Hjem › Arbeidsgivere › Express Global Solutions LLC
Express Global Solutions LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Express Global Solutions LLC leverte inn 27 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 26. Median tilbudt lønn: $100 048.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Express Global Solutions LLC H-1B-visa?
Express Global Solutions LLC leverte inn 27 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 26. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Express Global Solutions LLC: 5 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Developer | 12 | $98 904 |
| Software Engineer | 7 | $105 976 |
| Front End Developer | 2 | $101 192 |
| IT Project Manager | 2 | $70 792 |
| DevOps Engineer | 1 | $82 056 |
| Senior Software Engineer | 1 | $160 000 |
| ERP Business Analyst | 1 | $93 974 |
| Cloud Engineer | 1 | $90 896 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $98 904 |
| FY2024 | 9 | $101 192 |
| FY2025 | 3 | $93 974 |
| FY2026 | 4 | $112 950 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Irving, TX12
- Tracy, CA3
- Pleasanton, CA3
- Santa Clara, CA1
- Garland, TX1
- Farmers Branch, TX1
- Austin, TX1
- Hamilton, NJ1
- San Leandro, CA1
- Plainsboro, NJ1
- Manteca, CA1
- Houston, TX1
Yrker
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $119 923 Nivå II | Irving, TX | 26. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer | $119 923 Nivå II | Irving, TX | 11. mai 2026 | 11. okt. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer | $105 976 Nivå II | Houston, TX | 11. mai 2026 | 21. aug. 2026 | Sertifisert |
| Cloud Engineer | $90 896 Nivå I | Irving, TX | 17. apr. 2026 | 14. aug. 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $90 438 Nivå I | Manteca, CA | 2. jul. 2025 | 9. jul. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $95 493 Nivå I | Plainsboro, NJ | 10. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| ERP Business Analyst | $93 974 Nivå I | Pleasanton, CA | 9. okt. 2024 | 21. okt. 2024 | Sertifisert |
| IT Project Manager | $71 510 Nivå I | Pleasanton, CA | 4. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer | $160 000 Nivå II | Pleasanton, CA | 21. aug. 2024 | 24. jan. 2025 | Sertifisert |
| Front End Developer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 31. mai 2024 | 3. jun. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $113 443 Nivå I | San Leandro, CA | 23. mai 2024 | 30. sep. 2024 | Sertifisert |
| Front End Developer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 20. mai 2024 | 3. jun. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 10. mai 2024 | 3. jun. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 10. mai 2024 | 3. jun. 2024 | Sertifisert |
| IT Project Manager | $70 075 Nivå II | Irving, TX | 3. apr. 2024 | 10. apr. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $101 192 Nivå II | Irving, TX | 27. nov. 2023 | 25. des. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $105 810 Nivå II | Tracy, CA | 1. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $105 810 Nivå II | Tracy, CA | 30. aug. 2023 | 1. okt. 2023 | Trukket |
| Software Engineer | $101 192 Nivå II | Farmers Branch, TX | 18. aug. 2023 | 21. aug. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $87 880 Nivå I | Tracy, CA | 15. aug. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $82 056 Nivå I | Irving, TX | 7. aug. 2023 | 14. aug. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $96 866 Nivå II | Austin, TX | 4. aug. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $89 253 Nivå I | Hamilton, NJ | 20. jul. 2023 | 7. aug. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904 Nivå II | Garland, TX | 28. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904 Nivå II | Irving, TX | 30. mar. 2023 | 8. apr. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904 Nivå II | Irving, TX | 29. mar. 2023 | 8. apr. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $141 378 Nivå II | Santa Clara, CA | 8. des. 2022 | 4. mai 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).