H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Meadowhawk Biolabs, Inc.

Meadowhawk Biolabs, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering

Meadowhawk Biolabs, Inc. leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 6. Median tilbudt lønn: $111 238.

Søknader (LCA)6
Sertifisert6
ArbeidsgiveradresseMarlborough, MA
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$111 238
Midtre halvdel av lønnsnivå$101 546–$126 610
10.–90. persentil$86 495–$131 627

Sponser Meadowhawk Biolabs, Inc. H-1B-visa?

Meadowhawk Biolabs, Inc. leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 10. mar. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Principal Scientist II2$123 104
Scientist II2$101 546
Scientist I1$76 461
Principal Scientist I1$126 610

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20242$93 850
FY20251$126 610
FY20263$118 258

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Scientist II$101 546–$111 546
Nivå II
Hayward, CA10. mar. 202630. apr. 2026Sertifisert
Scientist II—
Nivå II
Hayward, CA4. feb. 202630. apr. 2026Sertifisert
Principal Scientist II$134 971–$175 000
Nivå IV
Marlborough, MA30. sep. 202516. nov. 2025Sertifisert
Principal Scientist I$126 610–$142 000
Nivå III
Marlborough, MA18. apr. 202521. apr. 2025Sertifisert
Principal Scientist II$111 238–$170 000
Nivå III
Marlborough, MA2. okt. 20232. okt. 2023Sertifisert
Scientist I$76 461–$111 930
Nivå I
Hayward, CA2. okt. 20232. okt. 2023Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).