Hjem › Arbeidsgivere › Intuit Inc. › Staff Software Engineer
Staff Software Engineer hos Intuit Inc.: H-1B-lønninger
197 søknader om arbeidsforhold for stillingen Staff Software Engineer hos Intuit Inc.. Medianlønn $192 941; midtre halvdel $176 777–$211 892.
Søknader (LCA)197
Medianlønn$192 941
Midtre halvdel av lønnsnivå$176 777–$211 892
10.–90. persentil$158 726–$221 443
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 62 | $192 941 |
| FY2024 | 34 | $186 179 |
| FY2025 | 45 | $201 652 |
| FY2026 | 54 | $218 016 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $264 969–$304 714 | Oakland, CA | 22. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$256 469 | Mountain View, CA | 18. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $176 777–$220 448 | Charlotte, NC | 18. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $230 313–$264 860 | Culver City, CA | 17. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $176 777–$203 294 | Charlotte, NC | 4. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $226 668–$260 668 | Oakland, CA | 4. jun. 2026 | 1. aug. 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$275 000 | Mountain View, CA | 28. mai 2026 | 28. mai 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$263 670 | Mountain View, CA | 28. mai 2026 | 3. jun. 2026 | Sertifisert |
| $226 668–$260 668 | Oakland, CA | 27. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$263 670 | Mountain View, CA | 21. mai 2026 | 27. mai 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$263 670 | Mountain View, CA | 21. mai 2026 | 28. mai 2026 | Sertifisert |
| $220 046–$262 080 | New York, NY | 20. mai 2026 | 20. mai 2026 | Sertifisert |
| $226 668–$263 670 | Mountain View, CA | 20. mai 2026 | 22. mai 2026 | Sertifisert |
| $250 000–$263 670 | Mountain View, CA | 19. mai 2026 | 25. mai 2026 | Sertifisert |
| $176 777–$203 294 | Charlotte, NC | 19. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$254 659 | Mountain View, CA | 19. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$263 670 | Mountain View, CA | 18. mai 2026 | 18. mai 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$263 670 | Mountain View, CA | 18. mai 2026 | 21. mai 2026 | Sertifisert |
| $221 443–$263 670 | Mountain View, CA | 15. mai 2026 | 24. mai 2026 | Sertifisert |
| $214 907–$261 936 Nivå IV | Phoenix, AZ | 13. mai 2026 | 18. mai 2026 | Sertifisert |
| $220 046–$262 080 | New York, NY | 11. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $191 667–$220 417 | San Diego, CA | 8. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $255 000–$262 080 | New York, NY | 22. apr. 2026 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $219 417–$262 080 | New York, NY | 6. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $219 960–$263 670 | Mountain View, CA | 3. apr. 2026 | 27. sep. 2026 | Sertifisert |
| $219 960–$263 670 Nivå IV | Tracy, CA | 27. mar. 2026 | 30. mar. 2026 | Sertifisert |
| $176 000–$245 498 Nivå IV | Plano, TX | 18. mar. 2026 | 15. aug. 2026 | Sertifisert |
| $219 960–$263 670 | Mountain View, CA | 18. mar. 2026 | 28. mar. 2026 | Sertifisert |
| $175 525–$289 145 Nivå IV | Atlanta, GA | 11. mar. 2026 | 16. mar. 2026 | Sertifisert |
| $219 960–$263 670 | Mountain View, CA | 10. mar. 2026 | 20. mar. 2026 | Sertifisert |
| $195 600–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 9. mar. 2026 | 23. mar. 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 17. feb. 2026 | 27. feb. 2026 | Sertifisert |
| $195 770–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 13. feb. 2026 | 8. jul. 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 30. jan. 2026 | 9. feb. 2026 | Sertifisert |
| $195 770–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 22. jan. 2026 | 13. jul. 2026 | Sertifisert |
| $219 536–$263 670 | Mountain View, CA | 21. jan. 2026 | 30. jun. 2026 | Sertifisert |
| $189 592–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 21. jan. 2026 | 30. jun. 2026 | Sertifisert |
| $219 536–$263 670 | Mountain View, CA | 16. jan. 2026 | 16. jul. 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 13. jan. 2026 | 19. jan. 2026 | Sertifisert |
| $172 211–$245 498 Nivå IV | Plano, TX | 8. jan. 2026 | 8. jul. 2026 | Sertifisert |
| $195 770–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 7. jan. 2026 | 4. jul. 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 6. jan. 2026 | 8. mai 2026 | Sertifisert |
| $172 211–$245 498 Nivå IV | Plano, TX | 29. des. 2025 | 27. jun. 2026 | Sertifisert |
| $172 211–$245 498 Nivå IV | Plano, TX | 23. des. 2025 | 24. jun. 2026 | Sertifisert |
| $184 974–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 17. des. 2025 | 11. jun. 2026 | Sertifisert |
| $219 536–$239 737 | Mountain View, CA | 17. des. 2025 | 11. jun. 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 17. des. 2025 | 2. jun. 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 12. des. 2025 | 6. mai 2026 | Sertifisert |
| $219 536–$263 670 Nivå IV | Mountain House, CA | 3. des. 2025 | 15. apr. 2026 | Sertifisert |
| $195 770–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 14. nov. 2025 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 13. nov. 2025 | 17. nov. 2025 | Sertifisert |
| $205 980–$262 080 Nivå IV | New York, NY | 6. nov. 2025 | 12. nov. 2025 | Sertifisert |
| $216 615–$263 670 | Mountain View, CA | 5. nov. 2025 | 16. nov. 2025 | Sertifisert |
| $194 184–$216 855 Nivå IV | Aubrey, TX | 31. okt. 2025 | 30. mar. 2026 | Sertifisert |
| $216 615–$261 936 | Mountain View, CA | 23. sep. 2025 | 25. mar. 2026 | Sertifisert |
| $195 770–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 12. sep. 2025 | 15. sep. 2025 | Sertifisert |
| $181 123–$289 145 Nivå IV | Atlanta, GA | 8. sep. 2025 | 3. mar. 2026 | Sertifisert |
| $243 914–$263 670 Nivå IV | San Diego, CA | 27. aug. 2025 | 1. sep. 2025 | Sertifisert |
| $195 770–$254 152 Nivå IV | San Diego, CA | 20. aug. 2025 | 14. feb. 2026 | Sertifisert |
| $214 907–$261 936 | Mountain View, CA | 8. aug. 2025 | 11. aug. 2025 | Sertifisert |
| $183 395–$206 529 Nivå IV | Aubrey, TX | 14. jul. 2025 | 22. des. 2025 | Sertifisert |
| $214 907–$261 936 | Mountain View, CA | 10. jul. 2025 | 10. des. 2025 | Sertifisert |
| $214 907–$261 936 | Mountain View, CA | 30. jun. 2025 | 25. des. 2025 | Sertifisert |
| $216 184–$261 936 | Mountain View, CA | 27. jun. 2025 | 21. sep. 2025 | Sertifisert |
| $226 158–$261 936 Nivå IV | Mountain View, CA | 17. jun. 2025 | 6. des. 2025 | Sertifisert |
| $155 688–$205 000 Nivå IV | Concord, NC | 9. jun. 2025 | 20. sep. 2025 | Sertifisert |
| $226 158–$261 936 Nivå IV | Mountain View, CA | 5. jun. 2025 | 16. jun. 2025 | Sertifisert |
| $195 879–$258 348 Nivå IV | Tracy, CA | 5. jun. 2025 | 19. okt. 2025 | Sertifisert |
| $183 395–$206 529 Nivå IV | Leander, TX | 15. mai 2025 | 26. sep. 2025 | Sertifisert |
| — Nivå IV | Antioch, CA | 9. mai 2025 | 5. aug. 2025 | Sertifisert |
| $216 184–$261 936 | Mountain View, CA | 28. apr. 2025 | 19. sep. 2025 | Sertifisert |
| $171 532–$235 498 Nivå IV | Plano, TX | 1. apr. 2025 | 23. sep. 2025 | Sertifisert |
| $216 184–$250 000 | Mountain View, CA | 26. mar. 2025 | 23. sep. 2025 | Sertifisert |
| $186 254–$215 000 | San Diego, CA | 26. mar. 2025 | 23. sep. 2025 | Sertifisert |
| $226 158–$261 936 Nivå IV | Mountain View, CA | 20. mar. 2025 | 27. jul. 2025 | Sertifisert |
| $189 351–$244 250 Nivå IV | San Diego, CA | 18. mar. 2025 | 8. jul. 2025 | Sertifisert |
| $171 532–$235 498 Nivå IV | Plano, TX | 13. mar. 2025 | 10. aug. 2025 | Sertifisert |
| $216 184–$325 276 | Mountain View, CA | 6. mar. 2025 | 12. mar. 2025 | Sertifisert |
| $211 638–$243 383 | Mountain View, CA | 4. mar. 2025 | 30. aug. 2025 | Sertifisert |
| $189 351–$244 250 Nivå IV | San Diego, CA | 10. feb. 2025 | 18. jul. 2025 | Sertifisert |
| $179 982–$260 088 Nivå IV | New York, NY | 7. feb. 2025 | 5. aug. 2025 | Sertifisert |
| $168 855–$235 498 Nivå IV | Plano, TX | 27. jan. 2025 | 29. jul. 2025 | Sertifisert |
| $200 720–$236 246 Nivå IV | Woodland Hills, CA | 10. jan. 2025 | 6. jun. 2025 | Sertifisert |
| $214 216–$261 936 | Mountain View, CA | 10. jan. 2025 | 18. jan. 2025 | Sertifisert |
| $201 652–$260 088 Nivå IV | New York, NY | 9. jan. 2025 | 13. jan. 2025 | Sertifisert |
| $201 652–$260 088 Nivå IV | New York, NY | 31. des. 2024 | 30. jun. 2025 | Sertifisert |
| $214 216–$261 936 | Mountain View, CA | 30. des. 2024 | 27. jun. 2025 | Sertifisert |
| $177 154–$244 250 Nivå IV | San Diego, CA | 19. des. 2024 | 16. jun. 2025 | Sertifisert |
| $214 216–$261 936 | Mountain View, CA | 19. des. 2024 | 19. jun. 2025 | Sertifisert |
| $168 855–$235 498 Nivå IV | Plano, TX | 13. des. 2024 | 13. jun. 2025 | Sertifisert |
| $214 216–$261 936 | Mountain View, CA | 13. des. 2024 | 13. jun. 2025 | Sertifisert |
| $214 216–$261 936 | Mountain View, CA | 12. des. 2024 | 12. jun. 2025 | Sertifisert |
| $191 580–$219 173 Nivå IV | Savoy, IL | 4. des. 2024 | 2. mai 2025 | Sertifisert |
| $150 762–$198 696 Nivå III | Aubrey, TX | 18. nov. 2024 | 22. nov. 2024 | Sertifisert |
| $176 495–$283 452 Nivå IV | Atlanta, GA | 14. nov. 2024 | 18. nov. 2024 | Sertifisert |
| $226 158–$256 800 Nivå IV | Mountain View, CA | 7. nov. 2024 | 4. mai 2025 | Sertifisert |
| $226 158–$256 800 Nivå IV | Mountain View, CA | 5. nov. 2024 | 4. mai 2025 | Trukket |
| $212 550–$256 800 | Mountain View, CA | 24. okt. 2024 | 31. okt. 2024 | Sertifisert |
| $209 347–$256 800 | Mountain View, CA | 10. okt. 2024 | 8. apr. 2025 | Sertifisert |
| $186 179–$254 988 Nivå IV | New York, NY | 7. okt. 2024 | 8. okt. 2024 | Sertifisert |
| $191 500–$228 348 Nivå IV | Woodland Hills, CA | 2. okt. 2024 | 30. mar. 2025 | Sertifisert |
| $177 154–$237 717 Nivå IV | San Diego, CA | 20. sep. 2024 | 20. mar. 2025 | Sertifisert |
| $212 147–$260 000 | Mountain View, CA | 20. sep. 2024 | 21. mar. 2025 | Sertifisert |
| $166 363–$272 573 Nivå IV | Atlanta, GA | 16. sep. 2024 | 18. mar. 2025 | Sertifisert |
| $209 347–$256 800 Nivå IV | San Diego, CA | 22. jul. 2024 | 24. des. 2024 | Sertifisert |
| $209 347–$256 800 | Mountain View, CA | 17. jul. 2024 | 1. jan. 2025 | Sertifisert |
| $180 178–$261 600 | San Diego, CA | 17. jul. 2024 | 1. jan. 2025 | Sertifisert |
| $163 251–$226 440 Nivå IV | Plano, TX | 12. jul. 2024 | 3. jan. 2025 | Sertifisert |
| $186 000–$210 743 Nivå IV | Oswego, IL | 12. jul. 2024 | 5. jan. 2025 | Sertifisert |
| $190 587–$256 800 Nivå IV | Lathrop, CA | 3. jul. 2024 | 8. jul. 2024 | Sertifisert |
| $171 080–$239 741 Nivå IV | San Diego, CA | 25. jun. 2024 | 21. des. 2024 | Sertifisert |
| $171 080–$239 741 Nivå III | San Diego, CA | 21. jun. 2024 | 18. des. 2024 | Sertifisert |
| $209 347–$230 179 | Mountain View, CA | 18. jun. 2024 | 21. jun. 2024 | Sertifisert |
| $186 179–$254 988 Nivå IV | New York, NY | 13. jun. 2024 | 22. jun. 2024 | Sertifisert |
| $207 392–$256 800 Nivå IV | Tracy, CA | 10. jun. 2024 | 28. sep. 2024 | Sertifisert |
| $209 347–$256 800 | Mountain View, CA | 28. mai 2024 | 10. jun. 2024 | Sertifisert |
| $186 179–$254 988 Nivå IV | New York, NY | 17. mai 2024 | 17. jun. 2024 | Sertifisert |
| $210 000–$239 741 Nivå IV | San Diego, CA | 8. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $209 558–$256 800 | Mountain View, CA | 2. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $178 875–$261 600 | San Diego, CA | 2. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $161 000–$230 179 Nivå IV | Leander, TX | 5. apr. 2024 | 21. sep. 2024 | Sertifisert |
| $161 000–$230 179 Nivå IV | Frisco, TX | 2. apr. 2024 | 15. sep. 2024 | Sertifisert |
| $186 179–$254 988 Nivå IV | New York, NY | 7. mar. 2024 | 6. aug. 2024 | Sertifisert |
| $209 558–$225 000 | Mountain View, CA | 1. mar. 2024 | 8. mar. 2024 | Sertifisert |
| $204 271–$239 741 Nivå IV | San Diego, CA | 29. feb. 2024 | 18. aug. 2024 | Sertifisert |
| $157 075–$226 440 Nivå IV | Plano, TX | 25. jan. 2024 | 1. jul. 2024 | Sertifisert |
| $171 261–$261 600 | San Diego, CA | 11. jan. 2024 | 20. mar. 2024 | Sertifisert |
| $207 392–$256 800 | Mountain View, CA | 4. jan. 2024 | 1. jul. 2024 | Sertifisert |
| $176 427–$261 600 | San Diego, CA | 3. jan. 2024 | 1. jul. 2024 | Sertifisert |
| $187 737–$256 800 | Mountain View, CA | 8. des. 2023 | 6. jun. 2024 | Sertifisert |
| $143 416–$186 817 Nivå IV | Glendale, AZ | 29. nov. 2023 | 4. mai 2024 | Sertifisert |
| $171 080–$261 600 Nivå IV | San Diego, CA | 2. nov. 2023 | 7. nov. 2023 | Sertifisert |
| $171 080–$261 600 Nivå IV | San Diego, CA | 25. okt. 2023 | 15. mar. 2024 | Sertifisert |
| $188 364–$256 800 | Mountain View, CA | 16. okt. 2023 | 17. okt. 2023 | Sertifisert |
| $192 383–$256 800 | Mountain View, CA | 25. sep. 2023 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| $185 840–$213 866 Nivå III | Renton, WA | 21. sep. 2023 | 20. mar. 2024 | Sertifisert |
| $166 757–$261 600 | San Diego, CA | 20. sep. 2023 | 20. mar. 2024 | Sertifisert |
| $188 364–$256 800 | Mountain View, CA | 20. sep. 2023 | 20. mar. 2024 | Sertifisert |
| $171 539–$272 573 Nivå IV | Atlanta, GA | 11. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $150 000–$203 675 Nivå IV | Plano, TX | 11. sep. 2023 | 14. sep. 2023 | Sertifisert |
| $184 000–$222 000 Nivå IV | Issaquah, WA | 7. sep. 2023 | 20. feb. 2024 | Sertifisert |
| $150 000–$203 675 Nivå IV | Plano, TX | 21. jul. 2023 | 18. jan. 2024 | Sertifisert |
| $187 408–$209 003 Nivå IV | Muscle Shoals, AL | 13. jul. 2023 | 14. jul. 2023 | Sertifisert |
| $157 120–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 30. jun. 2023 | 30. des. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 30. jun. 2023 | 30. des. 2023 | Sertifisert |
| $150 000–$222 000 Nivå IV | Plano, TX | 27. jun. 2023 | 4. jul. 2023 | Sertifisert |
| $206 385–$251 220 Nivå IV | New York, NY | 14. jun. 2023 | 21. jun. 2023 | Sertifisert |
| $183 310–$267 228 Nivå IV | Atlanta, GA | 1. jun. 2023 | 26. jun. 2023 | Sertifisert |
| $206 385–$251 220 Nivå IV | Brooklyn, NY | 2. mai 2023 | 8. mai 2023 | Sertifisert |
| $157 120–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 14. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 13. apr. 2023 | 18. sep. 2023 | Sertifisert |
| $155 397–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 3. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 3. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $184 401–$251 290 Nivå IV | Woodland Hills, CA | 30. mar. 2023 | 28. sep. 2023 | Sertifisert |
| $157 120–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 23. mar. 2023 | 22. aug. 2023 | Sertifisert |
| $171 000–$267 228 Nivå IV | Redmond, WA | 21. mar. 2023 | 28. mar. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 21. mar. 2023 | 22. mar. 2023 | Sertifisert |
| $150 000–$203 675 Nivå IV | Plano, TX | 13. mar. 2023 | 23. jul. 2023 | Sertifisert |
| $150 000–$203 675 Nivå IV | Plano, TX | 2. mar. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| $157 120–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 23. feb. 2023 | 24. aug. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 22. feb. 2023 | 5. aug. 2023 | Sertifisert |
| $150 000–$203 675 Nivå III | Plano, TX | 21. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 15. feb. 2023 | 10. aug. 2023 | Sertifisert |
| $206 385–$251 220 Nivå IV | New York, NY | 15. feb. 2023 | 22. feb. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 15. feb. 2023 | 28. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 15. feb. 2023 | 16. aug. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 15. feb. 2023 | 9. aug. 2023 | Sertifisert |
| $150 000–$203 675 Nivå IV | Plano, TX | 14. feb. 2023 | 15. aug. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$225 000 Nivå IV | Tracy, CA | 10. feb. 2023 | 7. jul. 2023 | Sertifisert |
| $157 120–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 26. jan. 2023 | 25. jul. 2023 | Sertifisert |
| $157 210–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 26. jan. 2023 | 20. jul. 2023 | Sertifisert |
| $166 799–$207 000 Nivå IV | San Diego, CA | 24. jan. 2023 | 20. jul. 2023 | Sertifisert |
| $162 000–$203 950 Nivå IV | Atlanta, GA | 24. jan. 2023 | 20. jul. 2023 | Sertifisert |
| $157 120–$251 450 Nivå IV | San Diego, CA | 19. jan. 2023 | 16. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$225 000 Nivå IV | Mountain View, CA | 18. jan. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 6. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 9. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 13. jan. 2023 | 7. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 12. jan. 2023 | 9. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 12. jan. 2023 | 6. jul. 2023 | Sertifisert |
| $196 090–$256 964 Nivå IV | San Diego, CA | 11. jan. 2023 | 13. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 6. jan. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 29. des. 2022 | 29. jun. 2023 | Sertifisert |
| $204 000–$265 063 Nivå IV | Mountain View, CA | 28. des. 2022 | 28. jun. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 27. des. 2022 | 28. des. 2022 | Sertifisert |
| $192 941–$229 199 Nivå IV | Mountain View, CA | 16. des. 2022 | 17. jun. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 5. des. 2022 | 30. mai 2023 | Sertifisert |
| $193 116–$289 674 Nivå IV | Mountain View, CA | 22. nov. 2022 | 30. nov. 2022 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 16. nov. 2022 | 12. mai 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$237 930 Nivå IV | Mountain View, CA | 11. nov. 2022 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| $168 709–$215 000 Nivå IV | Seattle, WA | 8. nov. 2022 | 14. nov. 2022 | Sertifisert |
| $192 941–$229 199 Nivå IV | Mountain View, CA | 31. okt. 2022 | 26. apr. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$229 199 Nivå IV | Mountain View, CA | 27. okt. 2022 | 1. jan. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$229 199 Nivå IV | Mountain View, CA | 21. okt. 2022 | 22. apr. 2023 | Sertifisert |
| $176 000–$258 192 Nivå IV | Atlanta, GA | 4. okt. 2022 | 30. mar. 2023 | Sertifisert |
| $192 941–$229 199 Nivå IV | Mountain View, CA | 3. okt. 2022 | 27. mar. 2023 | Sertifisert |
| $134 992–$180 030 Nivå IV | Plano, TX | 29. sep. 2022 | 19. mar. 2023 | Sertifisert |
Staff Software Engineer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Intuit Inc.
- Senior Software Engineer$156 000
- Software Engineer$130 223
- Senior Data Scientist$159 695
- Manager, Software Engineering$226 120
- Senior Business Data Analyst$135 239
- Senior Product Manager$172 221
- Staff Business Data Analyst$163 860
- Staff Data Scientist$184 170
- Staff Product Manager$185 400
- Senior Staff Software Engineer$234 021
- Senior Product Designer$149 200
- Principal Product Manager$229 258
- Senior Fraud and Risk Analyst$148 380
- Product Manager$137 635
- Principal Software Engineer$253 362
- Manager, Development$217 289
- Staff Technical Program Manager$191 617
- Staff Fraud and Risk Analyst$172 827
- Product Designer$120 330
- Senior AI Scientist$174 881
- Data Scientist$131 051
- Manager, Data and Analytics$194 811
- Senior Staff Product Manager$225 000
- Senior Technical Program Manager$160 000
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).