Hjem › Arbeidsgivere › R V Tatan Mail Inc
R V Tatan Mail Inc: H-1B-lønninger og sponsering
R V Tatan Mail Inc leverte inn 14 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 14. Median tilbudt lønn: $77 397.
Sponser R V Tatan Mail Inc H-1B-visa?
R V Tatan Mail Inc leverte inn 14 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 27. feb. 2023. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Hadoop Consultant | 2 | $38 667 |
| Senior Fullstack .Net Developer | 1 | $77 397 |
| AI Analyst | 1 | $86 486 |
| SAP Consultant | 1 | $92 061 |
| .Net Developer SR | 1 | $95 701 |
| RPA Analyst | 1 | $77 397 |
| UI/UX Designer | 1 | $62 546 |
| Database Administrator | 1 | $53 581 |
| Senior Cloud DevOps Engineer | 1 | $77 397 |
| Cyber Security Analyst | 1 | $67 579 |
| Service Delivery Manager | 1 | $52 790 |
| Senior Software Developer | 1 | $98 280 |
| Senior Business Analyst | 1 | $106 226 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $77 397 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
Yrker
- Software Developers4
- Computer User Support Specialists2
- Data Scientists2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Systems Analysts1
- Web and Digital Interface Designers1
- Database Administrators1
- Information Security Analysts1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| UI/UX Designer | $62 546–$90 000 Nivå II | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| RPA Analyst | $77 397 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| Senior Fullstack .Net Developer | $77 397–$95 701 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| Senior Cloud DevOps Engineer | $77 397–$95 701 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| Database Administrator | $53 581–$72 467 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| Cyber Security Analyst | $67 579–$89 149 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| Service Delivery Manager | $52 790–$75 546 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| AI Analyst | $86 486–$106 226 Nivå II | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. aug. 2023 | Sertifisert |
| Senior Business Analyst | $106 226–$121 961 Nivå III | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| Senior Software Developer | $98 280–$121 035 Nivå III | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. mar. 2023 | Sertifisert |
| .Net Developer SR | $95 701–$132 330 Nivå II | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| Hadoop Consultant | $38 667–$72 114 Nivå I | Wilmingto, DE | 27. feb. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| Hadoop Consultant | $38 667–$72 114 Nivå I | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
| SAP Consultant | $92 061–$106 000 Nivå II | Wilmington, DE | 27. feb. 2023 | 1. apr. 2023 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).