Hjem › Arbeidsgivere › Megan Soft, Inc. › Systems Engineer
Systems Engineer hos Megan Soft, Inc.: H-1B-lønninger
16 søknader om arbeidsforhold for stillingen Systems Engineer hos Megan Soft, Inc.. Medianlønn $110 240; midtre halvdel $102 575–$114 920.
Søknader (LCA)16
Medianlønn$110 240
Midtre halvdel av lønnsnivå$102 575–$114 920
10.–90. persentil$83 200–$120 640
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $109 200 |
| FY2024 | 5 | $104 000 |
| FY2025 | 2 | $110 240 |
| FY2026 | 3 | $116 480 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $116 480 Nivå II | Dearborn, MI | 10. feb. 2026 | 10. aug. 2026 | Sertifisert |
| $124 800 Nivå II | Dearborn, MI | 2. feb. 2026 | 25. jul. 2026 | Sertifisert |
| $114 400 Nivå II | Dearborn, MI | 3. nov. 2025 | 22. mar. 2026 | Sertifisert |
| $110 240 Nivå II | Dearborn, MI | 31. jul. 2025 | 10. okt. 2025 | Sertifisert |
| $110 240 Nivå II | Dearborn, MI | 3. okt. 2024 | 11. okt. 2024 | Sertifisert |
| $83 200 Nivå II | Dearborn, MI | 25. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $110 240 Nivå III | Dearborn, MI | 12. mar. 2024 | 20. mar. 2024 | Sertifisert |
| $104 000 Nivå II | Dearborn, MI | 27. feb. 2024 | 2. mai 2024 | Sertifisert |
| $124 800 Nivå II | Dearborn, MI | 23. jan. 2024 | 2. mai 2024 | Sertifisert |
| $98 301 Nivå II | Dearborn, MI | 16. nov. 2023 | 2. mai 2024 | Sertifisert |
| $108 160 Nivå II | Dearborn, MI | 18. jul. 2023 | 26. jul. 2023 | Sertifisert |
| $110 240 Nivå II | Dearborn, MI | 7. jul. 2023 | 17. jul. 2023 | Sertifisert |
| $83 200 Nivå II | Dearborn, MI | 20. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $83 200 Nivå II | Dearborn, MI | 5. apr. 2023 | 13. apr. 2023 | Sertifisert |
| $114 400 Nivå II | Dearborn, MI | 15. mar. 2023 | 23. mar. 2023 | Sertifisert |
| $116 480 Nivå II | Dearborn, MI | 16. feb. 2023 | 11. aug. 2023 | Sertifisert |
Systems Engineer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Megan Soft, Inc.
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).