administrator | 1 | $93 579 |
| Systems Engineer | 1 | $93 579 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $96 106 |
| FY2024 | 4 | $95 611 |
| FY2025 | 5 | $103 000 |
| FY2026 | 2 | $101 790 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Las Vegas, NV3
- Leander, TX2
- Oklahoma City, OK2
- Eden Prairie, MN1
- Hemet, CA1
- Los Angeles, CA1
- Long Beach, CA1
- New York, NY1
- Rensselaer, NY1
- Hollywood, CA1
- Richardson, TX1
- Irving, TX1
- Rosemead, CA1
- Corcoran, MN1
- Costa Mesa, CA1
Yrker
- Software Developers16
- Network and Computer Systems Administrators2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Engineer | $93 579 Nivå II | Costa Mesa, CA | 10. feb. 2026 | 23. feb. 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $110 000 Nivå II | Corcoran, MN | 4. nov. 2025 | 12. des. 2025 | Sertifisert |
| Quality Engineer | $91 374 Nivå II | Irving, TX | 23. jul. 2025 | 1. aug. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $110 802 Nivå II | Las Vegas, NV | 14. jul. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| OpenText Architect/ Administrator | $93 579 Nivå II | Rosemead, CA | 8. jul. 2025 | 15. jul. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $105 997 Nivå II | Richardson, TX | 29. jan. 2025 | 21. feb. 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer | $103 000 Nivå I | Hollywood, CA | 29. okt. 2024 | 1. des. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $70 000 Nivå I | New York, NY | 19. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $70 000 Nivå I | Rensselaer, NY | 19. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $130 728 Nivå IV | Oklahoma City, OK | 17. apr. 2024 | 5. sep. 2024 | Sertifisert |
| Principal Software Engineer | $121 222–$150 000 Nivå II | Long Beach, CA | 28. sep. 2023 | 6. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $140 000 Nivå IV | Oklahoma City, OK | 14. aug. 2023 | 21. aug. 2023 | Sertifisert |
| Sr. Software Developer | $98 904 Nivå II | Leander, TX | 23. jun. 2023 | 3. jul. 2023 | Sertifisert |
| Sr. Software Developer | $93 309 Nivå II | Leander, TX | 23. jun. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $93 309 Nivå II | Hemet, CA | 13. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer | $150 000 Nivå IV | Los Angeles, CA | 29. mar. 2023 | 2. mai 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $90 000 Nivå II | Las Vegas, NV | 8. des. 2022 | 1. jan. 2023 | Sertifisert |
| Sr. Software Developer | $100 000 Nivå II | Eden Prairie, MN | 2. des. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| Software Developer | $82 846 Nivå II | Las Vegas, NV | 29. sep. 2022 | 10. okt. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).