Hjem › Arbeidsgivere › MCI Communications Services, LLC.
MCI Communications Services, LLC.: H-1B-lønninger og sponsering
MCI Communications Services, LLC. leverte inn 16 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 15. Median tilbudt lønn: $177 693.
Sponser MCI Communications Services, LLC. H-1B-visa?
MCI Communications Services, LLC. leverte inn 16 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 4. nov. 2024. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Staff Engr-Software Devt | 3 | $177 693 |
| Princ Engr-Software Devt | 2 | $209 166 |
| Princ Engr-DevOps | 2 | $198 882 |
| Mgr, Software Development | 1 | $222 803 |
| Sr Engr Cslt-Ntwk Engring (Engineer Consultant) | 1 | $105 769 |
| Sr Mgr-Software Development | 1 | $220 000 |
| Staff Engr-Software Devt (Software Engineer) | 1 | $178 185 |
| Staff Engr - DevOps | 1 | $173 421 |
| Mgr-Prod Dev/Mgt | 1 | $166 982 |
| Dist Engr-Cloud | 1 | $163 126 |
| Princ Engr-Cloud | 1 | $123 717 |
| Princ Engr-Ntwk Engring | 1 | $161 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $193 752 |
| FY2024 | 7 | $169 498 |
| FY2025 | 1 | $161 000 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- San Jose, CA9
- Cary, NC1
- Redmond, WA1
- Basking Ridge, NJ1
- Reno, NV1
- Southlake, TX1
- Temple Terrace, FL1
- Bedminster, NJ1
Yrker
- Software Developers13
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer and Information Systems Managers1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Princ Engr-Ntwk Engring | $161 000 | Bedminster, NJ | 4. nov. 2024 | 4. nov. 2024 | Sertifisert |
| Dist Engr-Cloud | $163 126 Nivå IV | Southlake, TX | 12. jan. 2024 | 6. jul. 2024 | Sertifisert |
| Princ Engr-Cloud | $123 717 | Temple Terrace, FL | 11. jan. 2024 | 6. jul. 2024 | Sertifisert |
| Princ Engr-DevOps | $198 882 | San Jose, CA | 15. des. 2023 | 27. mar. 2024 | Sertifisert |
| Staff Engr-Software Devt | $172 013 Nivå IV | Reno, NV | 13. des. 2023 | 31. mar. 2024 | Sertifisert |
| Princ Engr-DevOps | $198 882 | San Jose, CA | 13. des. 2023 | 27. mar. 2024 | Avvist |
| Staff Engr-Software Devt | $177 693 | San Jose, CA | 11. des. 2023 | 18. des. 2023 | Sertifisert |
| Mgr-Prod Dev/Mgt | $166 982 | San Jose, CA | 4. des. 2023 | 24. feb. 2024 | Sertifisert |
| Staff Engr - DevOps | $173 421 Nivå IV | Basking Ridge, NJ | 21. jul. 2023 | 17. jan. 2024 | Sertifisert |
| Staff Engr-Software Devt (Software Engineer) | $178 185 | Redmond, WA | 28. mar. 2023 | 2. mai 2023 | Sertifisert |
| Mgr, Software Development | $222 803 Nivå IV | San Jose, CA | 22. mar. 2023 | 27. mar. 2023 | Sertifisert |
| Princ Engr-Software Devt | $213 268 Nivå IV | San Jose, CA | 14. mar. 2023 | 3. apr. 2023 | Sertifisert |
| Staff Engr-Software Devt | $182 438 | San Jose, CA | 6. mar. 2023 | 31. aug. 2023 | Sertifisert |
| Sr Engr Cslt-Ntwk Engring (Engineer Consultant) | $105 769 Nivå II | Cary, NC | 27. feb. 2023 | 25. aug. 2023 | Sertifisert |
| Princ Engr-Software Devt | $205 065 Nivå IV | San Jose, CA | 25. jan. 2023 | 13. feb. 2023 | Sertifisert |
| Sr Mgr-Software Development | $220 000 | San Jose, CA | 30. des. 2022 | 9. jan. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).