Hjem › Arbeidsgivere › SAS Info Inc
SAS Info Inc: H-1B-lønninger og sponsering
SAS Info Inc leverte inn 20 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 20. Median tilbudt lønn: $84 562.
Sponser SAS Info Inc H-1B-visa?
SAS Info Inc leverte inn 20 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 21. mai 2025. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.
Lønninger etter stillingstittel
| Stilling | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| Data Engineer | 5 | $85 384 |
| Software Engineer | 3 | $106 974 |
| Software Developer | 3 | $98 904 |
| IT Project Manager | 2 | $73 414 |
| .Net Core Developer | 1 | $82 139 |
| Java Full Stack Developer | 1 | $98 904 |
| Front End/Full Stack Developer | 1 | $98 904 |
| Java Back End Developer | 1 | $80 850 |
| Project Management Specialist | 1 | $83 741 |
| Validation Specialist | 1 | $79 664 |
| Validation Engineer III | 1 | $79 664 |
Søknader etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $83 460 |
| FY2024 | 5 | $101 192 |
| FY2025 | 1 | $85 384 |
Gjengs lønnsnivåer
Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.
Hvor jobbene er
- Rocky Mount, NC3
- Irving, TX2
- Mooresville, NC1
- Dublin, OH1
- Cincinnati, OH1
- Allen, TX1
- Plano, TX1
- Bentonville, AR1
- Huntersville, NC1
- Eden Prairie, MN1
- Columbus, OH1
- Atlanta, GA1
- Dallas, TX1
- Sanford, NC1
- St. Louis, MO1
- Charlotte, NC1
- Austin, TX1
Yrker
- Software Developers15
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Industrial Engineers2
- Project Management Specialists1
Nyeste søknader
| Stilling | Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $85 384 Nivå I | Austin, TX | 21. mai 2025 | 21. mai 2025 | Sertifisert |
| Software Engineer | $106 974 Nivå II | Charlotte, NC | 1. apr. 2024 | 4. apr. 2024 | Sertifisert |
| Data Engineer | $78 915 Nivå I | St. Louis, MO | 3. jan. 2024 | 8. jan. 2024 | Sertifisert |
| Data Engineer | $102 877 Nivå II | Atlanta, GA | 14. des. 2023 | 19. des. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $101 192 Nivå II | Dallas, TX | 15. nov. 2023 | 20. nov. 2023 | Sertifisert |
| Validation Engineer III | $79 664 Nivå II | Sanford, NC | 14. nov. 2023 | 20. nov. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $106 974 Nivå II | Eden Prairie, MN | 20. sep. 2023 | 25. sep. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $79 602 Nivå I | Columbus, OH | 12. sep. 2023 | 18. sep. 2023 | Sertifisert |
| Project Management Specialist | $83 741 Nivå II | Rocky Mount, NC | 11. sep. 2023 | 18. sep. 2023 | Sertifisert |
| IT Project Manager | $73 736 Nivå II | Rocky Mount, NC | 31. aug. 2023 | 5. sep. 2023 | Sertifisert |
| Validation Specialist | $79 664 Nivå II | Rocky Mount, NC | 31. aug. 2023 | 5. sep. 2023 | Sertifisert |
| Data Engineer | $98 904 Nivå II | Allen, TX | 2. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Java Full Stack Developer | $98 904 Nivå II | Plano, TX | 2. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Data Engineer | $83 179 Nivå II | Cincinnati, OH | 2. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Front End/Full Stack Developer | $98 904 Nivå II | Bentonville, AR | 2. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| IT Project Manager | $73 091 Nivå II | Huntersville, NC | 26. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| Software Developer | $98 904 Nivå II | Irving, TX | 26. apr. 2023 | 2. mai 2023 | Sertifisert |
| Java Back End Developer | $80 850 Nivå I | Irving, TX | 3. apr. 2023 | 10. apr. 2023 | Sertifisert |
| Software Engineer | $110 240 Nivå II | Dublin, OH | 16. feb. 2023 | 20. feb. 2023 | Sertifisert |
| .Net Core Developer | $82 139 Nivå I | Mooresville, NC | 26. sep. 2022 | 3. okt. 2022 | Sertifisert |
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).