Hjem › Arbeidsgivere › SLK America Inc › Architect
Architect hos SLK America Inc: H-1B-lønninger
24 søknader om arbeidsforhold for stillingen Architect hos SLK America Inc. Medianlønn $84 485; midtre halvdel $76 606–$97 552.
Søknader (LCA)24
Medianlønn$84 485
Midtre halvdel av lønnsnivå$76 606–$97 552
10.–90. persentil$74 919–$111 706
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $83 970 |
| FY2024 | 8 | $96 647 |
| FY2025 | 4 | $83 408 |
| FY2026 | 3 | $76 606 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $90 210 Nivå II | Eden Prairie, MN | 29. mai 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $76 606 Nivå II | Cincinnati, OH | 17. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Sertifisert |
| $76 606 Nivå II | Cincinnati, OH | 14. apr. 2026 | 19. apr. 2026 | Sertifisert |
| $90 210 Nivå II | Shakopee, MN | 8. sep. 2025 | 15. sep. 2025 | Sertifisert |
| $76 606 Nivå II | Cincinnati, OH | 14. aug. 2025 | 21. aug. 2025 | Sertifisert |
| $74 776 Nivå II | Jacksonville, FL | 19. jun. 2025 | 23. jun. 2025 | Sertifisert |
| $113 322 Nivå II | Jacksonville, FL | 7. mar. 2025 | 10. mar. 2025 | Sertifisert |
| $97 552 Nivå III | Cincinnati, OH | 29. aug. 2024 | 4. sep. 2024 | Sertifisert |
| $97 552 Nivå III | Cincinnati, OH | 27. aug. 2024 | 28. aug. 2024 | Sertifisert |
| $95 742 Nivå II | Columbus, OH | 6. aug. 2024 | 12. aug. 2024 | Sertifisert |
| $81 970 Nivå II | Hoover, AL | 23. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $81 970 Nivå II | Hoover, AL | 22. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $81 970 Nivå II | Hoover, AL | 22. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $107 936 Nivå III | Cincinnati, OH | 23. okt. 2023 | 12. apr. 2024 | Sertifisert |
| $107 936 Nivå III | Cincinnati, OH | 4. okt. 2023 | 11. okt. 2023 | Sertifisert, deretter trukket |
| $95 992 Nivå III | Cincinnati, OH | 14. sep. 2023 | 2. jan. 2024 | Sertifisert |
| $83 970 Nivå II | Eden Prairie, MN | 12. sep. 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $75 254 Nivå II | Cincinnati, OH | 7. sep. 2023 | 7. sep. 2023 | Sertifisert |
| $83 616 Nivå III | Hoover, AL | 2. aug. 2023 | 7. aug. 2023 | Sertifisert |
| $114 000 Nivå III | Hoover, AL | 27. jul. 2023 | 7. aug. 2023 | Sertifisert |
| $85 000 Nivå III | Hoover, AL | 27. jul. 2023 | 7. aug. 2023 | Sertifisert |
| $130 000 Nivå IV | Windsor, CT | 18. jul. 2023 | 25. jul. 2023 | Sertifisert |
| $73 460–$90 000 Nivå II | Memphis, TN | 26. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
| $73 460–$93 460 Nivå I | Memphis, TN | 19. mai 2023 | 1. okt. 2023 | Sertifisert |
Architect hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos SLK America Inc
- Technical Lead$98 509
- Test Engineer$72 738
- Developer$82 118
- Tech Lead$95 139
- Test Lead$83 684
- Business Analyst$88 317
- QA Lead$82 202
- Software Engineer$84 448
- Technical Lead-Software$95 139
- Software Developer$95 139
- Project Manager$94 030
- Onsite Delivery Manager$125 424
- Technical Leader$102 461
- Data Engineer$96 013
- Team Leader - Software$110 000
- Project Lead$81 985
- Data Architect$80 580
- Software Development Engineer in Test$100 848
- Developer Lead$88 816
- Onshore Lead Support Engineer$102 461
- Solution Architect$100 105
- Team Lead$94 720
- Team Leader$109 284
- Delivery Manager$95 410
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).