Hjem › Arbeidsgivere › Penn Engineering & Manufacturing Corp.
Penn Engineering & Manufacturing Corp.: H-1B-lønninger og sponsering
Penn Engineering & Manufacturing Corp. leverte inn 12 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 12. Median tilbudt lønn: $102 669.
Sponser Penn Engineering & Manufacturing Corp. H-1B-visa?
Penn Engineering & Manufacturing Corp. leverte inn 12 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 15. jun. 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Field Sales Applications Engineer | 2 | $102 669 |
| Machine Development Engineer | 2 | $93 706 |
| Principal Supply Chain System Analyst | 2 | $125 528 |
| Field Application Engineer | 2 | $109 106 |
| Environmental Health & Safety Specialist | 1 | $88 761 |
| Associate, Infrastructure Engineer | 1 | $64 210 |
| New Product Development Engineer | 1 | $80 000 |
| Sr. Field Applications Engineer | 1 | $198 702 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $102 669 |
| FY2024 | 1 | $93 706 |
| FY2025 | 3 | $80 000 |
| FY2026 | 4 | $117 707 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Sales Engineers5
- Mechanical Engineers3
- Computer Systems Analysts2
- Environmental Engineers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal Supply Chain System Analyst | $125 923–$179 627 Nivå IV | Danboro, PA | 15. jun. 2026 | 23. jun. 2026 | Sertifisert |
| Sr. Field Applications Engineer | $198 702 Nivå IV | San Jose, CA | 22. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| Field Application Engineer | $109 491–$139 840 Nivå I | San Jose, CA | 23. jan. 2026 | 30. mar. 2026 | Sertifisert |
| Field Application Engineer | $108 722–$139 840 Nivå I | San Jose, CA | 24. jun. 2025 | 7. jul. 2025 | Sertifisert |
| Associate, Infrastructure Engineer | $64 210–$77 192 Nivå I | Danboro, PA | 16. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| New Product Development Engineer | $80 000–$90 000 Nivå I | Shelby Township, MI | 15. mai 2025 | 22. mai 2025 | Sertifisert |
| Environmental Health & Safety Specialist | $88 761–$142 019 Nivå II | Danboro, PA | 20. feb. 2025 | 1. aug. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| Machine Development Engineer | $93 706–$119 750 | Danboro, PA | 2. nov. 2023 | 14. feb. 2024 | Sertifisert |
| Machine Development Engineer | $93 706–$119 750 Nivå I | Danboro, PA | 21. sep. 2023 | 14. feb. 2024 | Sertifisert |
| Principal Supply Chain System Analyst | $125 133–$133 000 Nivå IV | Danboro, PA | 31. aug. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Field Sales Applications Engineer | $102 669–$132 630 Nivå I | Austin, TX | 6. apr. 2023 | 11. mai 2023 | Sertifisert |
| Field Sales Applications Engineer | $102 669–$119 714 Nivå I | San Jose, CA | 20. okt. 2022 | 15. nov. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).