Hjem › Arbeidsgivere › Prime Therapeutics LLC
Prime Therapeutics LLC: H-1B-lønninger og sponsering
Prime Therapeutics LLC leverte inn 47 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 47. Median tilbudt lønn: $139 998.
Sponser Prime Therapeutics LLC H-1B-visa?
Prime Therapeutics LLC leverte inn 47 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 6. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| IT Software Engineer Sr | 6 | $136 178 |
| Lead Software Engineer | 4 | $127 900 |
| Sr. Software Engineer | 3 | $132 000 |
| Systems Developer Principal IT | 3 | $166 400 |
| Sr System Quality Assurance Analyst | 2 | $120 000 |
| Manager, IT | 2 | $159 120 |
| Medicaid Business Analyst | 2 | $130 000 |
| IT Systems Engineer Sr | 2 | $152 372 |
| Software Engineer, Sr | 1 | $142 000 |
| Principal IT Analyst | 1 | $115 850 |
| Systems Analyst Lead IT | 1 | $128 669 |
| Sr Manager, Data & Integration Engineering | 1 | $173 276 |
| Principal Cloud Platform Engineer | 1 | $139 998 |
| Senior Principal IT Analyst | 1 | $120 000 |
| Senior Systems Developer - IT | 1 | $118 430 |
| Principal Software Engineer | 1 | $130 000 |
| Systems Engineer Lead IT | 1 | $155 000 |
| Lead IT Systems Developer | 1 | $150 000 |
| Principal Data & Integration Engineer (Snaplogic Admin) | 1 | $140 000 |
| Systems Developer Lead IT | 1 | $170 649 |
| Sr. Systems Developer IT | 1 | $147 569 |
| Data Engineer, Sr. | 1 | $153 543 |
| Consulting Business Analyst | 1 | $125 000 |
| IT Software Engineer Principle | 1 | $156 703 |
| IT Software Engineer Principal | 1 | $156 703 |
| Manager, Information Technology | 1 | $199 286 |
| Product Analyst Principal | 1 | $125 303 |
| IT Systems Developer Sr | 1 | $153 000 |
| Manager, System Quality Assurance | 1 | $148 526 |
| Consulting Business Analyst, Principal | 1 | $134 000 |
| IT Business Systems Analyst Sr | 1 | $132 403 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 16 | $129 334 |
| FY2024 | 12 | $154 560 |
| FY2025 | 6 | $141 075 |
| FY2026 | 13 | $142 967 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Eagan, MN36
- Akron, OH2
- Sacramento, CA2
- Glen Allen, VA1
- Flower Mound, TX1
- Henrico, VA1
- McLean, VA1
- Spring, TX1
- Frisco, TX1
- Aurora, IL1
Yrker
- Software Developers25
- Computer Systems Analysts7
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Computer and Information Systems Managers4
- Data Scientists2
- Computer Systems Analysts1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Business Systems Analyst Sr | $132 403 | Eagan, MN | 6. mai 2026 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| Consulting Business Analyst, Principal | $134 000 Nivå IV | Eagan, MN | 21. apr. 2026 | 25. apr. 2026 | Sertifisert |
| Manager, System Quality Assurance | $148 526 | Sacramento, CA | 9. apr. 2026 | 20. apr. 2026 | Sertifisert |
| IT Systems Engineer Sr | $161 262 Nivå IV | Eagan, MN | 9. apr. 2026 | 15. mai 2026 | Sertifisert |
| IT Systems Developer Sr | $153 000 Nivå IV | Eagan, MN | 17. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Sr | $142 967 | Eagan, MN | 2. feb. 2026 | 20. feb. 2026 | Sertifisert |
| Product Analyst Principal | $125 303 Nivå IV | Akron, OH | 21. jan. 2026 | 30. jan. 2026 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Sr | $133 686 | Eagan, MN | 12. jan. 2026 | 20. jan. 2026 | Sertifisert |
| Manager, Information Technology | $199 286 | Eagan, MN | 23. des. 2025 | 31. des. 2025 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Sr | $122 722 | Eagan, MN | 23. des. 2025 | 10. jan. 2026 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Principal | $156 703 Nivå IV | Eagan, MN | 3. des. 2025 | 20. des. 2025 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Principle | $156 703 Nivå IV | Eagan, MN | 2. des. 2025 | 20. des. 2025 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Sr | $138 669 | Eagan, MN | 10. sep. 2025 | 9. nov. 2025 | Sertifisert |
| IT Systems Engineer Sr | $143 481 Nivå IV | Eagan, MN | 11. apr. 2025 | 7. okt. 2025 | Sertifisert |
| Data Engineer, Sr. | $153 543 Nivå IV | Aurora, IL | 3. apr. 2025 | 1. jul. 2025 | Sertifisert |
| Consulting Business Analyst | $125 000 Nivå IV | Sacramento, CA | 2. apr. 2025 | 15. apr. 2025 | Sertifisert |
| IT Software Engineer Sr | $142 000 Nivå IV | Eagan, MN | 26. feb. 2025 | 1. apr. 2025 | Sertifisert, deretter trukket |
| IT Software Engineer Sr | $130 000 | Eagan, MN | 17. jan. 2025 | 15. feb. 2025 | Sertifisert |
| Sr. Systems Developer IT | $147 569 Nivå IV | Eagan, MN | 7. okt. 2024 | 14. nov. 2024 | Sertifisert |
| Sr. Software Engineer | $134 640 Nivå IV | Eagan, MN | 17. sep. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| Lead Software Engineer | $143 740 Nivå IV | Eagan, MN | 17. sep. 2024 | 15. okt. 2024 | Sertifisert |
| Medicaid Business Analyst | $130 000 Nivå IV | Eagan, MN | 28. mai 2024 | 5. jun. 2024 | Sertifisert |
| Systems Developer Principal IT | $166 400 Nivå IV | Eagan, MN | 21. mai 2024 | 10. jun. 2024 | Sertifisert |
| Systems Developer Principal IT | $166 400 Nivå IV | Eagan, MN | 21. mai 2024 | 10. jun. 2024 | Sertifisert |
| Medicaid Business Analyst | $130 000 Nivå IV | Eagan, MN | 17. mai 2024 | 5. jun. 2024 | Sertifisert |
| Systems Developer Principal IT | $166 400 Nivå IV | Frisco, TX | 9. mai 2024 | 1. jun. 2024 | Sertifisert |
| Systems Developer Lead IT | $170 649 Nivå IV | Eagan, MN | 17. apr. 2024 | 10. mai 2024 | Sertifisert |
| Manager, IT | $159 120 | Eagan, MN | 5. apr. 2024 | 1. mai 2024 | Sertifisert |
| Manager, IT | $159 120 | Eagan, MN | 22. mar. 2024 | 15. apr. 2024 | Sertifisert |
| Lead IT Systems Developer | $150 000 Nivå IV | Spring, TX | 7. des. 2023 | 5. jan. 2024 | Sertifisert |
| Principal Data & Integration Engineer (Snaplogic Admin) | $140 000 Nivå IV | Eagan, MN | 22. nov. 2023 | 6. des. 2023 | Sertifisert |
| Sr System Quality Assurance Analyst | $120 000 | Eagan, MN | 16. aug. 2023 | 21. aug. 2023 | Sertifisert |
| Sr System Quality Assurance Analyst | $120 000 Nivå IV | Eagan, MN | 24. jul. 2023 | 4. aug. 2023 | Sertifisert |
| Senior Principal IT Analyst | $120 000 Nivå IV | Eagan, MN | 7. jun. 2023 | 1. jul. 2023 | Sertifisert |
| Senior Systems Developer - IT | $118 430 | Eagan, MN | 2. mai 2023 | 15. mai 2023 | Sertifisert |
| Lead Software Engineer | $124 800 | Henrico, VA | 17. apr. 2023 | 30. apr. 2023 | Sertifisert |
| Principal Software Engineer | $130 000 | McLean, VA | 14. apr. 2023 | 1. mai 2023 | Sertifisert |
| Systems Engineer Lead IT | $155 000 Nivå IV | Eagan, MN | 13. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Principal IT Analyst | $115 850 Nivå IV | Akron, OH | 17. mar. 2023 | 2. apr. 2023 | Sertifisert |
| Lead Software Engineer | $114 565 | Glen Allen, VA | 14. mar. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| Lead Software Engineer | $131 000 Nivå IV | Eagan, MN | 24. feb. 2023 | 15. mar. 2023 | Sertifisert |
| Sr Manager, Data & Integration Engineering | $173 276 Nivå IV | Eagan, MN | 9. feb. 2023 | 2. mar. 2023 | Sertifisert |
| Principal Cloud Platform Engineer | $139 998 Nivå IV | Eagan, MN | 8. feb. 2023 | 2. mar. 2023 | Sertifisert |
| Sr. Software Engineer | $132 000 Nivå IV | Eagan, MN | 17. nov. 2022 | 1. des. 2022 | Sertifisert |
| Sr. Software Engineer | $132 000 Nivå IV | Eagan, MN | 13. nov. 2022 | 23. nov. 2022 | Sertifisert |
| Software Engineer, Sr | $142 000 Nivå IV | Eagan, MN | 4. nov. 2022 | 17. nov. 2022 | Sertifisert |
| Systems Analyst Lead IT | $128 669 Nivå IV | Flower Mound, TX | 15. feb. 2021 | 29. mar. 2021 | Sertifisert, deretter trukket |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).