Hjem › Arbeidsgivere › LTA Research and Exploration LLC
LTA Research and Exploration LLC: H-1B-lønninger og sponsering
LTA Research and Exploration LLC leverte inn 27 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 27. Median tilbudt lønn: $134 493.
Sponser LTA Research and Exploration LLC H-1B-visa?
LTA Research and Exploration LLC leverte inn 27 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 9. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| GNC Engineer | 6 | $122 637 |
| Mechanical Test Engineer | 3 | $92 955 |
| Flight Test Engineer | 2 | $99 538 |
| Senior GNC Engineer | 2 | $164 382 |
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $134 608 |
| Sr. GNC Engineer | 2 | $165 797 |
| Program Manager | 1 | $122 387 |
| Senior Mechanical Test Engineer | 1 | $112 819 |
| Principal Engineer, GNC | 1 | $199 638 |
| Senior Flight Test Engineer | 1 | $138 299 |
| Algorithm Engineer | 1 | $120 848 |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | 1 | $199 534 |
| Principal GNC Engineer | 1 | $182 749 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $156 624 |
| Senior Technical Project Manager | 1 | $134 493 |
| Systems Modeling and Analysis Engineer | 1 | $140 837 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $117 603 |
| FY2024 | 9 | $138 299 |
| FY2025 | 7 | $134 493 |
| FY2026 | 1 | $140 837 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Aerospace Engineers16
- Mechanical Engineers7
- Business Intelligence Analysts1
- Statisticians1
- Software Developers1
- Electrical Engineers1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Modeling and Analysis Engineer | $140 837–$164 320 Nivå II | Sunnyvale, CA | 9. jun. 2026 | 23. aug. 2026 | Sertifisert |
| Senior Technical Project Manager | $134 493–$158 621 Nivå II | Sunnyvale, CA | 31. mar. 2025 | 15. apr. 2025 | Sertifisert |
| Senior Mechanical Engineer | $128 690–$155 043 Nivå II | Sunnyvale, CA | 24. feb. 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| Mechanical Test Engineer | $102 336–$128 690 Nivå I | Sunnyvale, CA | 24. feb. 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| Senior Electrical Engineer | $156 624–$185 120 Nivå II | Sunnyvale, CA | 19. feb. 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| Principal GNC Engineer | $182 749–$227 055 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 19. feb. 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| GNC Engineer | $134 493–$158 621 Nivå II | Sunnyvale, CA | 12. feb. 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | $199 534–$226 158 Nivå III | Sunnyvale, CA | 16. des. 2024 | 6. jun. 2025 | Sertifisert |
| Senior Flight Test Engineer | $138 299–$165 797 Nivå III | Sunnyvale, CA | 11. mar. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| GNC Engineer | $110 781–$138 299 Nivå II | Sunnyvale, CA | 26. feb. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| Sr. GNC Engineer | $165 797–$205 387 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 23. feb. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| Senior Mechanical Engineer | $140 525–$164 299 Nivå III | Sunnyvale, CA | 23. feb. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| Senior GNC Engineer | $165 797–$202 367 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 23. feb. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| GNC Engineer | $110 781–$138 299 Nivå II | Sunnyvale, CA | 21. feb. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| Sr. GNC Engineer | $165 797–$205 387 H-1B1 (Singapore) · Nivå IV | Sunnyvale, CA | 20. feb. 2024 | 1. mar. 2024 | Sertifisert |
| Mechanical Test Engineer | $92 955–$116 730 Nivå I | Sunnyvale, CA | 16. feb. 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| Flight Test Engineer | $110 781–$138 299 Nivå II | Sunnyvale, CA | 17. aug. 2023 | 23. aug. 2023 | Sertifisert |
| GNC Engineer | $107 952–$127 546 Nivå I | Sunnyvale, CA | 7. mar. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| GNC Engineer | $166 754–$187 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 7. mar. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| Mechanical Test Engineer | $88 296–$112 819 Nivå I | Sunnyvale, CA | 23. feb. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| Senior Mechanical Test Engineer | $112 819–$137 363 Nivå II | Sunnyvale, CA | 16. feb. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| Flight Test Engineer | $88 296–$112 819 Nivå I | Sunnyvale, CA | 2. feb. 2023 | 1. jun. 2023 | Sertifisert |
| GNC Engineer | $166 754–$187 000 H-1B1 (Singapore) · Nivå IV | Sunnyvale, CA | 27. des. 2022 | 2. jan. 2023 | Sertifisert |
| Senior GNC Engineer | $162 968–$187 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 2. mar. 2022 | 1. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| Algorithm Engineer | $120 848–$143 562 Nivå III | Sunnyvale, CA | 25. feb. 2022 | 1. jun. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| Principal Engineer, GNC | $199 638–$231 000 Nivå IV | Sunnyvale, CA | 3. nov. 2020 | 12. nov. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
| Program Manager | $122 387–$163 966 Nivå I | Sunnyvale, CA | 27. okt. 2020 | 2. nov. 2020 | Sertifisert, deretter trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).