H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Inovalon, Inc. › Senior Software Engineer

Senior Software Engineer hos Inovalon, Inc.: H-1B-lønninger

14 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Software Engineer hos Inovalon, Inc.. Medianlønn $131 000; midtre halvdel $126 250–$140 250.

Søknader (LCA)14
Medianlønn$131 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$126 250–$140 250
10.–90. persentil$111 500–$144 400

Etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20238$127 500
FY20243$132 000
FY20252$130 500
FY20261$142 000

Søknader

GrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
$131 000–$141 000
Nivå III
Liberty Hill, TX8. jan. 202430. jun. 2024Sertifisert, deretter trukket
$143 000–$153 000
Nivå III
Piscataway, NJ8. jan. 20245. feb. 2024Sertifisert
$131 000–$141 000
Nivå III
Andice, TX5. jan. 202430. jun. 2024Sertifisert, deretter trukket
$132 000–$142 000
Nivå III
Katy, TX17. okt. 202327. okt. 2023Sertifisert
$155 000–$165 000
Nivå III
Claymont, DE11. jul. 202321. aug. 2023Sertifisert
$142 000–$152 000
Nivå III
Vernon Hills, IL10. jul. 202331. jul. 2023Sertifisert, deretter trukket
$135 000–$145 000
Nivå III
Plano, TX26. mai 202319. jun. 2023Sertifisert
$102 000–$112 000
Nivå II
Imperial, PA5. apr. 20231. okt. 2023Sertifisert
$130 000–$140 000
Nivå III
Louisville, KY13. mar. 202317. apr. 2023Sertifisert
$115 000–$125 000
Nivå II
Bowie, MD12. jan. 202326. jan. 2023Sertifisert
$110 000–$120 000
Nivå III
San Antonio, TX21. nov. 202220. des. 2022Sertifisert
$125 000–$135 000
Nivå III
Wexford, PA24. okt. 202212. des. 2022Sertifisert
$145 000–$155 000
Nivå III
Plainsboro, NJ29. sep. 20225. des. 2022Sertifisert
$130 000–$140 000
Nivå IV
Cumming, GA16. mai 20226. jun. 2022Sertifisert, deretter trukket

Senior Software Engineer hos alle arbeidsgivere →

Andre stillinger hos Inovalon, Inc.

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).