Hjem › Arbeidsgivere › Innova Solutions, Inc. › Hadoop Developer
Hadoop Developer hos Innova Solutions, Inc.: H-1B-lønninger
6 søknader om arbeidsforhold for stillingen Hadoop Developer hos Innova Solutions, Inc.. Medianlønn $127 878; midtre halvdel $122 013–$128 144.
Søknader (LCA)6
Medianlønn$127 878
Midtre halvdel av lønnsnivå$122 013–$128 144
10.–90. persentil$118 540–$131 602
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $124 145 |
| FY2025 | 3 | $127 878 |
| FY2026 | 1 | $134 971 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $134 971 Nivå III | Plano, TX | 16. jan. 2026 | 26. jan. 2026 | Sertifisert |
| $127 878 Nivå III | Addison, TX | 10. jun. 2025 | 17. jun. 2025 | Sertifisert |
| $127 878 Nivå III | Addison, TX | 9. jun. 2025 | 16. jun. 2025 | Sertifisert |
| $117 021 Nivå II | Denver, CO | 28. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $128 232 Nivå III | Charlotte, NC | 3. jul. 2023 | 11. jul. 2023 | Sertifisert |
| $120 058 Nivå III | Charlotte, NC | 11. apr. 2023 | 19. apr. 2023 | Sertifisert |
Hadoop Developer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Innova Solutions, Inc.
- Application Architect/programmer (software Developer)$123 656
- Software Engineer$112 923
- Software Developer$109 845
- Developer Analyst$86 403
- Senior Software Engineer$132 267
- Java Developer$111 998
- Application Programmer (software Developer, Application)$120 058
- .Net Developer$112 923
- Principal Software Engineer$122 281
- Developer$99 008
- QA Analyst$76 398
- Data Engineer$110 490
- IT Project Manager$116 480
- Technical Lead$131 602
- Pega Lead System Architect$122 564
- Business Analyst$103 990
- Database Administrator$95 035
- Lead Software Engineer$128 232
- Application Programmer$120 297
- DevOps Engineer$127 878
- Application Architect/programmer$134 254
- Senior Principal Software Engineer$119 246
- Application Architect/programmer - Java$134 971
- Application Architect (software Developer, Application)$120 058
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).