Hjem › Arbeidsgivere › Etchedai Inc
Etchedai Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Etchedai Inc leverte inn 15 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 15. Median tilbudt lønn: $213 595.
Sponser Etchedai Inc H-1B-visa?
Etchedai Inc leverte inn 15 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 15. mai 2025. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Member of Technical Staff (Physical Design Engineer) | 2 | $217 450 |
| Member of Technical Staff, Design Verification | 2 | $213 595 |
| Member of Technical Staff, Firmware Engineer | 2 | $199 534 |
| Solutions Architect | 2 | $201 323 |
| Member of Technical Staff (RTL Design Engineer) | 1 | $215 592 |
| Member of Technical Staff, SoC Design & Verification Eng | 1 | $215 000 |
| Member of Technical Staff | 1 | $230 000 |
| RTL Design Engineer | 1 | $215 592 |
| Software Automation / Tooling Engineer | 1 | $226 158 |
| Member of Technical Staff, Printed Circuit Board Layout | 1 | $213 595 |
| Member of Technical Staff (Power Optimization) | 1 | $250 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2025 | 15 | $213 595 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Electrical Engineers4
- Computer Hardware Engineers4
- Software Developers3
- Electronics Engineers, Except Computer2
- Computer Systems Engineers/Architects2
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Member of Technical Staff, Firmware Engineer | $199 534–$220 000 Nivå III | San Jose, CA | 15. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff (Power Optimization) | $250 000–$300 000 Nivå IV | San Jose, CA | 21. apr. 2025 | 1. mai 2025 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff, Firmware Engineer | $199 534–$300 000 Nivå III | Cupertino, CA | 18. des. 2024 | 20. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff, Design Verification | $213 595–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 18. des. 2024 | 20. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff (Physical Design Engineer) | $204 901–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 18. des. 2024 | 20. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff (RTL Design Engineer) | $215 592–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 18. des. 2024 | 20. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff, SoC Design & Verification Eng | $215 000–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 4. des. 2024 | 9. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff (Physical Design Engineer) | $230 000–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 2. des. 2024 | 9. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff | $230 000–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 2. des. 2024 | 9. des. 2024 | Sertifisert |
| Solutions Architect | $201 323–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 27. nov. 2024 | 15. des. 2024 | Sertifisert |
| Solutions Architect | $201 323–$300 000 Nivå IV | New York, NY | 27. nov. 2024 | 15. des. 2024 | Sertifisert |
| RTL Design Engineer | $215 592–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 19. nov. 2024 | 2. des. 2024 | Sertifisert |
| Software Automation / Tooling Engineer | $226 158–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 18. nov. 2024 | 2. des. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff, Printed Circuit Board Layout | $213 595–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 17. okt. 2024 | 11. nov. 2024 | Sertifisert |
| Member of Technical Staff, Design Verification | $213 595–$300 000 Nivå IV | Cupertino, CA | 17. okt. 2024 | 4. nov. 2024 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).