H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Itasca Consulting Group, Inc.

Itasca Consulting Group, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering

Itasca Consulting Group, Inc. leverte inn 5 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 5. Median tilbudt lønn: $95 846.

Søknader (LCA)5
Sertifisert5
ArbeidsgiveradresseMinneapolis, MN
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$95 846
Midtre halvdel av lønnsnivå$86 000–$115 400
10.–90. persentil$84 270–$119 360

Sponser Itasca Consulting Group, Inc. H-1B-visa?

Itasca Consulting Group, Inc. leverte inn 5 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 15. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Director of Blasting Solutions2$118 700
Geomechanics Software Engineer1$86 000
Geomechanics Engineer II1$95 846
Geomechanics Project Engineer1$83 117

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20231$122 000
FY20242$100 700
FY20251$95 846
FY20261$83 117

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Geomechanics Project Engineer$83 117–$91 000
Nivå II
Minneapolis, MN15. mai 20261. okt. 2026Sertifisert
Geomechanics Engineer II$95 846–$110 000
Nivå II
Minneapolis, MN25. mar. 202525. aug. 2025Sertifisert
Geomechanics Software Engineer$86 000–$90 000
Nivå I
Minneapolis, MN6. mai 20241. okt. 2024Sertifisert
Director of Blasting Solutions$115 400–$140 000
Nivå III
Minneapolis, MN9. okt. 20231. feb. 2024Sertifisert
Director of Blasting Solutions$122 000–$140 000
H-1B1 (Chile) · Nivå III
Minneapolis, MN2. des. 20221. feb. 2023Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).