Hjem › Arbeidsgivere › Oracle America, Inc. › Network Developer
Network Developer hos Oracle America, Inc.: H-1B-lønninger
101 søknader om arbeidsforhold for stillingen Network Developer hos Oracle America, Inc.. Medianlønn $133 973; midtre halvdel $119 632–$144 103.
Søknader (LCA)101
Medianlønn$133 973
Midtre halvdel av lønnsnivå$119 632–$144 103
10.–90. persentil$110 214–$161 624
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $131 580 |
| FY2024 | 29 | $125 778 |
| FY2025 | 35 | $141 417 |
| FY2026 | 21 | $133 973 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $140 816–$171 050 Nivå IV | Morrisville, NC | 23. jun. 2026 | 1. nov. 2026 | Sertifisert |
| $124 517–$181 112 | Austin, TX | 23. jun. 2026 | 1. nov. 2026 | Sertifisert |
| $186 211–$252 428 | Santa Clara, CA | 18. jun. 2026 | 1. jul. 2026 | Sertifisert |
| $160 704–$239 807 | New Rochelle, NY | 8. jun. 2026 | 15. jun. 2026 | Sertifisert |
| $95 430–$142 351 Nivå II | Abilene, TX | 5. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $127 873–$191 173 | Reston, VA | 22. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $140 816–$171 050 Nivå IV | Fuquay Varina, NC | 13. mai 2026 | 12. nov. 2026 | Sertifisert |
| $124 689–$181 112 E-3 | Houston, TX | 5. mai 2026 | 25. sep. 2026 | Sertifisert |
| $133 973–$160 988 Nivå IV | Pittsburgh, PA | 28. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $121 806–$181 112 | Irving, TX | 24. apr. 2026 | 4. mai 2026 | Sertifisert |
| $153 338–$214 564 Nivå IV | Hillsboro, OR | 11. mar. 2026 | 16. mar. 2026 | Sertifisert |
| $135 970–$160 988 Nivå IV | Abilene, TX | 27. feb. 2026 | 2. mar. 2026 | Sertifisert |
| $133 973–$160 988 Nivå IV | Pittsburgh, PA | 19. feb. 2026 | 21. aug. 2026 | Sertifisert |
| $128 982–$191 173 | Washington D.C, DC | 23. jan. 2026 | 1. jul. 2026 | Sertifisert |
| $144 060–$191 173 | Seattle, WA | 22. jan. 2026 | 1. jul. 2026 | Sertifisert |
| $121 900–$181 112 | Irving, TX | 30. des. 2025 | 22. mai 2026 | Sertifisert |
| $103 725–$169 042 | Rockville, MD | 29. des. 2025 | 2. jan. 2026 | Sertifisert |
| $135 970–$228 283 Nivå IV | Lawn, TX | 17. nov. 2025 | 12. jan. 2026 | Sertifisert |
| $115 005–$160 988 | Nashville, TN | 14. nov. 2025 | 1. des. 2025 | Sertifisert |
| $115 388–$169 042 | Bellevue, WA | 11. nov. 2025 | 18. nov. 2025 | Sertifisert |
| $143 728–$201 942 Nivå IV | Allentown, PA | 11. nov. 2025 | 4. mar. 2026 | Sertifisert |
| $154 856–$181 112 Nivå IV | Frisco, TX | 19. sep. 2025 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $119 896–$181 112 | Denver, CO | 18. sep. 2025 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $143 196–$201 235 | Redwood Shores, CA | 18. sep. 2025 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $143 196–$201 235 | Pleasanton, CA | 17. sep. 2025 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $141 417–$191 173 | Seattle, WA | 10. sep. 2025 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $172 437–$239 807 | Seattle, WA | 9. sep. 2025 | 1. mar. 2026 | Sertifisert |
| $119 512–$181 112 | Austin, TX | 4. sep. 2025 | 11. sep. 2025 | Sertifisert |
| $146 536–$160 988 Nivå IV | Spring Hill, TN | 2. sep. 2025 | 5. sep. 2025 | Sertifisert |
| $115 367–$181 112 | Lavon, TX | 4. aug. 2025 | 6. aug. 2025 | Sertifisert |
| $129 293–$169 042 Nivå II | Jersey City, NJ | 8. jul. 2025 | 14. jul. 2025 | Sertifisert |
| $122 216–$181 112 | Austin, TX | 3. jun. 2025 | 10. jun. 2025 | Sertifisert |
| $149 906–$242 551 Nivå IV | Doral, FL | 30. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $176 322–$239 807 Nivå IV | Washington, DC | 29. mai 2025 | 9. jun. 2025 | Sertifisert |
| $138 195–$160 988 Nivå IV | Kansas City, MO | 20. mai 2025 | 1. nov. 2025 | Sertifisert |
| $192 712–$239 807 Nivå IV | Seattle, WA | 19. mai 2025 | 1. nov. 2025 | Sertifisert |
| $135 261–$191 173 | Washington D.C, DC | 16. mai 2025 | 1. nov. 2025 | Sertifisert |
| $121 455–$171 050 | Alpharetta, GA | 15. mai 2025 | 1. jun. 2025 | Sertifisert |
| $114 691–$160 145 Nivå II | Denver, CO | 15. mai 2025 | 1. nov. 2025 | Sertifisert |
| $114 691–$160 145 Nivå II | Broomfield, CO | 13. mai 2025 | 1. nov. 2025 | Trukket |
| $140 837–$171 050 Nivå IV | Troy, MI | 2. mai 2025 | 19. mai 2025 | Sertifisert |
| $159 432–$160 988 Nivå IV | Cypress, TX | 30. apr. 2025 | 6. mai 2025 | Sertifisert |
| $148 158–$242 551 Nivå IV | Orlando, FL | 28. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $119 249–$181 112 | Austin, TX | 24. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $167 918–$227 185 Nivå IV | Austin, TX | 18. apr. 2025 | 1. mai 2025 | Sertifisert |
| $144 146–$191 173 | Seattle, WA | 16. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $151 507–$201 942 Nivå IV | Lyndhurst, OH | 20. mar. 2025 | 15. sep. 2025 | Sertifisert |
| $192 712–$239 807 Nivå IV | Seattle, WA | 13. mar. 2025 | 24. mar. 2025 | Sertifisert |
| $192 712–$239 807 Nivå IV | Mill Creek, WA | 19. feb. 2025 | 24. feb. 2025 | Sertifisert |
| $98 662–$160 145 | Austin, TX | 14. feb. 2025 | 1. jul. 2025 | Sertifisert |
| $129 160–$191 173 | Washington, DC | 12. feb. 2025 | 1. jul. 2025 | Sertifisert |
| $192 712–$271 086 Nivå IV | Seattle, WA | 12. feb. 2025 | 14. feb. 2025 | Sertifisert |
| $107 407–$160 988 | Kansas City, MO | 27. sep. 2024 | 30. sep. 2024 | Sertifisert |
| $143 983–$191 173 | Seattle, WA | 26. sep. 2024 | 1. mar. 2025 | Sertifisert |
| $114 691–$160 145 Nivå II | Denver, CO | 26. sep. 2024 | 1. mar. 2025 | Sertifisert |
| $125 641–$181 112 E-3 | Houston, TX | 25. sep. 2024 | 25. sep. 2024 | Sertifisert |
| $125 641–$181 112 | Houston, TX | 25. sep. 2024 | 25. sep. 2024 | Trukket |
| $101 099–$160 145 | Austin, TX | 24. sep. 2024 | 1. mar. 2025 | Sertifisert |
| $137 925–$171 050 Nivå III | Westminster, CO | 10. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $118 435–$160 145 Nivå II | Chicago, IL | 29. aug. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $161 158–$227 185 Nivå IV | Denver, CO | 12. jul. 2024 | 12. jul. 2024 | Sertifisert |
| $102 440–$151 248 Nivå II | Riverview, FL | 3. jul. 2024 | 9. jul. 2024 | Sertifisert |
| $136 314–$201 235 | Pleasanton, CA | 28. jun. 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| $110 565–$181 112 | Broomfield, CO | 28. jun. 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| $144 371–$191 173 | Seattle, WA | 28. jun. 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| $153 104–$201 235 | Redwood Shores, CA | 26. jun. 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| $118 561–$177 939 | Santa Clara, CA | 24. jun. 2024 | 24. jun. 2024 | Sertifisert |
| $125 778–$160 988 Nivå IV | Kansas City, MO | 20. jun. 2024 | 1. nov. 2024 | Sertifisert |
| $174 286–$252 428 | Santa Clara, CA | 10. jun. 2024 | 10. jun. 2024 | Sertifisert |
| $119 952–$181 112 | Austin, TX | 6. jun. 2024 | 6. jun. 2024 | Sertifisert |
| $128 877–$201 235 Nivå IV | Fairfield, CA | 5. jun. 2024 | 12. jun. 2024 | Sertifisert |
| $118 893–$160 145 Nivå II | Austin, TX | 29. mai 2024 | 29. mai 2024 | Sertifisert |
| $153 104–$201 235 | Redwood Shores, CA | 16. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $123 253–$191 173 | Burlington, MA | 9. mai 2024 | 9. mai 2024 | Sertifisert |
| $139 734–$214 564 Nivå IV | Miami, FL | 3. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $105 914–$160 145 Nivå II | Frisco, TX | 23. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $154 747–$201 235 | Santa Clara, CA | 16. apr. 2024 | 17. apr. 2024 | Sertifisert |
| $136 240–$214 564 Nivå IV | Morrisville, NC | 10. apr. 2024 | 12. apr. 2024 | Sertifisert |
| $163 488–$227 185 Nivå IV | Austin, TX | 5. apr. 2024 | 12. apr. 2024 | Sertifisert |
| $111 996–$181 112 | Denver, CO | 22. mar. 2024 | 1. apr. 2024 | Sertifisert |
| $105 914–$160 145 Nivå II | Frisco, TX | 20. mar. 2024 | 27. mar. 2024 | Sertifisert |
| $118 539–$169 042 Nivå II | DC, DC | 14. mar. 2024 | 21. mar. 2024 | Sertifisert |
| $105 914–$160 145 Nivå II | Frisco, TX | 12. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| $136 240–$171 050 Nivå IV | Morrisville, NC | 8. mar. 2024 | 18. mar. 2024 | Sertifisert |
| $112 787–$181 112 | Frisco, TX | 25. jan. 2024 | 25. jan. 2024 | Sertifisert |
| $129 771–$169 042 Nivå II | Seattle, WA | 9. nov. 2023 | 20. nov. 2023 | Sertifisert |
| $124 021–$191 173 | Reston, VA | 27. sep. 2023 | 10. okt. 2023 | Sertifisert |
| $147 144–$191 173 | Seattle, WA | 15. sep. 2023 | 26. sep. 2023 | Sertifisert |
| $112 798–$160 145 Nivå II | Denver, CO | 1. sep. 2023 | 11. sep. 2023 | Sertifisert |
| $142 922–$182 359 | Seattle, WA | 7. jul. 2023 | 10. jul. 2023 | Sertifisert |
| $128 606–$153 566 Nivå IV | Ankeny, IA | 9. jun. 2023 | 16. jun. 2023 | Sertifisert |
| $120 240–$182 359 | Reston, VA | 5. jun. 2023 | 12. jun. 2023 | Sertifisert |
| $134 555–$229 429 Nivå IV | Miami, FL | 5. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $137 987–$172 761 Nivå IV | Irving, TX | 22. mai 2023 | 22. mai 2023 | Sertifisert |
| $142 922–$182 359 | Seattle, WA | 15. mai 2023 | 1. nov. 2023 | Sertifisert |
| $121 035–$153 566 Nivå IV | Kansas City, MO | 11. mai 2023 | 22. mai 2023 | Sertifisert |
| $108 809–$172 761 | Denver, CO | 11. mai 2023 | 17. mai 2023 | Sertifisert |
| $136 344–$229 429 Nivå IV | Orlando, FL | 12. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $119 752–$182 359 | Reston, VA | 5. apr. 2023 | 10. apr. 2023 | Sertifisert |
| $127 525–$153 566 Nivå IV | Solon, OH | 23. jan. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| $142 070–$191 957 | Pleasanton, CA | 12. jan. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
Network Developer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos Oracle America, Inc.
- Software Developer$133 640
- Technical Analyst$120 141
- Applications Developer$148 703
- Site Reliability Developer$147 114
- Product Manager/Strategy-ProdDev$152 027
- Program Manager-ProdDev$146 578
- Consulting Technical Manager$147 410
- Cloud Solution Engineer$142 501
- Data Scientist$125 944
- Software Development Snr Manager$214 152
- Senior Principal Consultant$128 586
- Programmer Analyst-IT$129 688
- Systems Analyst$123 780
- Software Development Manager$159 682
- Applied Scientist$174 429
- User Experience Developer-ProdDev$143 002
- Software Development Director$229 986
- Principal Consultant$120 078
- QA Analyst-ProdDev$125 767
- Hardware Developer$138 341
- Production Service Developer$105 997
- Consulting Technical Director$151 144
- Software Developer/Architect$183 310
- Security Engineer$156 166
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).