Hjem › Arbeidsgivere › Hermes Microvision, Inc. › Senior Electrical Engineer 1
Senior Electrical Engineer 1 hos Hermes Microvision, Inc.: H-1B-lønninger
10 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Electrical Engineer 1 hos Hermes Microvision, Inc.. Medianlønn $132 850; midtre halvdel $124 259–$148 658.
Søknader (LCA)10
Medianlønn$132 850
Midtre halvdel av lønnsnivå$124 259–$148 658
10.–90. persentil$123 313–$148 792
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $124 259 |
| FY2026 | 1 | $149 994 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $141 440–$165 025 Nivå II | San Jose, CA | 14. jul. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $148 658–$180 699 Nivå III | San Jose, CA | 16. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $124 259–$165 025 Nivå II | San Jose, CA | 2. jun. 2023 | 24. sep. 2023 | Sertifisert |
| $114 796–$165 025 | San Jose, CA | 11. apr. 2023 | 21. sep. 2023 | Sertifisert |
| $124 259–$165 025 Nivå II | San Jose, CA | 2. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| $124 259–$165 025 Nivå II | San Jose, CA | 31. jan. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| $124 259–$165 025 Nivå II | San Jose, CA | 31. jan. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| $148 658–$197 225 Nivå III | San Jose, CA | 12. des. 2022 | 22. des. 2022 | Sertifisert |
| $148 658–$160 425 Nivå III | San Jose, CA | 9. des. 2022 | 21. des. 2022 | Sertifisert |
| $149 994 Nivå II | San Jose, CA | 12. apr. 2022 | 8. aug. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
Senior Electrical Engineer 1 hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Hermes Microvision, Inc.
- Senior Electron Optics Engineer 1$137 093
- System Industrialisation Engineer 3$104 000
- Senior On Product Performance Engineer 1$137 363
- Senior Applications Engineer 1$137 093
- Senior Software Engineer 1$153 212
- System Integration and Test Engineer 3$104 000
- Senior System Industrialisation Engineer 1$122 408
- Principal Electrical Engineer 1$180 200
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).