Hjem › Arbeidsgivere › Intercontinental Exchange Holdings, Inc. › Engineer, Systems Engineering
Engineer, Systems Engineering hos Intercontinental Exchange Holdings, Inc.: H-1B-lønninger
12 søknader om arbeidsforhold for stillingen Engineer, Systems Engineering hos Intercontinental Exchange Holdings, Inc.. Medianlønn $102 200; midtre halvdel $99 100–$105 300.
Søknader (LCA)12
Medianlønn$102 200
Midtre halvdel av lønnsnivå$99 100–$105 300
10.–90. persentil$94 600–$108 900
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $99 100 |
| FY2024 | 1 | $94 100 |
| FY2025 | 3 | $105 300 |
| FY2026 | 4 | $105 300 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $109 300–$115 000 Nivå II | Atlanta, GA | 27. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $85 300–$118 395 Nivå II | Atlanta, GA | 20. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $109 300–$120 000 Nivå II | Atlanta, GA | 18. sep. 2025 | 10. okt. 2025 | Sertifisert |
| $105 300–$114 895 Nivå II | Flowery Branch, GA | 18. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $105 300–$114 895 Nivå II | Atlanta, GA | 18. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $105 300–$118 000 Nivå II | Grandview, MO | 24. feb. 2025 | 10. mar. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $105 300–$118 000 Nivå II | Atlanta, GA | 24. feb. 2025 | 10. mar. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| $94 100–$105 000 Nivå II | Atlanta, GA | 20. mar. 2024 | 1. apr. 2024 | Sertifisert |
| $99 100–$108 150 Nivå II | Flowery Branch, GA | 20. mar. 2023 | 7. sep. 2023 | Sertifisert |
| $99 100–$108 150 Nivå II | Atlanta, GA | 20. mar. 2023 | 7. sep. 2023 | Sertifisert |
| $99 100–$140 000 Nivå II | Cumming, GA | 2. feb. 2023 | 7. feb. 2023 | Sertifisert |
| $99 100–$140 000 Nivå II | Atlanta, GA | 2. feb. 2023 | 7. feb. 2023 | Sertifisert |
Andre stillinger hos Intercontinental Exchange Holdings, Inc.
- Senior Developer$142 100
- Lead Developer$142 100
- Senior QA Analyst$99 100
- Senior Engineer, Network Engineering$118 200
- Senior Java Developer$142 100
- Quantitative Engineer$105 300
- Engineer, Release Engineering$109 100
- Software Development Engineer in Test$83 600
- Senior Business Analyst$104 900
- Senior Software Development Engineer in Test$117 200
- Senior Full Stack Developer$130 800
- Senior Engineer, Systems Engineering$113 400
- Engineer, Storage Engineering$109 300
- Senior Engineer, SRE$136 900
- Senior Database Administrator$127 900
- Lead QA Analyst$111 450
- Senior IT Auditor$105 750
- Developer$105 300
- Lead QA Engineer$107 100
- Analyst, Global Quantitative Research$67 600
- Senior Quantitative Engineer$107 100
- Developer II, SDLC$102 900
- Lead Engineer, Storage Engineering$119 900
- Senior Data Engineer$110 100
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).