Hjem › Arbeidsgivere › Noesys,Inc
Noesys,Inc: H-1B-lønninger og sponsering
Noesys,Inc leverte inn 50 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 50. Median tilbudt lønn: $97 157.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Noesys,Inc H-1B-visa?
Noesys,Inc leverte inn 50 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 30. apr. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Grøntkort-søknader (PERM) hos Noesys,Inc: 8 →
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Java Developer | 24 | $88 442 |
| Software Developer | 10 | $100 422 |
| DevOps Engineer | 3 | $97 157 |
| Software Engineer | 3 | $88 442 |
| Director of Engineering | 3 | $111 634 |
| Business Analyst | 2 | $94 952 |
| Python Developer | 1 | $110 240 |
| Production Support | 1 | $82 451 |
| Senior Software Engineer | 1 | $139 589 |
| Test Engineer | 1 | $75 899 |
| Automation Engineer | 1 | $120 557 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $86 819 |
| FY2024 | 10 | $88 442 |
| FY2025 | 20 | $97 157 |
| FY2026 | 7 | $112 466 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Software Developers31
- Computer Programmers11
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Project Management Specialists1
- Management Analysts1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Developer | $112 466 Nivå III | Bethesda, MD | 30. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Java Developer | $112 466 Nivå III | Bethesda, MD | 6. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Java Developer | $91 582–$91 585 Nivå II | McLean, VA | 26. jan. 2026 | 2. feb. 2026 | Sertifisert |
| Software Engineer | $112 923–$112 925 Nivå II | Plano, TX | 7. jan. 2026 | 14. jan. 2026 | Sertifisert |
| Director of Engineering | $111 634–$111 640 Nivå IV | Edmond, OK | 4. nov. 2025 | 11. nov. 2025 | Sertifisert |
| Director of Engineering | $114 400–$114 410 Nivå IV | Edmond, OK | 3. nov. 2025 | 10. nov. 2025 | Sertifisert |
| Director of Engineering | $109 346–$109 350 Nivå IV | Edmond, OK | 3. nov. 2025 | 10. nov. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $126 090–$126 095 Nivå II | Manassas, VA | 4. sep. 2025 | 11. sep. 2025 | Sertifisert |
| Software Developer | $126 090–$126 095 Nivå II | Manassas, VA | 4. sep. 2025 | 11. sep. 2025 | Sertifisert |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Nivå I | Bethesda, MD | 18. jun. 2025 | 25. jun. 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer | $75 899–$75 900 Nivå I | Reston, VA | 2. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Nivå I | Manassas, VA | 2. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Nivå I | Manassas, VA | 2. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $97 157–$97 160 Nivå I | Manassas, VA | 19. mai 2025 | 26. mai 2025 | Sertifisert |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Nivå I | Manassas, VA | 15. mai 2025 | 22. mai 2025 | Sertifisert |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Nivå I | Manassas, VA | 15. mai 2025 | 22. mai 2025 | Sertifisert |
| Business Analyst | $111 946–$112 060 Nivå II | Bethesda, MD | 4. mar. 2025 | 11. mar. 2025 | Sertifisert |
| Test Engineer | $75 899–$75 900 Nivå I | Manassas, VA | 31. jan. 2025 | 7. feb. 2025 | Sertifisert |
| Automation Engineer | $120 557–$125 000 Nivå III | Bethesda, MD | 31. des. 2024 | 7. jan. 2025 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $97 157–$118 000 Nivå I | Manassas, VA | 10. des. 2024 | 4. mai 2025 | Sertifisert |
| Java Developer | $75 899–$78 000 Nivå I | Manassas, VA | 21. nov. 2024 | 28. nov. 2024 | Sertifisert |
| Business Analyst | $77 958–$93 600 Nivå II | Charlotte, NC | 21. nov. 2024 | 28. nov. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Nivå I | Manassas, VA | 4. okt. 2024 | 11. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $97 157–$100 000 Nivå I | Manassas, VA | 4. okt. 2024 | 11. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Nivå I | Manassas, VA | 1. okt. 2024 | 8. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Nivå I | Manassas, VA | 1. okt. 2024 | 8. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Nivå I | Manassas, VA | 24. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Production Support | $82 451–$83 200 Nivå I | Reston, VA | 4. jun. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $78 354–$78 355 Nivå I | Manassas, VA | 29. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $88 442–$95 000 Nivå I | Manassas, VA | 21. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $88 442–$88 445 Nivå I | Manassas, VA | 17. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Software Engineer | $88 442–$88 445 Nivå I | Manassas, VA | 15. mai 2024 | 22. mai 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $88 442–$88 450 Nivå I | Manassas, VA | 15. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $114 026–$114 030 Nivå II | Manassas, VA | 10. mai 2024 | 17. mai 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $139 589–$139 590 Nivå III | Manassas, VA | 7. mai 2024 | 14. mai 2024 | Sertifisert |
| Java Developer | $88 442–$88 450 Nivå I | Manassas, VA | 15. apr. 2024 | 22. apr. 2024 | Sertifisert |
| Senior Software Engineer | $139 589–$139 600 Nivå III | Manassas, VA | 27. mar. 2024 | 3. apr. 2024 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 026–$114 050 Nivå II | Manassas, VA | 21. sep. 2023 | 28. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 566–$118 000 Nivå III | Manassas, VA | 7. aug. 2023 | 14. aug. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $114 026–$114 030 Nivå II | Manassas, VA | 19. jul. 2023 | 19. jul. 2023 | Sertifisert |
| Python Developer | $110 240–$112 000 Nivå II | Manassas, VA | 5. jun. 2023 | 12. jun. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $86 819–$90 000 Nivå I | Manassas, VA | 28. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Java Developer | $86 819–$90 500 Nivå I | Manassas, VA | 21. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $86 819–$103 000 Nivå I | Ashburn, VA | 11. jan. 2023 | 18. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $86 819–$103 000 Nivå I | Ashburn, VA | 11. jan. 2023 | 18. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $86 819–$86 825 Nivå I | Manassas, VA | 10. jan. 2023 | 17. jan. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $86 819–$86 825 Nivå I | Ashburn, VA | 10. jan. 2023 | 17. jan. 2023 | Sertifisert |
| DevOps Engineer | $110 240–$115 000 Nivå II | Manassas, VA | 21. des. 2022 | 28. des. 2022 | Sertifisert |
| Java Developer | $86 819–$105 000 Nivå I | Manassas, VA | 4. okt. 2022 | 11. okt. 2022 | Sertifisert |
| Java Developer | $86 819–$88 000 Nivå I | Manassas, VA | 4. okt. 2022 | 11. okt. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).