Hjem › Arbeidsgivere › Jacobs Engineering Group Inc. › Construction Management Professional Intermediate
Construction Management Professional Intermediate hos Jacobs Engineering Group Inc.: H-1B-lønninger
11 søknader om arbeidsforhold for stillingen Construction Management Professional Intermediate hos Jacobs Engineering Group Inc.. Medianlønn $89 000; midtre halvdel $82 878–$93 267.
Søknader (LCA)11
Medianlønn$89 000
Midtre halvdel av lønnsnivå$82 878–$93 267
10.–90. persentil$79 289–$100 043
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $84 144 |
| FY2024 | 3 | $82 652 |
| FY2025 | 2 | $86 678 |
| FY2026 | 4 | $97 482 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $108 150 Nivå II | Houston, TX | 20. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $94 921 Nivå I | Bellevue, WA | 14. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $100 043 Nivå II | Atlanta, GA | 21. nov. 2025 | 16. mai 2026 | Sertifisert |
| $91 613 Nivå I | Atlanta, GA | 5. nov. 2025 | 3. apr. 2026 | Sertifisert |
| $90 253 Nivå I | Manassas, VA | 12. sep. 2025 | 17. sep. 2025 | Sertifisert |
| $83 104 Nivå I | Wilson, NC | 31. jul. 2025 | 6. aug. 2025 | Sertifisert |
| $78 000 Nivå I | Hillsboro, OR | 26. aug. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $87 000 Nivå I | Portland, OR | 9. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $82 652 Nivå I | Atlanta, GA | 5. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $89 000 Nivå II | Miami, FL | 1. jun. 2023 | 17. sep. 2023 | Sertifisert |
| $79 289 Nivå I | Atlanta, GA | 3. apr. 2023 | 3. apr. 2023 | Sertifisert |
Andre stillinger hos Jacobs Engineering Group Inc.
- Structural Engineer$86 168
- Design Architecture Professional Entry Level$75 000
- Geotechnical Engineer$91 550
- Electrical Engineer$112 000
- Design Architecture Professional Intermediate$90 000
- Project Engineer$80 212
- Structural Engineering Professional$94 880
- Electrical Engineering Professional Intermediate$94 500
- Civil Engineering Professional Intermediate$100 702
- Civil Engineering Professional Entry Level$83 306
- Structural Engineering Professional Intermediate$90 456
- Highway Engineering Professional Associate$106 531
- Project Manager$120 200
- Construction Management Professional Entry Level$81 303
- Structural Engineering Professional Entry Level$83 798
- Water Resource Engineering Professional Intermediate$97 680
- Structural Bridge Engineer$110 000
- Geotechnical Engineer - Entry Level$72 000
- Civil Engineering Professional Associate$105 052
- Bridge Engineering Professional Intermediate$94 000
- Traffic Engineer$110 000
- Structural Engineering Professional Associate$103 400
- Data Scientist$108 430
- Assistant Project Manager$90 000
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).