H1B-lønnsdata

Hjem › Arbeidsgivere › Silergy Technology

Silergy Technology: H-1B-lønninger og sponsering

Silergy Technology leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer for H-1B og relaterte visa i regnskapsårene 2023–2026; sertifisert: 6. Median tilbudt lønn: $171 671.

Søknader (LCA)6
Sertifisert6
ArbeidsgiveradresseSanta Clara, CA
H-1B-avhengig arbeidsgiverNei
Medianlønn$171 671
Midtre halvdel av lønnsnivå$152 014–$200 605
10.–90. persentil$123 009–$244 846

Sponser Silergy Technology H-1B-visa?

Silergy Technology leverte inn 6 arbeidsbetingelseserklæringer i regnskapsårene 2023–2026, den siste levert inn 19. mai 2026. En LCA er første steg i en H-1B-søknad, så arbeidsgiveren har sponset eller forberedt sponsering av H-1B-arbeidere; det garanterer ikke sponsering for en bestemt jobb. Sjekk arbeidsgiverens egne stillingsannonser.

Lønninger etter stillingstittel

StillingLCA-erMedianlønn
Principal Engineer1$209 693
Senior Design Engineer1$146 018
Sr. Application Engineer1$173 342
Analog Design Engineer1$170 000
Test Engineer1$100 000
Design Verification Director1$280 000

Søknader etter regnskapsår

RegnskapsårLCA-erMedianlønn
FY20232$177 856
FY20241$173 342
FY20252$135 000
FY20261$280 000

Gjengs lønnsnivåer

Department of Labor setter fire gjengs lønnsnivåer for hvert yrke og område, fra nivå I (nyansatt) til nivå IV (fullt kompetent). Arbeidsgiveren velger nivået som samsvarer med jobbkravene.

Hvor jobbene er

Yrker

Nyeste søknader

StillingGrunnlønnStedSendt innStartdatoStatus
Design Verification Director$280 000
Nivå IV
Morrisville, NC19. mai 20268. jun. 2026Sertifisert
Analog Design Engineer$170 000
Nivå II
Santa Clara, CA1. okt. 202421. okt. 2024Sertifisert
Test Engineer$100 000
Nivå I
Irvine, CA27. sep. 202414. okt. 2024Sertifisert
Sr. Application Engineer$173 342
Nivå III
Santa Clara, CA24. mai 20241. okt. 2024Sertifisert
Principal Engineer$209 693
Nivå III
Sunnyvale, CA7. mar. 20231. jun. 2023Sertifisert
Senior Design Engineer$146 018
Nivå III
Tempe, AZ6. mar. 202315. jul. 2023Sertifisert

Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).