Hjem › Arbeidsgivere › SuccessFactors, Inc. › Senior Developer
Senior Developer hos SuccessFactors, Inc.: H-1B-lønninger
51 søknader om arbeidsforhold for stillingen Senior Developer hos SuccessFactors, Inc.. Medianlønn $150 362; midtre halvdel $138 600–$159 020.
Søknader (LCA)51
Medianlønn$150 362
Midtre halvdel av lønnsnivå$138 600–$159 020
10.–90. persentil$134 389–$168 090
Etter regnskapsår
| Regnskapsår | LCA-er | Medianlønn |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $141 897 |
| FY2024 | 12 | $148 038 |
| FY2025 | 13 | $150 726 |
| FY2026 | 13 | $154 636 |
Søknader
| Grunnlønn | Sted | Sendt inn | Startdato | Status |
|---|---|---|---|---|
| $161 445 | San Ramon, CA | 22. apr. 2026 | 21. okt. 2026 | Sertifisert |
| $134 776 | Reston, VA | 13. apr. 2026 | 12. okt. 2026 | Sertifisert |
| $171 372 | San Ramon, CA | 26. mar. 2026 | 25. sep. 2026 | Sertifisert |
| $135 420 | Reston, VA | 11. mar. 2026 | 6. sep. 2026 | Sertifisert |
| $146 815 | Reston, VA | 9. mar. 2026 | 6. sep. 2026 | Sertifisert |
| $174 000 | Palo Alto, CA | 9. mar. 2026 | 6. sep. 2026 | Sertifisert |
| $155 000 | Palo Alto, CA | 2. mar. 2026 | 30. aug. 2026 | Sertifisert |
| $152 131 | Palo Alto, CA | 2. mar. 2026 | 30. aug. 2026 | Sertifisert |
| $159 280 | Palo Alto, CA | 19. feb. 2026 | 2. aug. 2026 | Sertifisert |
| $128 798 | Reston, VA | 12. feb. 2026 | 10. mar. 2026 | Sertifisert |
| $154 636 | Palo Alto, CA | 2. feb. 2026 | 2. aug. 2026 | Sertifisert |
| $161 434 | Palo Alto, CA | 2. feb. 2026 | 2. aug. 2026 | Sertifisert |
| $154 260 | Palo Alto, CA | 21. nov. 2025 | 6. mai 2026 | Sertifisert |
| $158 760 | San Ramon, CA | 11. aug. 2025 | 20. aug. 2025 | Sertifisert |
| $144 232 | Palo Alto, CA | 1. aug. 2025 | 30. jan. 2026 | Sertifisert |
| $149 481 | Palo Alto, CA | 22. mai 2025 | 15. aug. 2025 | Sertifisert |
| $163 333 | San Ramon, CA | 9. mai 2025 | 1. okt. 2025 | Sertifisert |
| $146 238 | Reston, VA | 6. mai 2025 | 4. nov. 2025 | Sertifisert |
| $146 102 Nivå IV | Herriman, UT | 24. apr. 2025 | 24. okt. 2025 | Sertifisert |
| $179 670 | Palo Alto, CA | 26. mar. 2025 | 14. sep. 2025 | Sertifisert |
| $137 558 | Palo Alto, CA | 18. mar. 2025 | 8. sep. 2025 | Sertifisert |
| $150 362 | Palo Alto, CA | 27. jan. 2025 | 29. jul. 2025 | Sertifisert |
| $169 360 | Palo Alto, CA | 8. jan. 2025 | 10. jul. 2025 | Sertifisert |
| $150 726 | Reston, VA | 30. des. 2024 | 1. jul. 2025 | Sertifisert |
| $152 336 | San Ramon, CA | 18. nov. 2024 | 20. mai 2025 | Sertifisert |
| $155 554 | Palo Alto, CA | 13. nov. 2024 | 15. mai 2025 | Sertifisert |
| $129 059 | Reston, VA | 2. aug. 2024 | 17. nov. 2024 | Sertifisert |
| $147 527 | Reston, VA | 12. jun. 2024 | 3. nov. 2024 | Sertifisert |
| $131 608 | Palo Alto, CA | 14. mai 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $163 336 | Palo Alto, CA | 29. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Sertifisert |
| $152 896 | San Ramon, CA | 21. mar. 2024 | 2. jul. 2024 | Sertifisert |
| $148 549 | Reston, VA | 20. mar. 2024 | 26. aug. 2024 | Sertifisert |
| $137 187 | Reston, VA | 19. mar. 2024 | 26. aug. 2024 | Sertifisert |
| $166 982 | Palo Alto, CA | 30. des. 2023 | 30. jun. 2024 | Sertifisert |
| $168 090 | Palo Alto, CA | 18. des. 2023 | 18. jun. 2024 | Sertifisert |
| $142 876 | Palo Alto, CA | 7. des. 2023 | 5. apr. 2024 | Sertifisert |
| $134 708 | Reston, VA | 16. nov. 2023 | 9. mai 2024 | Sertifisert |
| $165 913 | Palo Alto, CA | 9. okt. 2023 | 2. apr. 2024 | Sertifisert |
| $154 501 | Palo Alto, CA | 12. sep. 2023 | 25. sep. 2023 | Sertifisert |
| $146 134 | Reston, VA | 14. aug. 2023 | 9. feb. 2024 | Sertifisert |
| $150 814 | Reston, VA | 18. jul. 2023 | 11. jan. 2024 | Sertifisert |
| $151 716 | Palo Alto, CA | 13. jun. 2023 | 2. aug. 2023 | Sertifisert |
| $198 004 Nivå IV | San Ramon, CA | 11. mai 2023 | 17. sep. 2023 | Sertifisert |
| $138 108 | Palo Alto, CA | 25. apr. 2023 | 6. sep. 2023 | Sertifisert |
| $150 249 | San Ramon, CA | 14. apr. 2023 | 16. sep. 2023 | Sertifisert |
| $137 616 | Reston, VA | 31. mar. 2023 | 6. sep. 2023 | Sertifisert |
| $123 988 | Reston, VA | 29. mar. 2023 | 6. sep. 2023 | Sertifisert |
| $127 654 | Reston, VA | 17. mar. 2023 | 16. aug. 2023 | Sertifisert |
| $141 897 | Palo Alto, CA | 3. mar. 2023 | 30. aug. 2023 | Sertifisert |
| $139 091 | Palo Alto, CA | 12. jan. 2023 | 6. mai 2023 | Sertifisert |
| $134 389 Nivå IV | Herriman, UT | 11. okt. 2022 | 24. okt. 2022 | Sertifisert |
Senior Developer hos alle arbeidsgivere →
Andre stillinger hos SuccessFactors, Inc.
- Development Expert$180 084
- Developer$137 200
- Development Architect$204 514
- Development Manager$203 272
- Senior DevOps Engineer$161 308
Lønnene er nedre grense for lønnen som tilbys i hver søknad, omregnet til årsbeløp; statistikken bruker kun sertifiserte fulltids-søknader. En LCA er ikke et visumvedtak, og én LCA kan dekke flere stillinger. Kilde: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, regnskapsår 2023–2026 (siste vedtak 30. jun. 2026).