Hjem › Arbeidsgivere › Pantera Capital Management LP
Pantera Capital Management LP: H-1B-lønninger og sponsering
Pantera Capital Management LP leverte inn 16 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 15. Median tilbudt lønn: $165 000.
Sponser Pantera Capital Management LP H-1B-visa?
Pantera Capital Management LP leverte inn 16 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 23. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Assistant Controller | 4 | $155 000 |
| Jr. Partner | 4 | $175 000 |
| Controller | 2 | $185 000 |
| Senior Fund Accountant | 1 | $90 000 |
| Investment Associate | 1 | — |
| Operations Manager | 1 | $140 000 |
| Research Director | 1 | $230 000 |
| Analyst | 1 | $115 000 |
| Junior Trader | 1 | — |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $90 000 |
| FY2024 | 6 | $180 000 |
| FY2025 | 5 | $155 000 |
| FY2026 | 4 | $165 000 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Junior Trader | $150 000–$185 000 Nivå III | San Francisco, CA | 23. jun. 2026 | 12. des. 2026 | Trukket |
| Assistant Controller | $165 000 E-3 · Nivå III | New York, NY | 21. mai 2026 | 19. sep. 2026 | Sertifisert |
| Assistant Controller | $155 000 E-3 · Nivå III | New York, NY | 1. apr. 2026 | 19. sep. 2026 | Sertifisert |
| Operations Manager | $140 000–$160 000 Nivå III | San Francisco, CA | 17. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Research Director | $230 000–$300 000 Nivå IV | San Francisco, CA | 2. jun. 2025 | 3. jul. 2025 | Sertifisert |
| Analyst | $115 000–$140 000 Nivå I | New York, NY | 21. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| Jr. Partner | $175 000–$200 000 Nivå III | New York, NY | 21. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Jr. Partner | $175 000–$200 000 H-1B1 (Singapore) · Nivå III | New York, NY | 10. mar. 2025 | 18. mar. 2025 | Sertifisert |
| Assistant Controller | $155 000 E-3 · Nivå III | New York, NY | 3. okt. 2024 | 15. okt. 2024 | Sertifisert |
| Jr. Partner | $175 000–$200 000 H-1B1 (Singapore) · Nivå III | San Francisco, CA | 5. aug. 2024 | 14. aug. 2024 | Sertifisert |
| Jr. Partner | $175 000–$200 000 H-1B1 (Singapore) · deltid · Nivå III | San Francisco, CA | 17. jul. 2024 | 1. aug. 2024 | Sertifisert |
| Controller | $185 000 Nivå II | San Francisco, CA | 24. mai 2024 | 5. sep. 2024 | Sertifisert |
| Controller | $185 000 Nivå II | Menlo Park, CA | 15. mai 2024 | 5. sep. 2024 | Sertifisert |
| Assistant Controller | $150 000 Nivå I | Menlo Park, CA | 3. mai 2024 | 20. okt. 2024 | Sertifisert |
| Investment Associate | $159 037–$274 269 H-1B1 (Singapore) · deltid · Nivå IV | San Francisco, CA | 18. aug. 2023 | 28. aug. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| Senior Fund Accountant | $90 000–$130 000 Nivå II | Menlo Park, CA | 29. mar. 2023 | 10. apr. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).