Hjem › Arbeidsgivere › Kani Solutions, Inc.
Kani Solutions, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Kani Solutions, Inc. leverte inn 19 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 15. Median tilbudt lønn: $108 638.
Sponser Kani Solutions, Inc. H-1B-visa?
Kani Solutions, Inc. leverte inn 19 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 22. mar. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Kani Solutions, Inc.: 4 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Project Manager | 4 | $220 000 |
| Scrum Master | 3 | $80 000 |
| IT Analyst - Procurement/Supply Chain | 2 | $65 000 |
| Senior Software Engineer | 2 | $104 000 |
| Business Analyst | 2 | $110 000 |
| Senior Java Developer | 1 | $110 000 |
| Senior Consultant | 1 | $117 000 |
| Senior Scrum Master | 1 | $100 000 |
| Senior Associate Software Engineer | 1 | $108 638 |
| Salesforce Director | 1 | $121 222 |
| Salesforce Developer | 1 | $121 222 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $77 500 |
| FY2024 | 4 | $110 000 |
| FY2025 | 6 | $108 638 |
| FY2026 | 4 | $119 111 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Baltimore, MD4
- Houston, TX2
- Princeton, NJ2
- The Colony, TX2
- Irving, TX2
- Centerton, AR2
- Iselin, NJ1
- Katy, TX1
- Franklin, TN1
- Edison, NJ1
- Titusville, NJ1
Yrker
- Computer Systems Engineers/Architects8
- Software Developers6
- Logisticians2
- Computer Systems Analysts2
- Data Scientists1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Salesforce Developer | $121 222 Nivå IV | Centerton, AR | 22. mar. 2026 | 1. apr. 2026 | Sertifisert |
| Scrum Master | $100 000 Nivå II | Titusville, NJ | 20. jan. 2026 | 2. feb. 2026 | Sertifisert |
| Project Manager | $220 000 Nivå IV | Baltimore, MD | 2. des. 2025 | 1. jan. 2026 | Sertifisert |
| Senior Associate Software Engineer | $108 638 Nivå II | Princeton, NJ | 4. aug. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Salesforce Director | $121 222 Nivå IV | Centerton, AR | 22. jul. 2025 | 1. aug. 2025 | Sertifisert |
| Project Manager | $153 000 Nivå IV | Baltimore, MD | 10. jul. 2025 | 18. jul. 2025 | Trukket |
| Project Manager | $153 000 Nivå IV | Baltimore, MD | 9. jul. 2025 | 21. jul. 2025 | Trukket |
| Project Manager | $153 000 Nivå IV | Baltimore, MD | 9. jul. 2025 | 9. jul. 2025 | Trukket |
| Senior Consultant | $117 000 E-3 · Nivå III | Franklin, TN | 24. jan. 2025 | 10. feb. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Scrum Master | $100 000 Nivå II | Edison, NJ | 8. jan. 2025 | 1. feb. 2025 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer | $106 000 Nivå II | The Colony, TX | 8. jul. 2024 | 22. okt. 2024 | Sertifisert |
| Business Analyst | $110 000 Nivå II | Irving, TX | 19. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Business Analyst | $110 000 Nivå II | Irving, TX | 4. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Senior Java Developer | $110 000 Nivå II | Katy, TX | 26. feb. 2024 | 4. mar. 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer | $102 000 Nivå II | The Colony, TX | 12. sep. 2023 | 12. sep. 2023 | Sertifisert |
| IT Analyst - Procurement/Supply Chain | $65 000 Nivå II | Houston, TX | 21. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| IT Analyst - Procurement/Supply Chain | $65 000 Nivå II | Houston, TX | 21. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Trukket |
| Scrum Master | $75 000 Nivå II | Princeton, NJ | 22. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Scrum Master | $80 000 Nivå II | Iselin, NJ | 9. mai 2023 | 9. mai 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).