Hjem › Arbeidsgivere › NewRez LLC › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer hos NewRez LLC: H-1B-lønninger
16 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Software Engineer hos NewRez LLC. Medianlønn $121 731; midtre halvdel $116 162–$125 000.
Søknader (LCA)16
Medianlønn$121 731
Midtre halvdel av lønnsnivå$116 162–$125 000
10.–90. persentil$112 151–$134 003
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $117 300 |
| FY2025 | 4 | $122 881 |
| FY2026 | 3 | $123 300 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $142 526 Nivå II | Fort Washington, PA | 21. apr. 2026 | 5. jul. 2026 | Sertifisert |
| $122 700 Nivå II | Coppell, TX | 21. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $123 300 Nivå II | Coppell, TX | 2. apr. 2026 | 6. jul. 2026 | Sertifisert |
| $137 000 Nivå II | Coppell, TX | 28. aug. 2025 | 12. des. 2025 | Sertifisert |
| $120 762 Nivå II | Coppell, TX | 21. aug. 2025 | 12. des. 2025 | Sertifisert |
| $120 000 Nivå II | Coppell, TX | 27. jan. 2025 | 6. mai 2025 | Sertifisert |
| $125 000 E-3 · Nivå II | Coppell, TX | 18. okt. 2024 | 12. des. 2024 | Sertifisert |
| $112 151 Nivå II | Coppell, TX | 10. aug. 2023 | 24. aug. 2023 | Sertifisert |
| $112 151 Nivå II | Coppell, TX | 18. jan. 2023 | 1. feb. 2023 | Sertifisert |
| $112 151 Nivå II | Coppell, TX | 16. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| $117 300 Nivå III | Coppell, TX | 15. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| $117 530 Nivå III | Coppell, TX | 15. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| $112 750 Nivå II | Coppell, TX | 15. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| $124 000 Nivå III | Coppell, TX | 15. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| $131 006 Nivå III | Coppell, TX | 15. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
| $125 000 E-3 · Nivå III | Coppell, TX | 11. nov. 2022 | 12. des. 2022 | Sertifisert |
Senior Software Engineer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos NewRez LLC
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).