Hjem › Arbeidsgivere › Kian Corp › Computer Systems Analyst
Computer Systems Analyst hos Kian Corp: H-1B-lønninger
95 søknader om arbeidsforhold for stillingen Computer Systems Analyst hos Kian Corp. Medianlønn $89 440; midtre halvdel $79 227–$98 925.
Søknader (LCA)95
Medianlønn$89 440
Midtre halvdel av lønnsnivå$79 227–$98 925
10.–90. persentil$73 000–$103 880
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $73 000 |
| FY2024 | 21 | $87 000 |
| FY2025 | 39 | $91 042 |
| FY2026 | 26 | $98 862 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $98 925 Nivå II | Denton, TX | 1. apr. 2026 | 1. apr. 2026 | Sertifisert |
| $101 359 Nivå II | Rocklin, CA | 25. mar. 2026 | 25. mar. 2026 | Sertifisert |
| $71 865 Nivå II | Plano, TX | 25. mar. 2026 | 25. mar. 2026 | Sertifisert |
| $106 330 Nivå II | Beaverton, OR | 3. mar. 2026 | 10. mar. 2026 | Sertifisert |
| $98 862 Nivå II | Harrisburg, NC | 26. feb. 2026 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $92 593 Nivå II | Atlanta, GA | 12. feb. 2026 | 13. feb. 2026 | Sertifisert |
| $98 925 Nivå II | Frisco, TX | 12. feb. 2026 | 13. feb. 2026 | Sertifisert |
| $74 610 Nivå II | Chattanooga, TN | 10. feb. 2026 | 11. feb. 2026 | Sertifisert |
| $98 925 Nivå II | McKinney, TX | 31. jan. 2026 | 2. feb. 2026 | Sertifisert |
| $87 381 Nivå I | Beaverton, OR | 24. jan. 2026 | 24. jan. 2026 | Sertifisert |
| $124 051 Nivå II | Brentwood, CA | 23. jan. 2026 | 24. jan. 2026 | Sertifisert |
| $92 331 Nivå II | Cary, NC | 23. jan. 2026 | 24. jan. 2026 | Sertifisert |
| $103 917 Nivå II | Jersey City, NJ | 23. jan. 2026 | 24. jan. 2026 | Sertifisert |
| $98 758 Nivå I | San Ramon, CA | 27. des. 2025 | 28. des. 2025 | Sertifisert |
| $73 590 Nivå II | Arrington, TN | 16. des. 2025 | 17. des. 2025 | Sertifisert |
| $88 483 Nivå II | Gilbert, AZ | 16. des. 2025 | 17. des. 2025 | Sertifisert |
| $70 262 Nivå II | Macon, GA | 15. des. 2025 | 16. des. 2025 | Sertifisert |
| $101 920 Nivå I | San Jose, CA | 4. des. 2025 | 5. des. 2025 | Sertifisert |
| $98 051 Nivå II | Milford, MA | 28. nov. 2025 | 29. nov. 2025 | Sertifisert |
| $103 917 Nivå II | Parsippany-Troy Hills, NJ | 19. nov. 2025 | 20. nov. 2025 | Sertifisert |
| $98 925 Nivå II | Aubrey, TX | 12. nov. 2025 | 13. nov. 2025 | Sertifisert |
| $98 862 Nivå II | Fort Mill, SC | 11. nov. 2025 | 12. nov. 2025 | Sertifisert |
| $115 170 Nivå II | Bothell, WA | 10. nov. 2025 | 10. nov. 2025 | Sertifisert |
| $82 493 Nivå II | Arlington, TN | 6. nov. 2025 | 1. jan. 2026 | Sertifisert |
| $77 730 Nivå I | Austin, TX | 3. nov. 2025 | 4. nov. 2025 | Sertifisert |
| $98 952 Nivå II | McKinney, TX | 3. nov. 2025 | 4. nov. 2025 | Sertifisert |
| $84 344 Nivå I | New Market, MD | 11. sep. 2025 | 12. sep. 2025 | Sertifisert |
| $98 925 Nivå II | Plano, TX | 10. sep. 2025 | 11. sep. 2025 | Sertifisert |
| $98 925 Nivå II | Little Elm, TX | 30. aug. 2025 | 2. sep. 2025 | Sertifisert |
| $93 496 Nivå II | Ewing, NJ | 23. jul. 2025 | 31. jul. 2025 | Sertifisert |
| $60 674 Nivå I | Bentonville, AR | 8. jul. 2025 | 15. jul. 2025 | Sertifisert |
| $98 030 Nivå II | Mooresville, NC | 25. jun. 2025 | 26. jun. 2025 | Sertifisert |
| $89 440 Nivå I | Redmond, WA | 25. jun. 2025 | 26. jun. 2025 | Sertifisert |
| $86 736 Nivå II | Newark, DE | 13. jun. 2025 | 16. jun. 2025 | Sertifisert |
| $78 749 Nivå I | Tracy, CA | 13. mai 2025 | 14. mai 2025 | Sertifisert |
| $80 267 Nivå II | Chandler, AZ | 12. mai 2025 | 13. mai 2025 | Sertifisert |
| $79 227 Nivå I | McKinney, TX | 5. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $89 440 Nivå I | Seattle, WA | 5. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $64 730 Nivå I | Boca Raton, FL | 5. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $71 490 Nivå I | Grimes, IA | 5. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $93 974 Nivå I | Pleasanton, CA | 21. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $98 550 Nivå II | Tracy, CA | 12. apr. 2025 | 13. apr. 2025 | Sertifisert |
| $73 445 Nivå I | Westland, MI | 9. apr. 2025 | 9. apr. 2025 | Sertifisert |
| $98 550 Nivå II | Mountain House, CA | 8. apr. 2025 | 9. apr. 2025 | Sertifisert |
| $91 042 Nivå II | Austin, TX | 7. apr. 2025 | 7. apr. 2025 | Sertifisert |
| $98 550 Nivå II | Tracy, CA | 12. mar. 2025 | 13. mar. 2025 | Sertifisert |
| $86 736 Nivå II | Philadelphia, PA | 4. mar. 2025 | 4. mar. 2025 | Sertifisert |
| $99 611 Nivå II | Los Angeles, CA | 3. mar. 2025 | 4. mar. 2025 | Sertifisert |
| $86 736 Nivå II | Coatesville, PA | 26. feb. 2025 | 26. feb. 2025 | Sertifisert |
| $100 714 Nivå II | Richardson, TX | 18. feb. 2025 | 19. feb. 2025 | Sertifisert |
| $98 550 Nivå II | Mountain House, CA | 18. feb. 2025 | 19. feb. 2025 | Sertifisert |
| $95 597 Nivå II | Stafford, TX | 7. feb. 2025 | 7. feb. 2025 | Sertifisert |
| $98 550 Nivå II | Tracy, CA | 7. feb. 2025 | 7. feb. 2025 | Sertifisert |
| $99 611 Nivå II | Los Angeles, CA | 6. feb. 2025 | 7. feb. 2025 | Sertifisert |
| $100 714 Nivå II | Denton, TX | 3. feb. 2025 | 4. feb. 2025 | Sertifisert |
| $73 070 Nivå I | Linthicum Heights, MD | 28. jan. 2025 | 28. jan. 2025 | Sertifisert |
| $98 555 Nivå II | Mountain House, CA | 28. jan. 2025 | 28. jan. 2025 | Sertifisert |
| $76 357 Nivå II | Bentonville, AR | 28. jan. 2025 | 28. jan. 2025 | Sertifisert |
| $65 187 Nivå II | Erie, PA | 23. des. 2024 | 24. des. 2024 | Sertifisert |
| $82 742 Nivå II | Murfreesboro, TN | 18. des. 2024 | 19. des. 2024 | Sertifisert |
| $89 710 Nivå II | Alpharetta, GA | 11. des. 2024 | 12. des. 2024 | Sertifisert |
| $103 730 Nivå II | Portland, OR | 7. nov. 2024 | 8. nov. 2024 | Sertifisert |
| $99 611 Nivå II | West Hills, CA | 22. okt. 2024 | 23. okt. 2024 | Sertifisert |
| $118 789 Nivå II | Plesanton, CA | 14. okt. 2024 | 14. okt. 2024 | Sertifisert |
| $76 357 Nivå II | Bentonville, AR | 11. okt. 2024 | 11. okt. 2024 | Sertifisert |
| $93 974 deltid · Nivå I | Pleasanton, CA | 18. sep. 2024 | 19. sep. 2024 | Sertifisert |
| $79 227 Nivå I | Frisco, TX | 30. aug. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $78 749 Nivå I | Tracy, CA | 30. aug. 2024 | 1. sep. 2024 | Sertifisert |
| $118 789 Nivå II | Danvill, CA | 22. jul. 2024 | 22. jul. 2024 | Sertifisert |
| $63 211 Nivå I | Bentonville, AR | 11. jul. 2024 | 12. jul. 2024 | Sertifisert |
| $87 589 Nivå II | Tracy, CA | 11. jun. 2024 | 18. jun. 2024 | Sertifisert |
| $87 589 Nivå II | Tracy, CA | 29. mai 2024 | 3. jun. 2024 | Sertifisert |
| $72 384 Nivå I | Tracy, CA | 23. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $87 589 Nivå II | Tracy, CA | 15. mai 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| $121 597 Nivå II | San Ramon, CA | 3. mai 2024 | 13. mai 2024 | Sertifisert |
| $104 125 Nivå II | North Brunswick, NJ | 17. apr. 2024 | 22. apr. 2024 | Sertifisert |
| $82 389 Nivå II | Chandler, AZ | 15. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| $82 389 Nivå II | Phoenix, AZ | 11. mar. 2024 | 12. mar. 2024 | Sertifisert |
| $100 069 Nivå II | Bethesda, MD | 27. feb. 2024 | 1. mar. 2024 | Sertifisert |
| $88 000 Nivå II | Mountain House, CA | 22. jan. 2024 | 22. jan. 2024 | Sertifisert |
| $87 000 Nivå II | Atlanta, GA | 22. jan. 2024 | 22. jan. 2024 | Sertifisert |
| $121 597 Nivå II | Fremont, CA | 22. jan. 2024 | 22. jan. 2024 | Sertifisert |
| $82 000 Nivå II | Liberty Hill, TX | 17. jan. 2024 | 22. jan. 2024 | Sertifisert |
| — Nivå II | Atlanta, GA | 17. jan. 2024 | 22. jan. 2024 | Avvist |
| $77 000 Nivå II | Bentonville, AR | 7. nov. 2023 | 7. nov. 2023 | Sertifisert |
| $82 389 Nivå II | Chandler, AZ | 26. okt. 2023 | 27. okt. 2023 | Sertifisert |
| $91 562 Nivå II | Frisco, TX | 26. okt. 2023 | 27. okt. 2023 | Sertifisert |
| $73 000 Nivå I | Tracy, CA | 10. okt. 2023 | 10. okt. 2023 | Sertifisert |
| $88 000 Nivå II | Tracy, CA | 12. sep. 2023 | 12. sep. 2023 | Sertifisert |
| $82 000 Nivå I | Pleasanton, CA | 29. aug. 2023 | 5. sep. 2023 | Sertifisert |
| $96 000 Nivå II | Poway, CA | 15. aug. 2023 | 22. aug. 2023 | Sertifisert |
| $61 000 Nivå I | Tempe, AZ | 20. jul. 2023 | 27. jul. 2023 | Sertifisert |
| $73 000 Nivå I | Tracy, CA | 12. jul. 2023 | 15. jul. 2023 | Sertifisert |
| $73 000 Nivå I | Tracy, CA | 12. jul. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| $73 000 Nivå I | Tracy, CA | 10. jul. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
Computer Systems Analyst hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Kian Corp
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).