Hjem › Arbeidsgivere › Pivotal Software, Inc.
Pivotal Software, Inc.: H-1B-lønninger og sponsering
Pivotal Software, Inc. leverte inn 16 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 16. Median tilbudt lønn: $194 023.
Sponser Pivotal Software, Inc. H-1B-visa?
Pivotal Software, Inc. leverte inn 16 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 13. des. 2023. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Senior Member of Technical Staff | 4 | $165 100 |
| Staff Engineer 1 | 2 | $208 793 |
| Sr. Member of Technical Staff | 2 | $163 834 |
| Staff Engineer I | 1 | $220 500 |
| Senior Director | 1 | $330 222 |
| Senior Data Architect | 1 | $165 838 |
| Staff Product Designer | 1 | $195 000 |
| Lead Data Scientist | 1 | $179 011 |
| R&D Engineer Software 4 | 1 | $196 412 |
| Technical Support Engineer 5 | 1 | $226 600 |
| Staff Solutions Architect | 1 | $226 600 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $179 011 |
| FY2024 | 7 | $196 412 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Palo Alto, CA5
- San Francisco, CA3
- Broomfield, CO2
- Manchester, CT2
- Denver, CO1
- Bellevue, WA1
- Canton, MI1
- Lisle, IL1
Yrker
- Software Developers13
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer and Information Systems Managers1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Member of Technical Staff | $163 834 Nivå III | Broomfield, CO | 13. des. 2023 | 11. jun. 2024 | Sertifisert |
| R&D Engineer Software 4 | $196 412 | Palo Alto, CA | 13. des. 2023 | 11. jun. 2024 | Sertifisert |
| Technical Support Engineer 5 | $226 600 Nivå IV | Manchester, CT | 7. des. 2023 | 19. apr. 2024 | Sertifisert |
| Senior Member of Technical Staff | $196 412 | Palo Alto, CA | 20. nov. 2023 | 17. mai 2024 | Sertifisert |
| Sr. Member of Technical Staff | $163 834 Nivå III | Broomfield, CO | 20. nov. 2023 | 18. mai 2024 | Sertifisert |
| Staff Solutions Architect | $226 600 Nivå IV | Manchester, CT | 3. nov. 2023 | 19. apr. 2024 | Sertifisert |
| Staff Engineer 1 | $224 540 | Palo Alto, CA | 25. okt. 2023 | 16. apr. 2024 | Sertifisert |
| Lead Data Scientist | $179 011 Nivå III | Palo Alto, CA | 24. apr. 2023 | 20. okt. 2023 | Sertifisert |
| Senior Member of Technical Staff | $166 284 Nivå III | Lisle, IL | 24. apr. 2023 | 20. okt. 2023 | Sertifisert |
| Senior Data Architect | $165 838 Nivå III | San Francisco, CA | 10. mar. 2023 | 7. sep. 2023 | Sertifisert |
| Staff Engineer 1 | $193 046 Nivå IV | San Francisco, CA | 8. mar. 2023 | 2. sep. 2023 | Sertifisert |
| Staff Product Designer | $195 000 Nivå IV | Bellevue, WA | 25. feb. 2023 | 27. aug. 2023 | Sertifisert |
| Senior Member of Technical Staff | $163 915 Nivå IV | Canton, MI | 15. feb. 2023 | 15. aug. 2023 | Sertifisert |
| Staff Engineer I | $220 500 Nivå IV | Palo Alto, CA | 19. des. 2022 | 25. mai 2023 | Sertifisert |
| Senior Director | $330 222 Nivå IV | San Francisco, CA | 9. des. 2022 | 20. mar. 2023 | Sertifisert |
| Senior Member of Technical Staff | $152 250 Nivå III | Denver, CO | 25. nov. 2022 | 5. des. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).