H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › NSEIT (US) Inc

NSEIT (US) Inc: H-1B-lønninger og sponsering

NSEIT (US) Inc leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 6. Median tilbudt lønn: $102 888.

Søknader (LCA)6
Sertifisert6
ArbeidsgiveradressePlano, TX
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$102 888
Midtre halvdel av lønnsnivå$92 051–$115 003
10.–90. persentil$89 212–$116 448

Sponser NSEIT (US) Inc H-1B-visa?

NSEIT (US) Inc leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 14. jun. 2024. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Associate Systems Analyst1$86 861
VP Digital Transformation1$115 918
Computer Systems Analyst1$91 562
AVP, Enterprise Architect1$112 258
Sr. Project Manager1$93 517
Vice President – Digital Transformation1$116 979

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20233$91 562
FY20243$112 258

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Sr. Project Manager$93 517
Nivå III
Plano, TX14. jun. 20241. okt. 2024Sertifisert
Vice President – Digital Transformation$116 979
Nivå IV
Plano, TX14. jun. 20241. okt. 2024Sertifisert
AVP, Enterprise Architect$112 258
Nivå III
Plano, TX14. jun. 20241. okt. 2024Sertifisert
Computer Systems Analyst$91 562
Nivå II
Plano, TX22. sep. 20231. okt. 2023Sertifisert
Associate Systems Analyst$86 861
Nivå II
Plano, TX20. jun. 20231. okt. 2023Sertifisert
VP Digital Transformation$115 918
Nivå IV
Plano, TX20. jun. 20231. okt. 2023Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).