H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › HF Sinclair Navajo Refining LLC

HF Sinclair Navajo Refining LLC: H-1B-lønninger og sponsering

HF Sinclair Navajo Refining LLC leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 6. Median tilbudt lønn: $133 793.

Søknader (LCA)6
Sertifisert6
ArbeidsgiveradresseDallas, TX
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$133 793
Midtre halvdel av lønnsnivå$113 282–$151 412
10.–90. persentil$78 104–$161 750

Sponser HF Sinclair Navajo Refining LLC H-1B-visa?

HF Sinclair Navajo Refining LLC leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 21. mai 2025. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Chemist I1$47 008
Environmental Projects Specialist1$125 528
Engineer III Process1$154 530
Engineer IV Mechanical1$142 058
Engineer IV - Process1$168 969
Engineer I, Process1$109 200

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20242$86 268
FY20254$148 294

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Engineer IV Mechanical$142 058
Nivå IV
Artesia, NM21. mai 20251. okt. 2025Sertifisert
Engineer III Process$154 530
Nivå IV
Artesia, NM21. mai 20251. okt. 2025Sertifisert
Engineer I, Process$109 200
Nivå I
Artesia, NM21. mai 20251. okt. 2025Sertifisert
Engineer IV - Process$168 969
Nivå IV
Artesia, NM21. mai 20251. okt. 2025Sertifisert
Chemist I$47 008–$68 340
Nivå I
Artesia, NM14. mai 20241. okt. 2024Sertifisert
Environmental Projects Specialist$125 528–$155 000
Nivå IV
Dallas, TX17. apr. 202417. apr. 2024Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).