Hjem › Arbeidsgivere › Ivish Networks, LLC
Ivish Networks, LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Ivish Networks, LLC leverte inn 20 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 20. Median tilbudt lønn: $101 899.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Ivish Networks, LLC H-1B-visa?
Ivish Networks, LLC leverte inn 20 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 11. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| UI Developer | 3 | $127 878 |
| SAP Systems Analyst | 3 | $83 658 |
| Software Developer | 3 | $87 651 |
| Data Engineer | 3 | $92 040 |
| Java Consultant / Full Stack Developer | 2 | $101 899 |
| Java Developer | 1 | $81 744 |
| SAP IT Analyst | 1 | $103 210 |
| Cloud Engineer | 1 | $105 997 |
| Full Stack Developer | 1 | $105 997 |
| Principal Data Scientist | 1 | $113 963 |
| Senior Software Engineer | 1 | $95 701 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2024 | 4 | $124 103 |
| FY2025 | 8 | $92 040 |
| FY2026 | 8 | $101 899 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Plano, TX4
- McKinney, TX4
- Phoenix, AZ3
- Grand Prairie, TX3
- Westerville, OH2
- Houston, TX1
- Frisco, TX1
- Grand Rapids, MI1
- Overland Park, KS1
Yrker
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112 923 Nivå II | Plano, TX | 11. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Java Consultant / Full Stack Developer | $101 899 Nivå II | Westerville, OH | 1. jun. 2026 | 1. jun. 2026 | Sertifisert |
| Java Consultant / Full Stack Developer | $101 899 Nivå II | Westerville, OH | 29. mai 2026 | 29. mai 2026 | Sertifisert |
| Software Developer | $87 651 Nivå I | Phoenix, AZ | 20. mai 2026 | 20. mai 2026 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer | $95 701 Nivå II | Overland Park, KS | 13. apr. 2026 | 13. apr. 2026 | Sertifisert |
| Data Engineer | $96 034 Nivå II | McKinney, TX | 3. apr. 2026 | 3. apr. 2026 | Sertifisert |
| Principal Data Scientist | $113 963 Nivå IV | Grand Rapids, MI | 2. des. 2025 | 2. des. 2025 | Sertifisert |
| SAP Systems Analyst | $112 923 Nivå II | McKinney, TX | 2. des. 2025 | 2. des. 2025 | Sertifisert |
| SAP Systems Analyst | $83 658 Nivå II | Frisco, TX | 19. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Cloud Engineer | $105 997 Nivå II | Plano, TX | 12. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Data Engineer | $92 040 Nivå II | Plano, TX | 11. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Full Stack Developer | $105 997 Nivå II | Plano, TX | 11. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $83 096 Nivå I | Phoenix, AZ | 11. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| SAP Systems Analyst | $83 658 Nivå II | McKinney, TX | 7. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Data Engineer | $92 040 Nivå II | McKinney, TX | 6. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| SAP IT Analyst | $103 210 Nivå II | Houston, TX | 26. nov. 2024 | 10. des. 2024 | Sertifisert |
| UI Developer | $127 878 Nivå III | Grand Prairie, TX | 11. jul. 2024 | 11. jul. 2024 | Sertifisert |
| UI Developer | $127 878 Nivå III | Grand Prairie, TX | 9. jul. 2024 | 9. jul. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $81 744 Nivå I | Phoenix, AZ | 18. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| UI Developer | $120 328 Nivå III | Grand Prairie, TX | 18. jun. 2024 | 18. jun. 2024 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).