Hjem › Arbeidsgivere › MM Info Solutions Inc.
MM Info Solutions Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
MM Info Solutions Inc. leverte inn 17 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 16. Median tilbudt lønn: $104 270.
Sponser MM Info Solutions Inc. H-1B-visa?
MM Info Solutions Inc. leverte inn 17 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 14. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $128 452 |
| Sr. Quality Engineer | 2 | $107 625 |
| Lead Data Storage Engineer | 1 | $93 787 |
| Quality Engineer | 1 | $84 900 |
| Data Lead | 1 | $93 787 |
| Validation/Quality Assurance Engineer | 1 | — |
| IT Quality Assurance / Validation Engineer | 1 | $97 053 |
| Senior Oracle DBA | 1 | $110 032 |
| Sr. Systems Engineer | 1 | $130 978 |
| Validation Engineer | 1 | $105 539 |
| Technical Project Manager | 1 | $138 000 |
| Sr. Business Systems Advisor | 1 | $111 000 |
| Web Architect | 1 | $74 400 |
| Software Developer | 1 | $83 100 |
| Java Developer | 1 | $113 000 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $95 420 |
| FY2024 | 3 | $105 539 |
| FY2025 | 6 | $111 625 |
| FY2026 | 1 | $158 000 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Summit, NJ3
- Rocky Hill, CT2
- Phoenix, AZ2
- Frisco, TX1
- West Point, PA1
- Nashua, NH1
- Tampa, FL1
- Blue Bell, PA1
- Plainfield, IL1
- Ontario, CA1
- Herndon, VA1
- Plano, TX1
- Holly Springs, NC1
Yrker
- Software Developers5
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Mechanical Engineers1
- Database Administrators1
- Industrial Engineers1
- Web and Digital Interface Designers1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $158 000 Nivå IV | Phoenix, AZ | 14. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Java Developer | $113 000 Nivå II | Plano, TX | 25. jul. 2025 | 7. aug. 2025 | Sertifisert |
| Sr. Quality Engineer | $112 250 Nivå III | Holly Springs, NC | 18. jul. 2025 | 21. jul. 2025 | Sertifisert |
| Web Architect | $74 400 Nivå II | Herndon, VA | 13. mai 2025 | 2. jun. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $83 100 Nivå I | Phoenix, AZ | 13. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Technical Project Manager | $138 000 Nivå IV | Plainfield, IL | 16. nov. 2024 | 25. nov. 2024 | Sertifisert |
| Sr. Business Systems Advisor | $111 000 Nivå IV | Ontario, CA | 3. okt. 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| Sr. Quality Engineer | $103 000 Nivå III | Blue Bell, PA | 12. sep. 2024 | 16. sep. 2024 | Sertifisert |
| Sr. Systems Engineer | $130 978 Nivå IV | Tampa, FL | 5. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| Validation Engineer | $105 539–$105 540 Nivå III | Summit, NJ | 7. jan. 2024 | 25. jan. 2024 | Sertifisert |
| IT Quality Assurance / Validation Engineer | $97 053–$97 060 Nivå II | West Point, PA | 23. mai 2023 | 30. mai 2023 | Sertifisert |
| Senior Oracle DBA | $110 032–$110 050 Nivå IV | Nashua, NH | 11. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Lead Data Storage Engineer | $93 787–$94 000 Nivå III | Rocky Hill, CT | 1. nov. 2022 | 7. nov. 2022 | Sertifisert |
| Data Lead | $93 787–$94 000 Nivå III | Rocky Hill, CT | 31. okt. 2022 | 7. nov. 2022 | Sertifisert, deretter trukket |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Nivå II | Frisco, TX | 27. okt. 2022 | 14. nov. 2022 | Sertifisert |
| Quality Engineer | $84 900–$85 000 Nivå II | Summit, NJ | 13. okt. 2022 | 5. nov. 2022 | Sertifisert |
| Validation/Quality Assurance Engineer | $99 999–$100 000 Nivå II | Summit, NJ | 13. okt. 2022 | 5. nov. 2022 | Trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).