Hjem › Arbeidsgivere › Opus Consulting Solutions, Inc.
Opus Consulting Solutions, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Opus Consulting Solutions, Inc. leverte inn 20 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 20. Median tilbudt lønn: $118 000.
En H-1B-avhengig arbeidsgiver har stor andel H-1B-arbeidere (for eksempel 15 % eller mer av en arbeidsstokk på 51 eller flere) og må følge ekstra regler mot å fortrengje amerikanske arbeidere.
Sponser Opus Consulting Solutions, Inc. H-1B-visa?
Opus Consulting Solutions, Inc. leverte inn 20 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 4. aug. 2023. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Senior Tech Lead | 3 | $100 096 |
| Tech Lead | 3 | $118 000 |
| Systems Engineer | 2 | $97 500 |
| Tech Manager | 2 | $104 620 |
| Director | 2 | $144 027 |
| Systems Analyst | 1 | $98 000 |
| Manager | 1 | $125 000 |
| Technical Architect | 1 | $160 000 |
| Technical Manager | 1 | $145 000 |
| Tech Architect | 1 | $170 500 |
| Senior Technical Lead | 1 | $122 321 |
| Senior Technical Architect | 1 | $140 065 |
| Lead Business Analyst | 1 | $98 500 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 20 | $118 000 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Alpharetta, GA11
- Riverwoods, IL4
- Plano, TX1
- Pittsburgh, PA1
- Cumming, GA1
- Berkley Heights, NJ1
- East Brunswick, NJ1
Yrker
- Software Developers8
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Computer Systems Analysts4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Tech Architect | $170 500 Nivå IV | Cumming, GA | 4. aug. 2023 | 16. jan. 2024 | Sertifisert |
| Senior Technical Lead | $122 321 Nivå III | Berkley Heights, NJ | 27. jul. 2023 | 7. aug. 2023 | Sertifisert |
| Senior Technical Architect | $140 065 Nivå III | Alpharetta, GA | 24. jul. 2023 | 26. jul. 2023 | Sertifisert |
| Lead Business Analyst | $98 500 Nivå III | Alpharetta, GA | 17. jul. 2023 | 15. sep. 2023 | Sertifisert |
| Tech Lead | $125 000 Nivå III | East Brunswick, NJ | 13. jul. 2023 | 24. jul. 2023 | Sertifisert |
| Senior Tech Lead | $95 264 Nivå III | Alpharetta, GA | 20. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Tech Lead | $118 000 Nivå III | Alpharetta, GA | 16. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Tech Lead | $118 000 Nivå III | Alpharetta, GA | 16. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Tech Manager | $95 000 Nivå III | Riverwoods, IL | 1. jun. 2023 | 12. jun. 2023 | Sertifisert |
| Manager | $125 000 Nivå III | Pittsburgh, PA | 1. jun. 2023 | 12. jun. 2023 | Sertifisert |
| Tech Manager | $114 240 Nivå III | Riverwoods, IL | 16. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Technical Architect | $160 000 Nivå IV | Alpharetta, GA | 26. apr. 2023 | 8. mai 2023 | Sertifisert |
| Director | $132 349 Nivå III | Alpharetta, GA | 21. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| Director | $155 705 Nivå IV | Alpharetta, GA | 20. apr. 2023 | 26. apr. 2023 | Sertifisert |
| Senior Tech Lead | $100 096 Nivå III | Alpharetta, GA | 19. apr. 2023 | 26. apr. 2023 | Sertifisert |
| Technical Manager | $145 000 Nivå IV | Alpharetta, GA | 29. mar. 2023 | 4. apr. 2023 | Sertifisert |
| Systems Engineer | $110 000 Nivå III | Alpharetta, GA | 6. feb. 2023 | 13. feb. 2023 | Sertifisert |
| Systems Analyst | $98 000 Nivå II | Riverwoods, IL | 20. jan. 2023 | 16. apr. 2023 | Sertifisert |
| Senior Tech Lead | $113 026 Nivå III | Plano, TX | 15. des. 2022 | 23. mar. 2023 | Sertifisert |
| Systems Engineer | $85 000 Nivå II | Riverwoods, IL | 30. nov. 2022 | 7. des. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).